Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:51)
Taigi recepto laukiu, niugi...o nei viena nemoka  schmoll.gif ...tik sedi cia visa diena o kitus varo lauk, niugi nuobodu bus be manes  lotuliukas.gif

Mes kotletu nekepam,mes gaminam karaliskus pietus cool.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Galėčiau atsiųsti daug gerų receptų , ne tik kasdien valgomų kotletų , bet dėl tavęs man gaila darbo , laiko ir receptų . Kas tu tokia , kad to prašai , nusipirk receptų knygą ir turėsi savo kotletus su įvairiais įdarais . tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 16:00)
, nusipirk receptų knygą ir turėsi savo kotletus su įvairiais įdarais . tongue.gif

Nu tai ji negali nueiti ir nusipirkti.. be vyro nevaiksto sake niekur.. o draugiu irgi nepaprasysi,nes ju nera unsure.gif .. siaip zmogus aklavieteje biski.. gal pagailek,duok recepta koki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 11 12, 17:00)
Galėčiau atsiųsti daug gerų receptų , ne tik kasdien valgomų kotletų , bet dėl tavęs man gaila darbo , laiko ir receptų . Kas tu tokia , kad to prašai , nusipirk receptų knygą ir turėsi savo kotletus su įvairiais įdarais . tongue.gif

Ji negali nueiti i parduotuve,juk vyro namie tai nera,kartu negali nueiti biggrin.gif .
Atsakyti
Nebukit merginos tokios bjaurios 4u.gif
kas kaip ismano tas taip ir daro ax.gif
as be vyro irgi mazai kur iseinu, man paprasciausiai be jo neidomu, o be to namie paliktas mazylis rupi...
jei kur einu tai daugiausiai su vaikais, ko gero per metus laiko tik viena karta buvau isejusi pasitusinti be seimos mastau.gif
na, paaugs leliukas, eis i darzeli, pradesiu dirbti ir vel gyvenimas stos i vezes, o db toks periodas, kad namai katilai ir vaikai...
zadu eit i kursus vakarais tai va gal attiruksiu nuo tu katiliu biski...
ir man pvz grazu, kad vyras su zmona kartu visur eina...
noreciau, kad ir maniskis su manimi visa laika sedetu namie prie puodu lotuliukas.gif
nu, bet nesedi, begedis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupuziene @ 2010 11 12, 16:12)

ir man pvz grazu, kad vyras su zmona kartu visur eina...



Man tai biski graudu kai pastoviai kazkuris is paskos velkasi reikia nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupuziene @ 2010 11 12, 17:12)
ir man pvz grazu, kad vyras su zmona kartu visur eina...

noreciau, kad ir maniskis su manimi visa laika sedetu namie prie puodu  lotuliukas.gif
nu, bet nesedi, begedis  doh.gif

Visur.... lotuliukas.gif

Oho kokie norai doh.gif biggrin.gif ,daestu toks vyro sedejima istisai namie su jumis biggrin.gif ,pradetumet pjautis,kaip suo su kate rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 16:53)
Jus rimtai kazkokia trenkta biggrin.gif ,va pasirodet visu grazumu,grupinio ji mat uzsimane,yra tam skirtos temos,gal ir rasite kazka pasilinksminimui bigsmile.gif .
Oi ,as nieko nekuriau apie jusu santykius,nereikia fantazuoti biggrin.gif .Nuobodu namie tarp puodu,tai pradeda lieti cia savo fanatzijos,apie kazkokius burimus,apie grupinius lotuliukas.gif .

Jazau jazau, kaip visos cia protingos tai jomajo, visai su humoru susipykot, Oi negaliu is juoko numirsiu tuoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Visos kaip hienos kai prades sokti uz zodzio uzsikabinusios nu nebutu bobos is didziosios B
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:17)

Visos kaip hienos kai prades sokti uz zodzio uzsikabinusios nu nebutu bobos is didziosios B


Nu o dabar perskaitykit savo posta ir ka galit pasakyt apie save kaip apie hiena ar boba? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 17:17)
Jazau jazau, kaip visos cia protingos tai jomajo, visai su humoru susipykot, Oi negaliu is juoko numirsiu tuoj  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Visos kaip hienos kai prades sokti uz zodzio uzsikabinusios nu nebutu bobos is didziosios B

Nenumirkit tik,ka darys be jusu vyras,is namu negales iseiti biggrin.gif .
Jus boba vyras vadina?Fui,kaip negrazu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 17:15)
Visur.... lotuliukas.gif

Oho kokie norai doh.gif  biggrin.gif ,daestu toks vyro sedejima istisai namie su jumis biggrin.gif ,pradetumet pjautis,kaip suo su kate rolleyes.gif .

tiesa sakant tai jusu tiesa g.gif kai sedi namie tai ir knisa prota, tas negerai, anas negerai... tai prie kompo per daug, tai dar kas...
siaip kai nera, tai ramybe lotuliukas.gif, bet va kitaip neramu... drug kokia boba kely pasipainios? O maniskis gi rizikos grupei priklauso biggrin.gif kaip sakant meiluzei tapus zmona, meluzes vieta laisva lieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rupuziene: 12 lapkričio 2010 - 16:22
QUOTE(Rupuziene @ 2010 11 12, 16:21)
bet va kitaip  neramu... drug kokia boba kely pasipainios? O maniskis gi rizikos grupei priklauso  biggrin.gif kaip sakant meiluzei tapus zmona, meluzes vieta laisva lieka  mirksiukas.gif


gerai kad realiai mastot,bet bijot nereikia to kas atsitiks veliau ar anskciau arba neatsitiks.. gyvenkit ir dziaukites sia diena.. cool.gif
Atsakyti