Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Rykute @ 2012 04 26, 21:58)
Na jau pirma minute pamacius antra nauja telefona pas pona B pasiteirauciau kokia proga sau dovanos ir kur mano naujas telefonas, dovanos  blink.gif
Papildyta:
O cia reikia suvesti sali ir telefono numeri  thumbup.gif
http://www.trackapartner.com
lotuliukas.gif

geras biggrin.gif
Atsakyti
Zema taip elgtis. Jei suzinociau, kad mane taip seka- skirciausi ir ne todel, kad buciau neistikima, bet tai reikstu, kad kitas manim nepasitiki, kad nuolatos gyvena itampoje ir negerbia nei manes, nei saves.
Atsakyti
QUOTE(warinex @ 2013 04 22, 16:06)
Zema taip elgtis. Jei suzinociau, kad mane taip seka- skirciausi ir ne todel, kad buciau neistikima, bet tai reikstu, kad kitas manim nepasitiki, kad nuolatos gyvena itampoje ir negerbia nei manes, nei saves.

Nepasitikėjimą dažniausiai paskatina sugriautas pasitikėjimas. Sugriauti lengva, susigrąžinti – labai sudėtinga. Nesakau, kad kontroliuoti gerai, bet daugeliu atveju tam nepasitkėjimui būna pagrindas.
Programomis nesinaudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pykstanti @ 2013 04 22, 21:48)
Nepasitikėjimą dažniausiai paskatina sugriautas pasitikėjimas. Sugriauti lengva, susigrąžinti – labai sudėtinga. Nesakau, kad kontroliuoti gerai, bet daugeliu atveju tam nepasitkėjimui būna pagrindas.
Programomis nesinaudoju mirksiukas.gif

Taip jus teisi, bet as daugiau kalbu apie tokius atvejus kai nebuna sugriautas pasitikejimas, bet vienas is seimos paranojiskai iesko neistikimybes pozymiu.
Atsakyti
Toks atvejis apie kurį kalbate jau gali būti priskirtas prie sutrikimų srities - obsesija, paranoja (jei dar neišsivystė, tai anksčiau ar vėliau išsivysto psichikos sutrikimas).
Visuose kituose atvejuose - sugriautas pasitikėjimas. Nebūtina išduoti žmogaus, kartais užtenka kelių smulkmenų, kad kiltų kažkoks įtarimas, kuris vėliau keičia formą.
Atsakyti
QUOTE(ariel @ 2012 09 25, 19:56)
biggrin.gif  veikia, patariu pabanddyt  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pykstanti @ 2013 04 22, 19:48)
Nepasitikėjimą dažniausiai paskatina sugriautas pasitikėjimas. Sugriauti lengva, susigrąžinti – labai sudėtinga. Nesakau, kad kontroliuoti gerai, bet daugeliu atveju tam nepasitkėjimui būna pagrindas.



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 04 26, 20:58)
Na jau pirma minute pamacius antra nauja telefona pas pona B pasiteirauciau kokia proga sau dovanos ir kur mano naujas telefonas, dovanos  blink.gif
Papildyta:
O cia reikia suvesti sali ir telefono numeri  thumbup.gif
http://www.trackapartner.com
lotuliukas.gif

O man nieko cia nesuranda,arba as kazko nemoku g.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2012 03 14, 14:51)
gal esat kuri isbandziusi smsviewer programa? kur galima kompiuteryje stebeti zinutes is norimo telefono

Niekada taip nesielgciau. Nieko nezinai -sirdies neskauda
Atsakyti
QUOTE(Blondinuke30 @ 2013 07 09, 18:36)
Niekada taip nesielgciau. Nieko nezinai -sirdies neskauda

O Kai sužinai, pamatai kad sėdi plika basa prie suskilusios geldos.
Atsakyti
Mergaites paaiskinkite nesuprantu kaip ten reikia blush2.gif Tai parasai Lietuva ir tel nr ir viskas? Ir kur tada ziureti ir matyti?
Busiu labai dekinga uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2013 07 10, 18:37)
O Kai sužinai, pamatai kad sėdi plika basa prie suskilusios geldos.

drinks_cheers.gif thumbup.gif Arba ant tiksincios bombos.

Tos sekimo programos tikrai zema, didziausia nepagarba, sulyginciau su slaptos kameros irengimu tualete. Tik issiskyrusi suzinojau, kad mano ex mano kompe buvo instaliaves Skype sekimo programa, visos 'isklotines' keliavo jam I pasta. Vos neapsivemiau suzinojus. Pamaciau, kad issiskyriau su dar slykstesniu menkysta nei kad maniau. Visa gyvenima ji taip ir prisiminsiu.
Atsakyti