Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(wit @ 2010 11 12, 17:59)
čia kaip vaikų darželyje, pritrūkus žodžių " ot už tai tavo vardas negražus"  lotuliukas.gif

Jus dar darzeli lankote? Vargsele, uzjauciu console.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 18:09)
Jus dar darzeli lankote? Vargsele, uzjauciu  console.gif

Jau nusisnekate,kaip turi buti,laikas patyleti man atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 18:13)
Jau nusisnekate,kaip turi buti,laikas patyleti man atrodo rolleyes.gif

O jus rasydama garsiai diktuojat lotuliukas.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Lelija): 12 lapkričio 2010 - 17:16
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 18:15)
O jus rasydama garsiai diktuojat lotuliukas.gif ?

g.gif eikite gal jau pailseti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 18:51)
Jo, kad nesidairytu i senmerges  lotuliukas.gif
Papildyta:

Niu, kad pasirodo dabar as esu demesio centre, jei skiriat man tiek demesio

Nedidelis nuostolis . Negi tamstos vyras toks gražuolis , kad visos nori , kad jis į jas žiūrėtų ?
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 18:27)
Nedidelis nuostolis . Negi tamstos vyras toks gražuolis , kad visos nori , kad jis į jas žiūrėtų ?

Visos senmerges nori kad i jas ziuretu lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai į mane žiūri , noriu aš to ar ne , tokie užguiti vyrai , kaip tavo . Tai tau ir atrodo , kad man tai labai patinka .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 19:01)
Tai į mane žiūri , noriu aš to ar ne , tokie užguiti vyrai , kaip tavo . Tai tau ir atrodo , kad man tai labai patinka .

Tai gaila, kad tik uzguiti vyrai ziuri console.gif Mano vyro nematei, nezinai koks jis, niu nebent laki fantazija. Bet kas belieka senmergem, tik fantazuoti apie svetimus vyrus lotuliukas.gif
Atsakyti
alkoholikas kuris geria su savo broliu namie , nes tavo tėvas jį verčia dirbti , o tu tuo metu su vaiku žiūri krepšinio rungtynes . tongue.gif " as viras jau tietis , mane zmona visur isleidzia , nes tuo metu ji i sklabimo masina meta vaiko ziuznuka ." biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 12 lapkričio 2010 - 19:26
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 20:23)
alkoholikas kuris geria su savo broliu namie , nes tavo tėvas jį verčia dirbti , o tu tuo metu su vaiku žiūri krepšinio rungtynes .  tongue.gif " as viras jau tietis , mane zmona visur isleidzia , nes tuo metu ji i sklabimo masina meta vaiko ziuznuka ."  biggrin.gif

Oi, senmerges smegenys visai susitrauke lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 20:23)
alkoholikas kuris geria su savo broliu namie , nes tavo tėvas jį verčia dirbti , o tu tuo metu su vaiku žiūri krepšinio rungtynes .  tongue.gif " as viras jau tietis , mane zmona visur isleidzia , nes tuo metu ji i sklabimo masina meta vaiko ziuznuka ."  biggrin.gif

Cia ji taip kazkur rase apie savo vyra bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 13, 16:10)
Cia ji taip kazkur rase apie savo vyra bigsmile.gif ?

Taip . kad jis alkoholikas ,niekur nedirba ir t.t . O kiek patarimų kitoms mamos yra prirašius .
Atsakyti