Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(senmerge @ 2010 11 18, 11:57)
Nesistebėkit , aš puikiai žinau kokios tos mano smegenys , ir man giliai pofik lelijavų pasisakymai . Nekreipkit į ją dėmesio .


"Mane sesers vyras už plaukų tempė laiptais žemyn į pirmą aukštą , ir nieko , išgyvenau , nesu labai traumuota ."
Matyt, kad traumavo, nes knaisiotis po mano zinutes kadu kadais yra daugiau nei zema doh.gif doh.gif doh.gif O tuo labiau dar prikurti. Nei mano vyras alkoholikas, ir dirba saziningai ir uzdirba, duok Die taip ir toliau wub.gif o jums pavydu, kad galima gyventi graziai??? Be jokiu ten lakstymu i kaire ir issidirbinejimu? thumbup.gif
Tai va, galit nekreipt dabar demesio i senmerges pasisakymus. Daugiau cia nesilankysiu tongue.gif
Atsakyti
tai ir nesilankyk , viso gero .
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 18, 12:56)
Daugiau cia nesilankysiu  tongue.gif

A kodel cia taip jau ?? kas atsitiko? juk neteisybe pasake,taigi koks skirtumas biggrin.gif
Atsakyti
susirenku žaislus ir einu į kitą smėlio dėžę... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 14, 13:19)
Bet kodel taip yra,kad pamokslauja ir saiposi is kitu gyvenimo tos,kuriu paciu gyvenimas nenusiseke g.gif ?


Va cia man viens prie vieno apie paradoksuale (ar kaip ten ji) smile.gif Jau tokia issisokele. Jos pasisakymus psakaicius, tai galima pagalvot, kad ji yra antroke, o ne vaika antroka augina smile.gif Kazkoks vaiku darzelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 11 18, 14:50)
Va cia man viens prie vieno apie paradoksuale (ar kaip ten ji) smile.gif Jau tokia issisokele. Jos pasisakymus psakaicius, tai galima pagalvot, kad ji yra antroke, o ne vaika antroka augina smile.gif Kazkoks vaiku darzelis smile.gif


Nu ir ka dabar daryti?? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 18, 15:53)
Nu ir ka dabar daryti??  mastau.gif



Kaip tai ką?... Nugi laikas pereiti iš antros į trečią klasę smartass.gif Matai kaip publika prašo ploja.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 11 18, 15:06)
Kaip tai ką?... Nugi laikas pereiti iš antros į trečią klasę smartass.gif  Matai kaip publika prašo  ploja.gif  lotuliukas.gif


aaa.. aisku.. tik va beda bedule viena,man visiskai vienodai ka kas galvoja.. biggrin.gif
Nu bet as pripratus jau prie demesio.. a.z. uzkimsta meiles rastais.. taigi jei kas norit-rasykit ten.. nes cia manau niekam neidomu ka jus galvojat apie paradoksuale ar kaip ten ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Paradoksuale, kaip tu segebėjai tiek gerbėjų įsigyt? Man dar niekas niekada nėra parašęs į AŽ (išskyrus reklamas) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtenė: 18 lapkričio 2010 - 19:08
QUOTE(Mirtenė @ 2010 11 18, 19:08)
Paradoksuale, kaip tu segebėjai tiek gerbėjų įsigyt? Man dar niekas niekada nėra parašęs į AŽ (išskyrus reklamas) verysad.gif


Oij neklausk ,as nezinau nieko biggrin.gif nors ne,meluoju viena zinau.. zmones labai nemegsta konkurencijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 11 18, 15:50)
Va cia man viens prie vieno apie paradoksuale (ar kaip ten ji) smile.gif Jau tokia issisokele. Jos pasisakymus psakaicius, tai galima pagalvot, kad ji yra antroke, o ne vaika antroka augina smile.gif Kazkoks vaiku darzelis smile.gif

Jus galvojate,kad jos gyvenimas nenusiseke smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 19, 01:03)
Jus galvojate,kad jos gyvenimas nenusiseke smile.gif ?


Pats gyvenimas ir yra sekme. biggrin.gif
Atsakyti