Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(oralas @ 2011 01 25, 14:49)
Tai juk esmė ne amžiuje, o kaip ta jo žmona atrodo... Būna 20-mečių baisesnių nei 40-mečių. smile.gif



o gal esmė tame kad yra tokių kurie lipo ir lips? ir nesvarbu kiek žmonai metų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oralas @ 2011 01 25, 14:49)
Tai juk esmė ne amžiuje, o kaip ta jo žmona atrodo... Būna 20-mečių baisesnių nei 40-mečių. smile.gif


Nesiginčyju, ir tikrai ne tame esmė, jei turi šeimą - būk atviras ir nuoširdus.
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 13:45)
Taip taip, įdomūs faktai: mes vedę pora metų ir vyras už mane vyresnis 10 metelių, maniau, turėdamas jauną žmoną nieko jau tikrai nebeieškos, jokių intrigų ir nuotykių biggrin.gif


Kiek sersi vilka,vistiek i miska ziures mirksiukas.gif
. matyt jaunoms polinki turi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 14:15)
būk atviras ir nuoširdus.

tik ne siam pasaulyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 25, 15:17)
Kiek sersi vilka,vistiek i miska ziures  mirksiukas.gif
. matyt jaunoms polinki turi  bigsmile.gif
Papildyta:

tik ne siam pasaulyje  biggrin.gif


Na, ne kiek atviras ir nuoširdus, kiek jau prigautas turėk drąsos prisipažinti, o ne neigti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 14:20)
Na, ne kiek atviras ir nuoširdus, kiek jau prigautas turėk drąsos prisipažinti, o ne neigti  doh.gif


Vyru logika.. pagavo, ginkis net jei kankins lotuliukas.gif
jis nekaltas,cia jos kaltos.. tos jaunos stangrios.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 10:09)
Užsiminiau vakar dėl kodo, tai kur tau.. sako: "būk rami, nesužinosi jo..", jis toooks ambicingas, niekada nepripažįsta savo kaltės, apverčia viską taip, kad aš lieku kalčiausia smile.gif

virsune doh.gif tikrai visko taip paprastai nepalikciau doh.gif nors ka cia gali ir padaryt, nebent pati tuo paciu eit, uzsidet kur tik gali kodus ir but paslaptinga, bei kelt jam nepasitikejima tavimi.... tik kiek ilgai taip abu tempsit...

tik jei nieko neslepia tai kas cia per paslaptis g.gif tuo labiau, kad tas kodas, ale saugumo sumetimais, bet negi ir nuo taves reikia saugot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 24, 20:02)
Sveikos, mergaitės smile.gif  Reikia Jūsų nuomonės. Mano vyras įsivedęs savo tel. apsaugos kodą, man tai yra nesuvokiama... Ir ką Jūs manot, pirmą kartą aš kažkaip tą kodą sužinojau, o gal ir jis pats man jį pasakęs buvo, vieną dieną kažkoks įtarimas kilo ir jam nematant įlindau į jo tel., ką sau manot... randu sms'us : "kaip Tave pamaloninti, ar pamaloninsi mane tuo pačiu... juk kažkada viską turėjai..", man buvo šokas, niekad nelįsdavau, o kai įlindau - va tau. Aišku jis išsisuko, kad čia sena draugė, kurią jis sutiko netyčia pard., susirašinėta apie 24 val., kaip tik tą dieną, kai aš su mūsų dukrele buvau išvykusi, aš bandau tai pamiršti, neprimenu, nors viduje viskas likę. O dabr jis ir toliau sėkmingai prisigalvojęs kodu ir neva jie ne nuo manęs, o nuo įvairių netikėtumų, nesuprantu kokių... Ar tai nomalu? Aš nuo jo neslepiu visiškai nieko, net pati pasipasakoju, kas, matyt, nelabai gerai. smile.gif

Čia jau net nekvepia, o dvokia
Atsakyti
QUOTE(Brunetė30 @ 2011 01 25, 15:07)
Čia jau net nekvepia, o dvokia

drinks_cheers.gif

P.S. Klausykit, čia mamkose atsirado virusas! Atidarius mano Kaspersky vis cypia ir gaudo juos doh.gif
IŠ KUR ČIA-NESUPRANTU g.gif
PAS NIEKĄ TOKIŲ BAJERIŲ DAUGIAU NĖRA? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dite25: 25 sausio 2011 - 22:11
QUOTE(Brunetė30 @ 2011 01 25, 16:07)
Čia jau net nekvepia, o dvokia

nu nesuvokiama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 25, 23:07)
drinks_cheers.gif

P.S. Klausykit, čia mamkose atsirado virusas! Atidarius mano Kaspersky vis cypia ir gaudo juos doh.gif
IŠ KUR ČIA-NESUPRANTU g.gif
PAS NIEKĄ TOKIŲ BAJERIŲ DAUGIAU NĖRA? g.gif  bigsmile.gif

pas mane tas pats
Atsakyti
QUOTE(Dite25 @ 2011 01 25, 22:07)

PAS NIEKĄ TOKIŲ BAJERIŲ DAUGIAU NĖRA? g.gif  bigsmile.gif

nu mano Nod'as ramus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 26, 12:24)
nu mano Nod'as ramus  unsure.gif


Pas mane pastoviai cypia ir rodo, kad yra virusas, būtent į šią temą užėjus. Yra čia virusas ryškiai doh.gif
Reikėtų, kad kažkas iš moderatorių ar kas ten tokius darbus atlieka pravalytų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dite25: 26 sausio 2011 - 12:29