Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 28, 14:29)
Bet jus ne ka geresne uz pona B ,jus jam atsilyginat tuo paciu .Vat jei jus pirma issiskirtumet ,o tik po to ieskotumet pono C ,tada kitas reikalas .O dabar ,dar esant ponui B ieskotes pono C .As cia izvelgiu nora parodyti ,kad ir jus taip galis ,o skirtis ...nemanau ,kad skirsites rimtai ,jus ji tik gasdinat

Tai va pradėkim nuo to, kad ponas B nepuolė skirtis ir dabar nepuola 4u.gif O gyvent į šoną - nori. O skyrybos ir naujo pono C paieška yra lygiagretūs veiksmai, ir jie vyksta kartu. Nesakau, kad aš geresnė - ir nenoriu būti už kažką geresnė ar blogesnė, bet aš bent jau tuo sąžiningesnė, kad minėtus veiksmus inicijuoju kartu, o ne taip, kad pirma naujas ponas, o paskui - skyrybos 4u.gif
P.S.: skyrybos - formaliai ilgas procesas...ne visais atvejais galima tai padaryt per 5 min. Ypač, kai viena pusė ,,tempia gumą" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 28 rugsėjo 2010 - 14:34
QUOTE(mimoza:) @ 2010 09 14, 12:15)
Situacija:
Ponia A pastebėjo, kad jos vyras, ponas B, turi įsigijęs antrą mobilųjį telefoną ir vakarais gulėdamas prie kompiuterio, kažkam rašo sms žinutes. To antrojo mobilaus niekad „netyčia“ nepalieka be priežiūros...
Kartais poniai A pasako, kad važiuoja pas draugus (bet, kad važiuot pas draugus, pirma reikia su jais susiskambint ir susitart dėl susitikimo, o to nėra).
Taigi ponia A įtaria, kad ponas B gali „kažką turėti“.
Pamąstymui:
1.Ar ponia A turėtų pasakyti ponui B, kad kažką įtaria?
2.Ar ponia A, prieš pasakydama ponui B apie įtarimus, turėtų kažkokiu būdu patikrinti telefoną ir tuo įsitikinti?
3.Ar ponia A turėtų pradėt sekti poną B?
4.Ar ponia A turėtų apsimesti, kad nieko nežino ir stengtis kuo daugiau laiko praleisti kartu su ponu B ir jis taip negalėtų rašyt sms (bent jau darbo metu).
5.Kita...

100 proc. kad turi kazka biggrin.gif tik neaisku kokiame lygije g.gif ... DAR kokiame... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 10 02, 00:56)
100 proc. kad turi kazka  biggrin.gif  tik neaisku kokiame lygije  g.gif ... DAR kokiame...  biggrin.gif

Ponia A atleido ponui B, bet ponas B dabar po padidinamuoju tikslu doh.gif
po sios artimos drauges istorijos as SB irgi stebiu cool.gif kol kas jokiu itarimu neturiu biggrin.gif
Atsakyti
tikrai keista g.gif ,mano vyras turejo kita,tik jam nereikejo antro telefona,karta nakti atejo sms,maniskis miegojo,as perskaiciau,vos nenugriuvau skaitydama "zuikuti ar man si penktadieni grizti?".taigi 100% kad turi kita
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 04, 09:36)
tikrai keista g.gif ,mano vyras turejo kita,tik jam nereikejo antro telefona,karta nakti atejo sms,maniskis miegojo,as perskaiciau,vos nenugriuvau skaitydama "zuikuti ar man si penktadieni grizti?".taigi 100% kad turi kita


O gal čia provokacija?a? g.gif
Atsakyti

QUOTE(#Asta# @ 2010 10 04, 09:38)
O gal čia provokacija?a? g.gif

arba numerius kas nors sumaise biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 09:39)
arba numerius kas nors sumaise  biggrin.gif

Gali būt, kad numerius sumaišė...O numeris bent jau buvo į tel. įvestas ar kokiu nors vardu pavadintas?
Vat ir aš nežinau, ką galvot- praeitą savaitgalį gavau iš nežinomo Nr. žinutę ,,Labai myliu Tave, be proto pasiilgau, noriu Tavęs". Tai ir galvoju - ar čia sumaišė Nr., ar kas nors iš pažįstamų tyčia rašinėja ir nori patikrint mano reakciją doh.gif Arba mano ponas B bando mane prigaut, nors pats prisidirbęs iki ausų lotuliukas.gif ...su savo ponia C rolleyes.gif Arba gal ponas B netyčia adresatus savo slaptame telefone sumaišė? (nors slapto tel. nemačiau, iš to pačio su savo dama C SMS varosi doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 04 spalio 2010 - 09:35
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 04, 10:33)
Gali būt, kad numerius sumaišė...O numeris bent jau buvo į tel. įvestas ar kokiu nors vardu pavadintas?
Vat ir aš nežinau, ką galvot- praeitą savaitgalį gavau iš nežinomo Nr. žinutę ,,Labai myliu Tave, be proto pasiilgau, noriu Tavęs". Tai ir galvoju - ar čia sumaišė Nr., ar kas nors iš pažįstamų tyčia rašinėja ir nori patikrint mano reakciją doh.gif Arba mano ponas B bando mane prigaut, nors pats prisidirbęs iki ausų lotuliukas.gif ...su savo ponia C rolleyes.gif Arba gal ponas B netyčia adresatus savo slaptame telefone sumaišė? (nors slapto tel. nemačiau, iš to pačio su savo dama C SMS varosi  doh.gif )

geriausia ignoruoti tokius zaidimus smile.gif
Atsakyti
***** su tais vienodais avatarais ciudai.. galvojau Wit su savim diskutuoja sau lotuliukas.gif

i tema: niekas nevyksta siaip sau.. ir sms neateina siaip sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 04, 10:43)
***** su tais vienodais avatarais ciudai.. galvojau Wit su savim diskutuoja sau  lotuliukas.gif

i tema: niekas nevyksta siaip sau.. ir sms neateina siaip sau  biggrin.gif

patikek kiek man taip buvo... lotuliukas.gif skaitau ir galvoju " cia as parasiau???!!!" lotuliukas.gif pasirodo ne as..
bet zmogui turbut grazus mano avataras buvo...
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 11:02)
patikek kiek man taip buvo... lotuliukas.gif skaitau ir galvoju " cia as parasiau???!!!" lotuliukas.gif pasirodo ne as..
bet zmogui turbut grazus mano avataras buvo...


nu as ir nemegstu tokiu dalyku,ka jau kalbet apie niku vienoduma doh.gif uz tai ir teko keisti savo pirmaji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 04, 11:27)
nu as ir nemegstu tokiu dalyku,ka jau kalbet apie niku vienoduma  doh.gif uz tai ir teko keisti savo pirmaji  biggrin.gif

as nekeiciau bet jauciu kad bent jau avatara teks pasikeist biggrin.gif
Atsakyti