Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

[quote=Zuikis puikis ilgausis,2010 10 17, 16:23]
jo,,,,,perskaiciau jau ir as,,,,,, sad.gif
"ir as tave myliu",,, "ir as taves pasiilgau",,, "ir man taves reikia"....."ir as,,,ir as,,, ir as,,,,"

teisingai perskaitei "ir as..."-vadinasi vyruks jau prisuoke i ausi,o moteriske jam tuo paciu atsako. O vyrukas dabar subine raito, galvoja ir tau prisuoks, patikesi, nepastebesi. Neasarok i pagalve, o surink jo daiktus ir "ciumada" i taksa idek.
O tai ir sriubausi su pertraukom visa gyvenima saves gailedama ir gyventi bijodama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 18 spalio 2010 - 19:08
Kvaila tu zuiki, kam dar klausi?
turi jis kita, o ji šiaip sau nerašo.. jai jau rašo jis, tai atrašo ir ji. nuo to visi ir "aš. ir aš"....
Atsakyti
QUOTE(jolanta 1 @ 2010 10 17, 16:11)
labukas galiu tau tik tiek pasakyt kai maniškis pradėjo taip elgtis aš nieko neitrainėjau, bet kai su teleonu ir miegot eidavo niekur nepadedavo vis kartu kaip aš sakau gyvename tryse teleonas aš ir tu, tai žinok 100% kad kažkas yra. Bet iš savo patirties galiu tau patart stenkis neišsiduot kad kažka įtari, nes tada prades sleptis, o taip vis drasiau ir drasiau elgsis kol karta paslys.O teleona geriau netikrink nes kai aš patikrinau kaip skaudu buvo žinok nesusilaikysi ir dar kai randi tokias meilias žinutes o siaubas patikėk  blink.gif

kas cia per patarimai? blink.gif doh.gif tipo viskas normaliai, isitikink, kad turi kita, bet per daug i tai nesigilink, nes bus skaudu, bet susitaikyk ir gyvenk toliau??? Sukraut tik tokio chiumodanus ir lai vaziuoja pas ponia C.
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2010 10 19, 00:21)
kas cia per patarimai?  blink.gif doh.gif tipo viskas normaliai, isitikink, kad turi kita, bet per daug i tai nesigilink, nes bus skaudu, bet susitaikyk ir gyvenk toliau??? Sukraut tik tokio chiumodanus ir lai vaziuoja pas ponia C.

Na, kaip minėjau, žodžiais ,,čiumodanus krauti" - paprasta...O dažniausiai...su tais čiumodanais niekas ten labai ir nelaukia mirksiukas.gif Suokti telefonais ir susitikinėti viešbučiuose/nuomuojamuose butuose - viena, o prašytis gyventi kartu - visai kas kita...Gal ir tos kitos ponios - su šeimom arba visai nenorinčios bendros buities.
P.S.:Bandžiau krauti čiumodanus- neišsikraustė....sėdi....nes neturi, kur eit schmoll.gif...o su čiumodanais matyt nelabai ir laukia schmoll.gif ...Lengva pasakyt - iškraustyk...nesikrausto schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 19 spalio 2010 - 14:32
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 19, 15:32)

P.S.:Bandžiau krauti čiumodanus- neišsikraustė....sėdi....nes neturi, kur eit schmoll.gif...o su čiumodanais matyt nelabai ir laukia schmoll.gif ...Lengva pasakyt - iškraustyk...nesikrausto schmoll.gif

Sudaryk namie tokias salygas-kad pats isbegs be cemodanu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 19, 16:34)
Sudaryk namie tokias salygas-kad pats isbegs be cemodanu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 19, 15:34)
Sudaryk namie tokias salygas-kad pats isbegs be cemodanu  lotuliukas.gif

Kaip? Patarkit g.gif Nežinau, kaip sudaryt...atsparus zaraza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 19, 22:03)
Kaip? Patarkit g.gif Nežinau, kaip sudaryt...atsparus zaraza doh.gif

Tu pati nenori ,kad jis iseitu .Nenori ,todel ir nekyla ranka tu camodanu ismesti uz duru .
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 19, 22:03)
Kaip? Patarkit g.gif Nežinau, kaip sudaryt...atsparus zaraza doh.gif


kai labai noresi kad sito zmogaus nebutu salia-atsiras tokiu minciu ir paciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 20, 11:35)
kai labai noresi kad sito zmogaus nebutu salia-atsiras tokiu minciu ir paciai  biggrin.gif

Lengva jums taip sakyt...buvau sukrovus uz duru. Kas is to? Raktus tai turi, susinese atgal sau, o mano daiktus ismete pro langa.Tipo, mano butas, ir gyvenu cia kaip noriu.Ir ka daryt? Toliau daiktus metyt abiems? Jis mano, as - jo? Ar man su vaiku iseit kaip stoviu is buto, uz kuri paskola moku? Todel ir klausiu g.gif Nes lagaminu sukrovimas nepadeda...Nezinau, ka sugalvot, kad panoretu issimezt.Kavalieriu paciai namo atsivest? Buvo variantas, net ne kavalierius buvo, siaip pazistamas - susimuse doh.gif Kaip isgrust? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 20, 14:39)
Lengva jums taip sakyt...

Mums tai lengva, o ka ne mums tam pragare gyvent.. cia jus ten mirkstat.. mastykit,galvokit.. negaila saves? bigsmile.gif
skirkites,dalinkites turta ir i skirtingas puses..
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 20, 13:39)
Lengva jums taip sakyt...buvau sukrovus uz duru. Kas is to? Raktus tai turi, susinese atgal sau, o mano daiktus ismete pro langa.Tipo, mano butas, ir gyvenu cia kaip noriu.Ir ka daryt? Toliau daiktus metyt abiems? Jis mano, as  - jo? Ar man su vaiku iseit kaip stoviu is buto, uz kuri paskola moku? Todel ir klausiu g.gif Nes lagaminu sukrovimas nepadeda...Nezinau, ka sugalvot, kad panoretu issimezt.Kavalieriu paciai namo atsivest? Buvo variantas, net ne kavalierius buvo, siaip pazistamas - susimuse doh.gif Kaip isgrust? unsure.gif



Jus oficialiai susituoke ar ne? Paskola butui imta bendrai ar atskirai, jei jus uz ja mokate? butas priklauso jum abiems, ar jum vienai, ar jam vienam ? Vaikas abieju ar tik jusu ? Kai bus atsakymas i siuos klausimus, tada ir patarsiu ka nors konkreciai is savo "atsikratymo" patirties, kaip sakant...
Atsakyti