Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:35)
nea,neturim... nekepam,nera kada,nagus lakuojam,pustomes.. naktis laukia audringa.. be vyro,su draugem  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Uuuuuuch nail.gif flirt.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 16:34)
Na ir juokinga jus lotuliukas.gif ,jusu vyrui tikrai nenuobodu su jumis lotuliukas.gif .
Visos juokesi ne del jusu klausimo vyrui,o is jo atsakymo,kad yra tik dvi priezastys,del ko vyrai eina i kaire mirksiukas.gif .
O siaip as jus uzjauciu,kad jus taip surakinta su vyru ir nesusitinkate su draugemis tiesiog moteriskai paplepeti unsure.gif .Po dar keletos meteliu atsibos abiems,kad visur einate tik kartu.Gaila ir jusu vyro,kad neleidziate jam iseiti su draugais,vyriskoje kompanijoje pabuti.As suprantu,kad moteriai reikia tiesiog pabuti ir be vyro,ir be vaiko,susitikti su draugemis isgerti kavos,nebutinai jau prisigerti biggrin.gif .Suprantu,kad ir vyrui to reikia,o ne tik darbas ir seima.Pabandykite,patiks  bigsmile.gif .

Deja, esurakinti mes, budavo, iseidavau ir as su draugemis ir vyro diena budavo tik su vyrais, tiesiog mums to nebereikia. Tiek mano tiek jo draugai tapo bendri ir pas juos vaziuojam kartu tongue.gif.
Is kur jus tokia aiskiarege, atsibos-neatsibos BLA BLA BLA. Buriat is kavos tirsciu ir nieko neisburiat tongue.gif
Mano siuo metu toks isitikinimas, kol vaikas yra mazas, juo geriausiai pasirupins tik tikra motina ir tevas, kai pauges, tai taip, reikia save realizuot, kad vaikui nebutu geda uz savo tevus.
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:35)
nea,neturim... nekepam,nera kada,nagus lakuojam,pustomes.. naktis laukia audringa.. be vyro,su draugem  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Uchhhh, o jus dar ir lesbiete lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:42)

Mano siuo metu toks isitikinimas, kol vaikas yra mazas, juo geriausiai pasirupins tik tikra motina ir tevas, kai pauges, tai taip, reikia save realizuot, kad vaikui nebutu geda uz savo tevus.


Tiesiog sakykit kad pati negalit iseiti niekur dabar del vaiko ir vyro neleidziat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif trina cia makaronus kazkokius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:43)

Uchhhh, o jus dar ir lesbiete  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu aisku,drauges vien del to ir yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:43)
Deja, esurakinti mes, budavo, iseidavau ir as su draugemis ir vyro diena budavo tik su vyrais, tiesiog mums to nebereikia. Tiek mano tiek jo draugai tapo bendri ir pas juos vaziuojam kartu tongue.gif.
Is kur jus tokia aiskiarege, atsibos-neatsibos BLA BLA BLA. Buriat is kavos tirsciu ir nieko neisburiat tongue.gif
Mano siuo metu toks isitikinimas, kol vaikas yra mazas, juo geriausiai pasirupins tik tikra motina ir tevas, kai pauges, tai taip, reikia save realizuot, kad vaikui nebutu geda uz savo tevus.

Na ,zodziu, uzsisedejote tarp puodu ir pampersu rolleyes.gif .
Neburiu,tik remiuosi gyvenimiska patirtimu savo draugu ir pazistamu ir pan. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:43)
Uchhhh, o jus dar ir lesbiete  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O jus dar ir diskriminuojate zmones?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia82: 12 lapkričio 2010 - 15:49
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:44)
Tiesiog sakykit kad pati negalit iseiti niekur dabar del vaiko ir vyro neleidziat  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif trina cia makaronus kazkokius   biggrin.gif

Kaip kam atrodo, man rupi mano lizdelis, jums issilakstyt rupi, jei tai tinka jusu seimai, tada liuks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Lelija): 12 lapkričio 2010 - 15:47
as jum pasakysiu: visi vyrai nori padulkinti kitas bobas, tik vieni bijo savo bobu ir pradzioj kitu nedulkina. Kiti nuo pat pradzios buna normalus ir susiranda soniniu pasidulkinimui. Kas per diskusijos.
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:47)
Kaip kam atrodo, man rupi mano lizdelis, jums issilakstyt rupi, jei tai tinka jusu seimai, tada liuks  thumbup.gif


lizdelis lotuliukas.gif eik kotletu kept ir dukra uzsiimk.. sedi cia su forumietem pliurpia,apsileidus visai motin esi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyras suzinotu,ausis nupestu gi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 16:47)
Na zodziu uzsisedejote tarp puodu ir pampersu rolleyes.gif .
Neburiu,tik remiuosi gyvenimiska patirtimu savo draugu ir pazistamu ir pan. mirksiukas.gif
Papildyta:

O jus dar ir diskriminuojate zmones?

Ne, tik paklausiau, nes labai jau vaizdziai pradejo rasyti apie mano santykius, pamaniua, gal kai viskas atsibos ir man ir vyrui, pasikviesim i grupini lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:49)
Ne, tik paklausiau, nes labai jau vaizdziai pradejo rasyti apie mano santykius, pamaniua, gal kai viskas atsibos ir man ir vyrui, pasikviesim i grupini  lotuliukas.gif


ha ha ha... jazau net grupini uztusavot.. geda rasyt ania net.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:49)
lizdelis  lotuliukas.gif eik kotletu kept ir dukra uzsiimk.. sedi cia su forumietem pliurpia,apsileidus visai motin esi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vyras suzinotu,ausis nupestu gi..  lotuliukas.gif

Taigi recepto laukiu, niugi...o nei viena nemoka schmoll.gif ...tik sedi cia visa diena o kitus varo lauk, niugi nuobodu bus be manes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:49)
Ne, tik paklausiau, nes labai jau vaizdziai pradejo rasyti apie mano santykius, pamaniua, gal kai viskas atsibos ir man ir vyrui, pasikviesim i grupini  lotuliukas.gif

Jus rimtai kazkokia trenkta biggrin.gif ,va pasirodet visu grazumu,grupinio ji mat uzsimane,yra tam skirtos temos,gal ir rasite kazka pasilinksminimui bigsmile.gif .
Oi ,as nieko nekuriau apie jusu santykius,nereikia fantazuoti biggrin.gif .Nuobodu namie tarp puodu,tai pradeda lieti cia savo fanatzijos,apie kazkokius burimus,apie grupinius lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:51)
Taigi recepto laukiu, niugi...o nei viena nemoka  schmoll.gif ...tik sedi cia visa diena o kitus varo lauk, niugi nuobodu bus be manes  lotuliukas.gif


nu nemokam mes nemokam.. galim ismokinti tik kitu dalyku lotuliukas.gif
Atsakyti