Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(senmerge @ 2010 11 13, 21:37)
Taip . kad jis alkoholikas ,niekur nedirba ir t.t . O kiek patarimų kitoms mamos yra prirašius .


Kazkaip nenuostabu.. daznai tokios lelijavos pasirodo giliai shude mirksta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 13, 22:37)
Taip . kad jis alkoholikas ,niekur nedirba ir t.t . O kiek patarimų kitoms mamos yra prirašius .

Cha biggrin.gif ,cia tai geras.....o pati saipytsi is kitu tai pirma,i savo vargana gyvenima deretu jai pasiziureti doh.gif .
Atsakyti
Visose žinutėse - tik ji ir jos vaikas . Tik kelios žinutės parašytos apie tai koks jos vyras blogas . Paskaitykit paieškose - sužinosit . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 14, 10:00)
Visose žinutėse - tik ji ir jos vaikas  . Tik kelios žinutės parašytos apie tai koks jos vyras blogas . Paskaitykit paieškose - sužinosit .  smile.gif

Na va,o kad giriasi geru vyru biggrin.gif ,dabar as suprantu,kodel niekur ji neina is namu,nes neturi kam vaiko palikti,nepaliks juk vyrui alkoholikui unsure.gif ,sedi nedirbantis namie ir geria,baisu,kam toks vyras reikalingas.....
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 14, 10:46)
Na va,o kad giriasi geru vyru biggrin.gif


Ji ne giresi,ji garsiai svajojo cia,kad vyras butu geras,kad visada salia jos,kad jai nieko nereiketu,tik jo ir vaiko ir viskas grazu ir rozinem spalvom wub.gif tai jos svajones... gaila tokiu moteru ir tiek .
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 14, 13:01)
Ji ne giresi,ji garsiai svajojo cia,kad vyras butu geras,kad visada salia jos,kad jai nieko nereiketu,tik jo ir vaiko ir viskas grazu ir rozinem spalvom  wub.gif tai jos svajones... gaila tokiu moteru ir tiek .

Bet kodel taip yra,kad pamokslauja ir saiposi is kitu gyvenimo tos,kuriu paciu gyvenimas nenusiseke g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 14, 12:19)
Bet kodel taip yra,kad pamokslauja ir saiposi is kitu gyvenimo tos,kuriu paciu gyvenimas nenusiseke g.gif ?


Nu jei man nenusiseke tai ko nepaesti kitu.. moraline kompensacija savotiska gaunasi tokia.. biggrin.gif
Atsakyti
nekenčiu tokių žmonių .
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:46)
Tiesiog sakykit kad pati negalit iseiti niekur dabar del vaiko ir vyro neleidziat  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif trina cia makaronus kazkokius  biggrin.gif



O kodėl Jums tai, kad vyras ir žmona kažkokiame gyvenimo etape susikoncentruoja į šeimą, atrodo labai juokinga ir siaubingai nesuvokiama? g.gif Pas mus gimus vaikui taip pat buvo tam tikras laikotarpis, kai tiek vyras, tiek aš buvome "aprimę" ir bemaž visą savo dėmesį skyrėme vienas kitam bei vaikui. Ir taip gavosi visiškai natūraliai, o ne todėl, kad kažkas kažko kažkur neleido. Paskui viskas taip pat natūraliai grįžo į savas vėžes. Ir kas čia tokio keisto niekaip nesuprantu g.gif

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 14, 13:01)
gaila tokiu moteru ir tiek .


Kodėl gaila? Kiekvienas mes susikuriam tokį gyvenimą, kokį sugebam/norim. Ir nėra čia ko gailėti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2010 11 14, 19:54)
O kodėl Jums tai, kad vyras ir žmona kažkokiame gyvenimo etape susikoncentruoja į šeimą, atrodo labai juokinga ir siaubingai nesuvokiama?


Nieko man cia nesuvokiamo nera,nepagavot kampo situ postu ir tiek.. nesigilinkit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 14 lapkričio 2010 - 20:40
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 21:23)
Oi, ... smegenys visai susitrauke  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


blink.gif blink.gif blink.gif
Nu nieko sau pareiškimai...

Atsakyti
QUOTE(Atia @ 2010 11 18, 12:13)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Nu nieko sau pareiškimai...

Nesistebėkit , aš puikiai žinau kokios tos mano smegenys , ir man giliai pofik lelijavų pasisakymai . Nekreipkit į ją dėmesio .
Atsakyti