Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Invidia @ 2011 01 24, 16:46)
ji buvo jo grupioke ir cia jos toks bendravimo budas su visais  smile.gif


O labas rytas ir labanakt ji visiems grupiokams sms issiuntinėja? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif Reikia Jūsų nuomonės. Mano vyras įsivedęs savo tel. apsaugos kodą, man tai yra nesuvokiama... Ir ką Jūs manot, pirmą kartą aš kažkaip tą kodą sužinojau, o gal ir jis pats man jį pasakęs buvo, vieną dieną kažkoks įtarimas kilo ir jam nematant įlindau į jo tel., ką sau manot... randu sms'us : "kaip Tave pamaloninti, ar pamaloninsi mane tuo pačiu... juk kažkada viską turėjai..", man buvo šokas, niekad nelįsdavau, o kai įlindau - va tau. Aišku jis išsisuko, kad čia sena draugė, kurią jis sutiko netyčia pard., susirašinėta apie 24 val., kaip tik tą dieną, kai aš su mūsų dukrele buvau išvykusi, aš bandau tai pamiršti, neprimenu, nors viduje viskas likę. O dabr jis ir toliau sėkmingai prisigalvojęs kodu ir neva jie ne nuo manęs, o nuo įvairių netikėtumų, nesuprantu kokių... Ar tai nomalu? Aš nuo jo neslepiu visiškai nieko, net pati pasipasakoju, kas, matyt, nelabai gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 24, 22:02)
Sveikos, mergaitės smile.gif  Reikia Jūsų nuomonės. Mano vyras įsivedęs savo tel. apsaugos kodą, man tai yra nesuvokiama... Ir ką Jūs manot, pirmą kartą aš kažkaip tą kodą sužinojau, o gal ir jis pats man jį pasakęs buvo, vieną dieną kažkoks įtarimas kilo ir jam nematant įlindau į jo tel., ką sau manot... randu sms'us : "kaip Tave pamaloninti, ar pamaloninsi mane tuo pačiu... juk kažkada viską turėjai..", man buvo šokas, niekad nelįsdavau, o kai įlindau - va tau. Aišku jis išsisuko, kad čia sena draugė, kurią jis sutiko netyčia pard., susirašinėta apie 24 val., kaip tik tą dieną, kai aš su mūsų dukrele buvau išvykusi, aš bandau tai pamiršti, neprimenu, nors viduje viskas likę. O dabr jis ir toliau sėkmingai prisigalvojęs kodu ir neva jie ne nuo manęs, o nuo įvairių netikėtumų, nesuprantu kokių... Ar tai nomalu? Aš nuo jo neslepiu visiškai nieko, net pati pasipasakoju, kas, matyt, nelabai gerai. smile.gif

nori nuomonės, jis turi kitą... sena draugė ....banalu
Atsakyti
QUOTE(Delight cola @ 2011 01 24, 22:01)
nori nuomonės, jis turi kitą...  sena draugė ....banalu


Svarbiausia nežinau kaip tai galutinai išsiaiškinti, nes tokia nežinia nervina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 24, 23:03)
Svarbiausia nežinau kaip tai galutinai išsiaiškinti, nes tokia nežinia nervina doh.gif

pasisodink ir kalbėkit, ko jam trūksta tavyje, jei kažko ieško kitur, nes tai tik pradžia patikėk ir jam tai patiks....

visų pirma pasakyk, kad netiki tokiom pasakom "sena draugė" tu senam draugui tokias sms rašytum, aišku ne, meilužiui taip ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delight cola: 24 sausio 2011 - 21:08
QUOTE(jellg @ 2011 01 24, 17:44)
O labas rytas ir labanakt ji visiems grupiokams sms issiuntinėja? smile.gif

dar keliems taip smile.gif lipo prie moksliuku. Man tai nebesvarbu, nes issiskyrem.
p.s. ir visai ne del jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delight cola @ 2011 01 24, 19:01)
nori nuomonės, jis turi kitą...  sena draugė ....banalu

drinks_cheers.gif

QUOTE(Sju00 @ 2011 01 24, 19:03)
Svarbiausia nežinau kaip tai galutinai išsiaiškinti, nes tokia nežinia nervina doh.gif

cia, manau, jei pats nepasakys (o to tikrai nebus), tai ir nesuzinosi 4u.gif
o tas nerimas karta atsirades ilgai dar nepradings doh.gif
aisku... gali bandyt kalbetis, bet as manau, kad jis sakys kad viskas su tavim puiku ir nieko netruksta... 4u.gif
aisku gali paprasyt, tau ta koda pasakyt, jeigu tikrai nieko neslepia g.gif tiek, kad jau vistiek bus atsargus.... unsure.gif
tiek aisku, kad niekas tarp ju po kol kas nevyksta, jei rase, jog kazkada viska turejo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 24, 21:03)
Svarbiausia nežinau kaip tai galutinai išsiaiškinti, nes tokia nežinia nervina doh.gif


O ka cia aiskintis,pasisodini,snukin jo telefona ir viskas... uztikai tai ir remk prie sienos kol tos sms nedingo ir tu paranojike nebusi isvadinta doh.gif
aisku kazka rezga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2011 01 25, 04:43)
drinks_cheers.gif
cia, manau, jei pats nepasakys (o to tikrai nebus), tai ir nesuzinosi  4u.gif
o tas nerimas karta atsirades ilgai dar nepradings  doh.gif
aisku... gali bandyt kalbetis, bet as manau, kad jis sakys kad viskas su tavim puiku ir nieko netruksta...  4u.gif
aisku gali paprasyt, tau ta koda pasakyt, jeigu tikrai nieko neslepia  g.gif tiek, kad jau vistiek bus atsargus.... unsure.gif
tiek aisku, kad niekas tarp ju po kol kas nevyksta, jei rase, jog kazkada viska turejo..  g.gif



Užsiminiau vakar dėl kodo, tai kur tau.. sako: "būk rami, nesužinosi jo..", jis toooks ambicingas, niekada nepripažįsta savo kaltės, apverčia viską taip, kad aš lieku kalčiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 12:09)
Užsiminiau vakar dėl kodo, tai kur tau.. sako: "būk rami, nesužinosi jo..",


biggrin.gif normaliai.. tipo sedek boba savo vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 25, 13:14)
biggrin.gif normaliai.. tipo sedek boba savo vietoj  doh.gif


Taip taip, įdomūs faktai: mes vedę pora metų ir vyras už mane vyresnis 10 metelių, maniau, turėdamas jauną žmoną nieko jau tikrai nebeieškos, jokių intrigų ir nuotykių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sju00 @ 2011 01 25, 14:45)
Taip taip, įdomūs faktai: mes vedę pora metų ir vyras už mane vyresnis 10 metelių, maniau, turėdamas jauną žmoną nieko jau tikrai nebeieškos, jokių intrigų ir nuotykių biggrin.gif


Tai juk esmė ne amžiuje, o kaip ta jo žmona atrodo... Būna 20-mečių baisesnių nei 40-mečių. smile.gif
Atsakyti