Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:34)
Man gaila tada jusu vyro, jei sexo nera pas jus, ir tuom didziuojates

Ziuriu, nei cia jumoro kas supranta, svarbu zodzius kazkieno isverst savaip ir tuom didziuotis, ania?

Gal baiksit komentuoti taip,lyg ten mano zodziai butu blink.gif ?????Nekiskit savo zodziu i mano posta.
Kur as rasiau,kad sexo nera pas mus?Jums viskas tvarkoje su psichika?Gal nerasykite to,ko as nerasiau doh.gif .
As sakiau JEI,jei tik sedi namie ir tik namais ir vaiku rupinasi,kaip kad luka15.Jus mazai dar gyvenimo maciusi,jei tikite,kad visiems vyrams tokios nuobodzios moterys patinka.
Jus neatsakete i mano klausimus,ar jus niekur be vaiko ir vyro neinate?Su draugemis niekur neinate?Tik sedite namie istisai?
O kad yra moteru,turinciu vaikuciu, super susitvarkusiu ir grazesniu uz paaugles,tai tikiu,as tokia esu bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 15:03)

O kad yra moteru,turinciu vaikuciu, super susitvarkusiu ir grazesniu uz paaugles,tai tikiu,as tokia esu bigsmile.gif .


Man tai paaugles nera grazios.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 15:12)
Man tai paaugles nera grazios..  lotuliukas.gif

taigi parase GRAZESNIU, tai jaunesniu ar senesniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2010 11 12, 15:14)
taigi parase GRAZESNIU, tai jaunesniu ar senesniu? g.gif


a nu tada puse velnio iseitu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:12)
Man tai paaugles nera grazios..  lotuliukas.gif

Man irgi lotuliukas.gif ,na kas ten grazaus,kai neturi moterisku formu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:15)
a nu tada puse velnio iseitu  lotuliukas.gif

O gal angelas bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 16:03)

Jus neatsakete i mano klausimus,ar jus niekur be vaiko ir vyro neinate?Su draugemis niekur neinate?Tik sedite namie istisai?


Tikri draugai islieka ir istekejus ir vaiku susilaukus, o tie, kurie vaiku neturi, tai aisku, atsisijoja.
Niekur neinu be vyro ir be vaiko, juk seima yra viena visuma ir man nenormalu, kai atskirai eina tusintis, atskirai atostogauja doh.gif Ir mano vyras nesuprastu, jei as lakstyciau su draugemis, taip kaip as nesuprasciau jo, geriancio kazkur su draugais. Ir taip mazai matosi seimos per itemptus darbo grafikus, tai brangini keikviena minute kartu, ir lauki greiciau vakaro, kada susitiksi. Ir sexas buna ne del to, kad bijoma, kad vyras nepabegtu, o del to, kad to nori abi puses tongue.gif .
Va taip va, ir ne, as sau tikrai neatrodau neidomi, kalbam su vyru NE TIK apie maista ir pampersus, bet ir apie tai, pvz, kodel vyrai eina i kaire, is ko jus cia visos pazvenget, nes pacios matyt nedristat paklausti CHA CHA CHA.
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:29)
Ir mano vyras nesuprastu, jei as lakstyciau su draugemis, taip kaip as nesuprasciau jo, geriancio kazkur su draugais.


Gerai kad tokie panasus susibega i viena,ir kitiems gyvenimo negadina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 12, 16:30)
Gerai kad tokie panasus susibega i viena,ir kitiems gyvenimo negadina  thumbup.gif

BUTENT thumbup.gif
einu kotletuku kept, gal kas turit ypatinga receptuka, kad vyras nepabegtu??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Lelija): 12 lapkričio 2010 - 15:34
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:29)
Tikri draugai islieka ir istekejus ir vaiku susilaukus, o tie, kurie vaiku neturi, tai aisku, atsisijoja.
Niekur neinu be vyro ir be vaiko, juk seima yra viena visuma ir man nenormalu, kai atskirai eina tusintis, atskirai atostogauja doh.gif Ir mano vyras nesuprastu, jei as lakstyciau su draugemis, taip kaip as nesuprasciau jo, geriancio kazkur su draugais. Ir taip mazai matosi seimos per itemptus darbo grafikus, tai brangini keikviena minute kartu, ir lauki greiciau vakaro, kada susitiksi. Ir sexas buna ne del to, kad bijoma, kad vyras nepabegtu, o del to, kad to nori abi puses  tongue.gif .
Va taip va, ir ne, as sau tikrai neatrodau neidomi, kalbam su vyru NE TIK apie maista ir pampersus, bet ir apie tai, pvz, kodel vyrai eina i kaire, is ko jus cia visos pazvenget, nes pacios matyt nedristat paklausti CHA CHA CHA.

Na ir juokinga jus lotuliukas.gif ,jusu vyrui tikrai nenuobodu su jumis lotuliukas.gif .
Visos juokesi ne del jusu klausimo vyrui,o is jo atsakymo,kad yra tik dvi priezastys,del ko vyrai eina i kaire mirksiukas.gif .
O siaip as jus uzjauciu,kad jus taip surakinta su vyru ir nesusitinkate su draugemis tiesiog moteriskai paplepeti unsure.gif .Po dar keletos meteliu atsibos abiems,kad visur einate tik kartu.Gaila ir jusu vyro,kad neleidziate jam iseiti su draugais,vyriskoje kompanijoje pabuti.As suprantu,kad moteriai reikia tiesiog pabuti ir be vyro,ir be vaiko,susitikti su draugemis isgerti kavos,nebutinai jau prisigerti biggrin.gif .Suprantu,kad ir vyrui to reikia,o ne tik darbas ir seima.Pabandykite,patiks bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 15:33)

einu kotletuku kept, gal kas turit ypatinga receptuka, kad vyras nepabegtu???  lotuliukas.gif


nea,neturim... nekepam,nera kada,nagus lakuojam,pustomes.. naktis laukia audringa.. be vyro,su draugem bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 12, 16:33)
BUTENT  thumbup.gif
einu kotletuku kept, gal kas turit ypatinga receptuka, kad vyras nepabegtu???  lotuliukas.gif

Nepades jokie jusu kotletukai,jei kita kepa koki karaliska kepsni irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Negalima taip laikyt vyra nuo kitu moteru.. paskui kai issiverz koki karta i laisve tai be galu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti