Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 20, 12:35)
kai labai noresi kad sito zmogaus nebutu salia-atsiras tokiu minciu ir paciai  biggrin.gif

ir as manau, kad jei tau lb blogai ir tikrai nori skirtis butu atsikratyt yra.
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2010 10 20, 15:18)
ir as manau, kad jei tau lb blogai ir tikrai nori skirtis butu atsikratyt yra.


aisku.. pirmas iseina tas,kuriam sunkiausia.. matyt abiems norma dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(:Tamara: @ 2010 10 20, 11:29)
Tu pati nenori ,kad jis iseitu .Nenori ,todel ir nekyla ranka tu camodanu  ismesti uz duru .


va būtent. kol žmogus neapsisprendęs ir nenori- suras tūkstantį priežasčių kodėl negali išeit ar išsiskirt. kai pribręsti tam - nebelieka nei vienos priežasties kodėl to nedaryt.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 20, 15:12)
Jus oficialiai susituoke ar ne? Paskola butui imta bendrai ar atskirai, jei jus uz ja mokate? butas priklauso jum abiems, ar jum vienai, ar jam vienam ? Vaikas abieju ar tik jusu ? Kai bus atsakymas i siuos klausimus, tada ir patarsiu ka nors konkreciai is savo "atsikratymo" patirties, kaip sakant...

Visko smulkiai cia neaiskinsiu. Vaikas bendras.Susituoke.Beda ta, kad tas ,,ponas" - plikas nuogas, finansiskai nelabai gali siuo metu savarankiskai ,,atsiskirt" - su jo alga nei paskolos kas duos, nei ka...ir issinuomot negali net - nuomos plius komunalinius nepaveztu. Butas tai santuokoj igytas, bet paskola moku as (ir mokejau, ir tebemoku). Jis cia ikises kazkiek pinigu, kuriuos gavo uz parduota savo maza buta. Siulau jam juos atiduot (pasididinciau paskola) ir tegu eina sau - netinka jam. Nori cia sedet, jam cia gerai kaip yra. Siulau parduot buta (nors dabar ir nepalankus metas), atsidalint pinigus ir issivaiksciot - irgi netinka. Niekas netinka.Jam gerai.Tinka cia sedet ir nervus gadint schmoll.gif.Netinka man schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 20 spalio 2010 - 17:52
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 20, 17:51)
Visko smulkiai cia neaiskinsiu. Vaikas bendras.Susituoke.Beda ta, kad tas ,,ponas" - plikas nuogas, finansiskai nelabai gali siuo metu savarankiskai ,,atsiskirt" - su jo alga nei paskolos kas duos, nei ka...ir issinuomot negali net - nuomos plius komunalinius nepaveztu. Butas tai santuokoj igytas, bet paskola moku as (ir mokejau, ir tebemoku). Jis cia ikises kazkiek pinigu, kuriuos gavo uz parduota savo maza buta. Siulau jam juos atiduot (pasididinciau paskola) ir tegu eina sau - netinka jam. Nori cia sedet, jam cia gerai kaip yra. Siulau parduot buta (nors dabar ir nepalankus metas), atsidalint pinigus ir issivaiksciot - irgi netinka. Niekas netinka.Jam gerai.Tinka cia sedet ir nervus gadint  schmoll.gif.Netinka man schmoll.gif



Mano situacija buvo mazdaug 1:1 kaip tavo, tik du vaikai, ne vienas. O visa kita- tas pats. Jis buvo bedarbis, sake, kad neturi kur iseiti, neturi pajamu issinuomoti. Irgi sedejo ir gadino nervus. Sake, kad niekur neis, neisikirs, jokiu parasu nedes ir pan. Ir ka? Atrode padetis beviltiska. Bet atejus laikui visur parasus sudejo ir buvo iskraustytas is buto Jei idomu, kaip as tai pasiekiau, galesiu parasyti i a.z arba viesai.
Atsakyti
tikriausiai ir as prie tu apgautuju verysad.gif netycia vyras paliko tel.namie-as nieko neitardama "pasiciekavinau"-nuo sms is koto nuvirtau-"myliu,noriu myletis jurga.''gryzusiam branguciui pakeliau veja.tada puole ant keliu"cia tik sms,as su ja nesusitikau ,cia is interneto,tesias tik men."sudauze tel,prie mano akiu istryne anketas nu tada patikejau ,kad pakvailiojo..atleidau.tik per save negalejau perlipt ir elgtis kaip niekur nieko..kazkur po 4men.nakti parejo sms-"kaip laikais,zuikuti?jurga"raudojau i pagalve...pagal el.isklotines atsekiau,kad tesias jau pusmeti pries susekima..vyrui pasakiau...santykiai atsalo,o as tapau paranojike-seku kompo zurnale kokiuose puslapiuose buna..radau,kad nevisas anketas istryne,puslapiuose lankos..nieko nesakiau tada.save kaltinau,kad po vaiko gimimo jam demesio mazai skiriu.kantrybe truko,kai radau priminimo laiska,kad nesumokejo imokos greitiesiems kreditams..tada buvo komandiruotej brangusis..uzvire kepenys-paskambinau ir isrekiau,kas per paskola,kur tie pinigai,kraunuos daiktus ir su vaiku iseinam pas savo mama.tas paprase palaukt kol gris,paaiskins,gyvenkim..palaukiau..paaiskino, kad ta men.velavo alga ir skolinos mokesciam,isiutus isdejau, kas ant sirdies-zinau apie pazintis,sms ir t.t.ir man db viskas dzin..gyvent pasilikau,nes ir eit nelabai turiu kur-mama sunkiai vercias o dar as su vaiku,isidarbint sunku-daug apribojimu,nes esu invalide.padetis-santykiai visai neaiskus-buna dienu ,kad viskas puiku,meilu ir t.t,o buna ,kad nesikalbam..neseniai tikrinau lizingo imokas-atradau,kad paimtas tel. vyro vardu visai kitam mieste.ta uzlauziau-tas irgi nieko nezino,popieriu neturis .eis i bendrove aiskintis.. atseit...netikiu juodai.kartu eisiu.rasau ir matau pati,kad as naivuole :ax:turi kita ir jai dovaneles eina..matau iseitis-nezinau ar bandyt atsikovot arba visdelto iseit..pati isiutus pasakiau, kad dzin.. ka daryt??kas turi panasios patirties?
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2010 11 08, 13:04)
tikriausiai ir as prie tu apgautuju verysad.gif

Iseitys dvi:
1. Issiskirti, surasti ta Jurga, iskolioti, primusti ir eiti vargo vargti pas mama.
2. Gyventi toliau, nusiraminti, nebetikrinti, nebesekti vyro ir melzti jo pinigus toliau.
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 11 08, 13:16)
Iseitys dvi:
1. Issiskirti, surasti ta Jurga, iskolioti, primusti ir eiti vargo vargti pas mama.
2. Gyventi toliau, nusiraminti, nebetikrinti, nebesekti vyro ir melzti jo pinigus toliau.

1. Išsiskirti, ,,numelžus" kiek įmanoma;Toliau gyventi rizikinga, nes vyrelis gali prisiimti be proto kreditų, o tada skyrybų atveju, dar ir skolos pusę gausi blush2.gif
2. Gyventi toliau rizikuojant, kad (žr. 1p.) ,,užgyventi" dar ir vyro skolų, prisidarytų perkant ,,dovanėles" draugužėms, o kartu pačiai melžiant jo pinigus be jokių skrupulų - kad nors netyčia atsiradusios skolos ne tokios skaudžios būtų. Be to, pačiai reikėtų susirasti sau meilužį, kurį taip pat rekomenduojama ,,melžti".

