Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 14:14)
reikejo paklausti ka jis darytu kai kokia zavuole pasirdzius pajudintu  lotuliukas.gif i tokius klausimus jie neturi atsakymu..  lotuliukas.gif

tai jinai tada butu rodzius... mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 26, 13:15)
tai jinai tada butu rodzius... mirksiukas.gif  blush2.gif


nu ka ten rodyt.. zmones esam visi.. zmogiskas ir musu kelias cia.. geriau neklausynet to i ka nenori isgirsti atsakyma,kuris tau vistiek nepatiks lotuliukas.gif
as savajam esu sakius,maziau zinosi ramiau miegosi,ramiau miegosi,pailsesi geriau,geriau pailsesi-geriau dirbsi,geriau dirbsi-daugiau uzdirbsi.. taigi ner cia ko pliurpt nesamoniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 14:19)
nu ka ten rodyt.. zmones esam visi.. zmogiskas ir musu kelias cia.. geriau neklausynet to i ka nenori isgirsti atsakyma,kuris tau vistiek nepatiks  lotuliukas.gif
as savajam esu sakius,maziau zinosi ramiau miegosi,ramiau miegosi,pailsesi geriau,geriau pailsesi-geriau dirbsi,geriau dirbsi-daugiau uzdirbsi.. taigi ner cia ko pliurpt nesamoniu  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 14:19)
nu ka ten rodyt.. zmones esam visi.. zmogiskas ir musu kelias cia.. geriau neklausynet to i ka nenori isgirsti atsakyma,kuris tau vistiek nepatiks  lotuliukas.gif
as savajam esu sakius,maziau zinosi ramiau miegosi,ramiau miegosi,pailsesi geriau,geriau pailsesi-geriau dirbsi,geriau dirbsi-daugiau uzdirbsi.. taigi ner cia ko pliurpt nesamoniu  biggrin.gif

lotuliukas.gif aš irgi taip manau drinks_cheers.gif
gi visi mes žmonės, visi pagalvojam , gal tik ne visi padarom smile.gif tai ko be reikalo klausinėt kaip ką su kuo ir kur biggrin.gif nafik , geriau nežinot biggrin.gif
daugiau uždirbsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 26, 13:13)
ka daryt, parode? bigsmile.gif nu saunuolis vyras lotuliukas.gif  thumbup.gif
reiks ir man savojo paklaust bigsmile.gif nesvarbu, kad neniezti pamacius doh.gif  mirksiukas.gif


Parodė, kad blogiausiu atveju yra būdas pačiai save apsitarnaut blush2.gif
O jeigu maža, ir mirtinai prisireikia, skambint jam, atvažiuos ir aptarnaus mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 26, 13:22)
Parodė, kad blogiausiu atveju yra būdas pačiai save apsitarnaut blush2.gif
O jeigu maža, ir mirtinai prisireikia, skambint jam, atvažiuos ir aptarnaus mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


Tai reikejo paklaust o ka daryt jei geidi kito.. ir nei pati sau nei tu man nepadesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ka tada?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 14:26)
Tai reikejo paklaust o ka daryt jei geidi kito.. ir nei pati sau nei tu man nepadesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ka tada??  biggrin.gif

tada irgi parodytų biggrin.gif į trečia parą pradėtų matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 13:26)
Tai reikejo paklaust o ka daryt jei geidi kito.. ir nei pati sau nei tu man nepadesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ka tada??  biggrin.gif


Aha, su basliu gaut per kuprą ar dar kur-kol kas nepageidauju mirksiukas.gif lotuliukas.gif

P.S. Virusas pagaliau, atrodo, dingo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dite25: 26 sausio 2011 - 13:31
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 26, 13:29)
Aha, su basliu gaut per kuprą ar dar kur-kol kas nepageidauju mirksiukas.gif  lotuliukas.gif




aa nu aisku tada.. tu jam nieko nesakyk tada ir neklausinek lotuliukas.gif galvos gaila gi tavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 26, 14:22)
Parodė, kad blogiausiu atveju yra būdas pačiai save apsitarnaut blush2.gif
O jeigu maža, ir mirtinai prisireikia, skambint jam, atvažiuos ir aptarnaus mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu bet visvien saunus vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 26, 13:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu bet visvien saunus vyras mirksiukas.gif


O kas jam belieka doh.gif
Jau geriau visgi taip, nei žmoną kas kitas aptarnautų biggrin.gif
O jis žino, kad aš galėčiau mirksiukas.gif lotuliukas.gif , jei mirtinai užsimanyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 26, 13:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu bet visvien saunus vyras mirksiukas.gif


sauniai "aklas" biggrin.gif moterys tokiu klausimu siaip neuzdavineja lotuliukas.gif
Atsakyti