Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 11, 20:40)
ka ziureti? kaip tave birbina vyras? nu kad neturiu tokio noro  biggrin.gif

Tai nereik cia fantazuot tada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 11, 20:22)
Tai nereik cia fantazuot tada  lotuliukas.gif


Nu ka baigiam,nebaigiam.. davai pafantazuojam kaip taviskis eis pas fejas kai tu ji uzknisi lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar nejauciat, kad nusibodot g.gif
gal per AZ savo fantazijas destykit g.gif nebeidomu pasidare N psl. skaityti kaip jus cia kertates ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 11 11, 21:58)
Ar nejauciat, kad nusibodot  g.gif
gal per AZ savo fantazijas destykit  g.gif  nebeidomu pasidare N psl. skaityti kaip jus cia kertates  ax.gif


Tai prasom,rasykit i tema.. turit ka pasakyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 11, 23:16)
Tai prasom,rasykit i tema.. turit ka pasakyti?  biggrin.gif

Ar nenorit nueiti pas gydytoja g.gif ?
Jau kiek jusu postus skaitau, tai jums tikrai reiektu pas medikus kreiptis...
Sitiek pykcio ir pagiezos savyje turit... pasikalbetumet, gal kokiu vaistuku pagertumet, apsiramintumet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 11 12, 09:00)
Ar nenorit nueiti pas gydytoja  g.gif ?
Jau kiek jusu postus skaitau, tai jums tikrai reiektu pas medikus kreiptis...
Sitiek pykcio ir pagiezos savyje turit... pasikalbetumet, gal kokiu vaistuku pagertumet, apsiramintumet  ax.gif


noreciau kad surastumet nors viena posta mano su pagieza ir pykciu .. buciau dekinga jums biggrin.gif ir vis butu dekingi.. biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif A ir B kabejo palubej,A nukrito,B prapuole!Kas liko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara-ziema @ 2010 11 12, 11:33)
lotuliukas.gif A ir B kabejo palubej,A nukrito,B prapuole!Kas liko? g.gif

liko Paradoksualė lotuliukas.gif
Atsakyti
tikriausiai jusu tiesa,klaida padariau, kad vien su vyru laika leidau...draugai kazkaip atsijojo...persikelem i kita miesta,su vezimeliu kur cia nueisi,draugai tik jo bendradarbiai,be seimu..ka su ju panelem nuveiksi-nera kalbos bendros ax.gif man puodai,vystyklai,joms kosmetika,tusai...pries leliu kartu su vyru lietuva maisem,koncertai,parodos..db su vaikiuku tam nesirystu,ovyras mano"kompaneiskas"jam butina tarp zmoniu buvot....matyt tapau neidomi...
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 11 10, 17:07)
O kaip jums gerai,zinote is anksto ko nederetu daryti savam vyrui.. bijokit neduoti ir negruzinkit  lotuliukas.gif



gerai kai taip paprasta.. duodi ir negruzini ir vsio -vyras ištikimas per amžius biggrin.gif

QUOTE(arbuzina @ 2010 11 10, 21:41)
yra dar vienas variantas  bigsmile.gif
yra tokiu vyru rusis, kurie VISADA eina i kaire... nepriklausomai nuo to, ar duoda zmona, ar gruzina...
tiesiog toks gyvenimo budas, hobis toks  biggrin.gif



drinks_cheers.gif šitos priežasties vyras neįvardino biggrin.gif bijojo biggrin.gif
QUOTE(luka15 @ 2010 11 12, 12:04)
tikriausiai jusu tiesa,klaida padariau, kad vien su vyru laika leidau...draugai kazkaip atsijojo...persikelem i kita miesta,su vezimeliu kur cia nueisi,draugai tik jo bendradarbiai,be seimu..ka su ju panelem nuveiksi-nera kalbos bendros ax.gif man puodai,vystyklai,joms kosmetika,tusai...pries leliu kartu su vyru lietuva maisem,koncertai,parodos..db su vaikiuku tam nesirystu,ovyras mano"kompaneiskas"jam butina tarp zmoniu buvot....matyt tapau neidomi...

o sau jūs įdomi? jūs negalvokite tik apie jį -pradėkite galvoti ir apie save. ir ne kaip apie mamą-o kaip apie MOTERĮ pirmiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 11 10, 21:41)
atsisake ar neatsisake, veikia daugiau ka nors ar neveikia... jei vyras is tos rusies, tai jis tiesiog negali buti ilgai istikimas...
gali ir neatsisakyti, ir kokia tik nori buti... bet praeina tas pirmasis zavesys ir vel  sviezienos reikia  bigsmile.gif
Ir didziausia beda, ta, kad boboms butent tokie vyrai ir patinka... mat moka su moterim apseiti  biggrin.gif

As ir nesakau,kad jei moteris darys viska,kad tik vyrui patiktu,kad jis neis tokiu atveju i kaire,vieni eis,kiti ne,visaip buna,bet as sakau,kad jei moteris apart vaiko vistyklu ir puodu nieko nemato,tai tokia vyrui tikrai bus neidomi,reikia moketi viska suderinti ir neuzsisedeti tarp puodu smile.gif .