Gal morale ir nekvepia tokios rekomendacijos, bet stebint tragiškas vyriškių įžūlėjimo tendencijas lakstymų paskui sijonus srityje, kitokie siūlymai man nebesigalvoja schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 08 lapkričio 2010 - 12:46
save apsirupint galvoju,tik kaip?kaip, kad brangiausias nesuuostu ax.gif ?kvailas mano charakteris-atvira as,nesugebu sukciaut..bet teks griebtis sunybiu..beto ir gyvenam mes nuo algos iki algos-ir taip truksta...dar tie neaiskus pirkiniai ..pinigus nuo korteles nesa man- sau `100lt pasilieka(taip sake)beda, kad alga nepastovi ir as el.bankininkystes slaptazodzio nezinau...nuo to snipinejimo jau normaliai gyvent neina..kokia seima?vienas neiskias aferas suka,kitas snipineja ir pinigus melzia..labai sunku nepasitiket zmogum ir gyvent lyg niekur nieko..iki tu prakeiktu sms sutarem puikiai(man taip rodes verysad.gif )o db vaizdas toks susidaro-kvailiojo.uzpelinguotas.tada gailejos.veliau tese zaidimus,as susekiau,pasakiau kad man dzin..rezultatas-pasijuto laisvas...yra bendras vaikutis ir mano noras gelbet santykius-taciau yra abejones ar verta...
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 11 08, 13:44)
1. Išsiskirti, ,,numelžus" kiek įmanoma;Toliau gyventi rizikinga, nes vyrelis gali prisiimti be proto kreditų, o tada skyrybų atveju, dar ir skolos pusę gausi blush2.gif
2. Gyventi toliau rizikuojant, kad (žr. 1p.) ,,užgyventi" dar ir vyro skolų, prisidarytų perkant ,,dovanėles" draugužėms, o kartu pačiai melžiant jo pinigus be jokių skrupulų - kad nors netyčia atsiradusios skolos ne tokios skaudžios būtų. Be to, pačiai reikėtų susirasti sau meilužį, kurį taip pat rekomenduojama ,,melžti".

Gal morale ir nekvepia tokios rekomendacijos, bet stebint tragiškas vyriškių įžūlėjimo tendencijas lakstymų paskui sijonus srityje, kitokie siūlymai man nebesigalvoja schmoll.gif

su meiluziu nezinau... g.gif ne toks charakteris
o pas mama vargti teks ir finansiskai ir psichologiskai-patevis alchasas,su juo ziauriai eduos,prisproges pastoviai "vaziuoja"apsilankom ten tik del mamos.
susituokus,atsidaviau seimai-atkrito draugai..db apsidairius nieko neturiu,nedirbu-isskyrus sunelis salia...tai ir pasijuto erelis-niekur ana nedings...
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2010 11 08, 14:33)
su meiluziu nezinau... g.gif ne toks charakteris
o pas mama vargti teks ir finansiskai ir psichologiskai-patevis alchasas,su juo ziauriai eduos,prisproges pastoviai "vaziuoja"apsilankom ten tik del mamos.
susituokus,atsidaviau seimai-atkrito draugai..db apsidairius nieko neturiu,nedirbu-isskyrus sunelis salia...tai ir pasijuto erelis-niekur ana nedings...

Tada pas mamą eiti neverta...Bandyk galvoti apie save ir vaiką...Darbo ieškai? Bandyk aktyviai ieškot, nors suprantu, kad šiandien tai labai nelengva...Gal tada mažiau galvosi apie šitas nesąmones...ir ant kojų kaip nors atsistosi...Gal ir draugų atsiras mirksiukas.gif Gelbėt šeimą...Nepririši nuo lakstymo paskui sijonus...Vistiek lakstys...Žinosi ar ne - esmės nepakeis. Reik savęs žiūrėt. Vienareikšmiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2010 11 08, 14:33)

Jo, pasitvirtino tai, kad LT su vaiku sedet namie nekas, ir finansiskai nestabilu ir psichologiskai, vyrui nuejus i kaire lieki be nieko....
Atsakyti