Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:37)
savaime suprantama.. tau gi vienintelis gaivus oro gusis tam tavo pridususiam lizdelyje su dviem kiausiniais salia  lotuliukas.gif
buk buk,niekas nevaro  wub.gif

Niu savas nesmirda, zinia...smile.gif O tamstai savas jau smirda, kad reik begt pas drauges atsigaivinti biggrin.gif
Oi, prisiminiau, nu neveltui kazkas Pydereksuale pavadino lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:40)
Niu savas nesmirda, zinia...smile.gif O tamstai savas jau smirda, kad reik begt pas drauges atsigaivinti biggrin.gif
Oi, prisiminiau, nu neveltui kazkas Pydereksuale pavadino  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


vsio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Lelijava susinervino... tai liezbe,tai pider.. dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:43)
vsio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Lelijava susinervino... tai liezbe,tai pider.. dabar  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

klichka tai turit nerealia lotuliukas.gif net pavydziu, jusu teise rinktis, kuri labiau prie sirdies
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 18:31)
Siaip, jeigu nezinojot, galima ir salia eiti , ir dar uz rankyciu susikibus, o dar ir apsikabinti galima  tongue.gif
Papildyta:

nenustebinau, nes jus irgi taip darot?  ax.gif

o apsikabinus ir prismaugti , kad pas kitas nesugalvotų nueiti ar į šalis nesidairytų .
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:45)
klichka tai turit nerealia  lotuliukas.gif  net pavydziu, jusu teise rinktis, kuri labiau prie sirdies


aciu,as zinau kad visada esu demesio centre lotuliukas.gif ir jums tai pavyktu,jei nosi istrauktumet is vyro klyno lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 17:47)
o apsikabinus ir prismaugti , kad pas kitas nesugalvotų nueiti ar į šalis nesidairytų .

Jo, kad nesidairytu i senmerges lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:49)
aciu,as zinau kad visada esu demesio centre  lotuliukas.gif ir jums tai pavyktu,jei nosi istrauktumet is vyro klyno  lotuliukas.gif

Niu, kad pasirodo dabar as esu demesio centre, jei skiriat man tiek demesio
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:51)


Niu, kad pasirodo dabar as esu demesio centre, jei skiriat man tiek demesio


Kas i tave kreiptu demesio jei cia sedetum viena.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:52)
Kas i tave kreiptu demesio jei cia sedetum viena..  biggrin.gif

tai tu ir kreipi demesi i mane tongue.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:54)
tai tu ir kreipi demesi i mane tongue.gif


esi puikiai sukurta pasipyzdavojimui ir tiek.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:55)
esi puikiai sukurta pasipyzdavojimui ir tiek..  biggrin.gif

lotuliukas.gif Aciu, pagaliau susigaudei
Atsakyti

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:40)
pastoviai ant bangos  biggrin.gif kam tau drauges reikalingos? ka,lezbianka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 17:43)
vsio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Lelijava susinervino... tai liezbe,tai pider.. dabar  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o tai ką tau vyrai nepatinka? lotuliukas.gif aš tai normali pideraska nu , man vyrai patinka lotuliukas.gif
čia kaip vaikų darželyje, pritrūkus žodžių " ot už tai tavo vardas negražus" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 11 12, 16:59)

čia kaip vaikų darželyje, pritrūkus žodžių " ot už tai tavo vardas negražus"  lotuliukas.gif


Tai kad vaikuciais cia dvelkia,dekojam Lelijai musu auksciausiajai biggrin.gif

Atsakyti