QUOTE((Lelija) @ 2010 11 11, 09:08)
O as nesuprantu moteru, kurios turi mazus vaikus, nutrenkia bile kam ir neaisku ar pavalgiusius ir eina savais keliais, su draugem papliurpti, manikiurus darytis.  doh.gif Patikekit, yra pilnai tokiu.
Mano manymu, tikri draugai islieka, kiek tu vaiku beturetum, bet lakstyti kaip paauglei, ale buti idomiai, nu man kazkaip... schmoll.gif Vyrui, jei jis myli, jo moteris visada bus idomi...

Bet kas jus per zmogus,jus matote tik arba juoda,arba balta doh.gif .
Cia jau kazkoks krastutinis atvejis,cia jau ne motinos,kurios nutrenkia ir nesirupina ar vaikas pavalges,gal nekalbekime apie tokius atvejus.Nereikia lakstyti,kaip paauglei,bet nereikia tik namie sedeti.Jussedite istisai namie,neinate darytis manikiuro?Neinate i kirpykla,nes turite vaika ir turite sedeti namie?Neinate su draugemis susitikti?Man durnas toks mastymas,kad jei jau moteris turi vaika,tai ji turi buti tik namu seimininke ir mama doh.gif .
O ka paryskinau,tai visiska nesamone,jei vyras myli zmona,bet ji net savimi nebesirupina,kalba tik apie pampersus ir maista,bet kokiam mylinciam vyrui ji taps neidomi,nebukit tokia naivi biggrin.gif .

QUOTE(luka15 @ 2010 11 12, 12:04)
tikriausiai jusu tiesa,klaida padariau, kad vien su vyru laika leidau...draugai kazkaip atsijojo...persikelem i kita miesta,su vezimeliu kur cia nueisi,draugai tik jo bendradarbiai,be seimu..ka su ju panelem nuveiksi-nera kalbos bendros ax.gif man puodai,vystyklai,joms kosmetika,tusai...pries leliu kartu su vyru lietuva maisem,koncertai,parodos..db su vaikiuku tam nesirystu,ovyras mano"kompaneiskas"jam butina tarp zmoniu buvot....matyt tapau neidomi...

Galima visur lekti ir su vaiku,turiu drauge,kuri su dviem vaikuciais visur keliauja,eina i visus balius,bendrauja su draugais.Cia reikia tik noro!Kokiame mieste gyvenate?Nueikite i skyreli kaimynai,gal atrasite mamu su vaikuciais,kurios mielai pasivaikscios su jumis su vezimeliais biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2010 11 12, 13:34)
gerai kai taip paprasta.. duodi ir negruzini ir vsio -vyras ištikimas per amžius  biggrin.gif
drinks_cheers.gif šitos priežasties vyras neįvardino  biggrin.gif bijojo  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif o ana ir patikejo,kad yra tik dvi priezastys ejimo i kaire lotuliukas.gif ,tai dabar bijo kazka vyrui pasakyti ir bijo atsisakyti sexo lotuliukas.gif ,kol ta darys,bus garantuota,kad jos vyras i kaire neis lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 11 12, 13:40)
Nereikia lakstyti,kaip paauglei,bet nereikia tik namie sedeti.Jussedite istisai namie,neinate darytis manikiuro?Neinate i kirpykla,nes turite vaika ir turite sedeti namie?Neinate su draugemis susitikti?Man durnas toks mastymas,kad jei jau moteris turi vaika,tai ji turi buti tik namu seimininke ir mama doh.gif .

As neinu darytis manikiuro, nes man tai visiskas laiko ir pinigu svaistymas, beje, ir rizika apsikresti hepatitais ar dar kuo nors  doh.gif

O ka paryskinau,tai visiska nesamone,jei vyras myli zmona,bet ji net savimi nebesirupina,kalba tik apie pampersus ir maista Papildyta:

O kas sake, kad visos, tos, kur augina vaikus savimi nesirupina? Manot nesiprausia, vaiksto apzelusios ir lasinines? Nejuokinkit, paaugles kartais taip neatrodo, kaip pagimdziusios mamytes biggrin.gif

lotuliukas.gif  thumbup.gif  o ana ir patikejo,kad yra tik dvi priezastys ejimo i kaire lotuliukas.gif ,tai dabar bijo kazka vyrui pasakyti ir bijo atsisakyti sexo lotuliukas.gif ,kol ta darys,bus garantuota,kad jos vyras i kaire neis lotuliukas.gif .

Man gaila tada jusu vyro, jei sexo nera pas jus, ir tuom didziuojates

Ziuriu, nei cia jumoro kas supranta, svarbu zodzius kazkieno isverst savaip ir tuom didziuotis, ania?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Lelija): 12 lapkričio 2010 - 14:35