Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 14, 08:03)


Jeigu čia apie mane, tai man iki barbės oj kaip toli gražu lotuliukas.gif
Atsakyti
Fontenay, navahai labai wub.gif wub.gif faini good.gif bet šarvuočių grožis neišpasakytas
Atsakyti
Sveikos,
o kiek kainuos vokiškų karoliukų siuntimas?
Kaip suprantu, daniškų laivų dar nesugaudė...
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 09 14, 08:37)
Mergaites, per kiek laiko ateina  karoliai is italo, to kur ir  agatus pirkot ?

aa zinok ivairiai , kartais per 3-4 dienas, o paskutiniu metu ejo apie savaite ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 14, 08:43)
Jeigu čia apie mane, tai man iki barbės oj kaip toli gražu  lotuliukas.gif

cia tokia pati Barbe ir parase, pasinesusi ant riuzavu hihihi.gif
Atsakyti
Jei ka, tai man iki barbes laaaaabai toli lotuliukas.gif Kokia trisdesimt kg hihihi.gif O tada jau viens prie vieno flirt.gif
Atsakyti
Dabar ant savo Navaho iziurejau isgraviruota ne LAA, o Soren smile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Bet rytas sugedo...iskart pamacius sarvuocius tokius nerealius...eikit jus ..."ssss", vat doh.gif Nu grozis tai neapsakytas...is kur ji juos parove...Klausyk fontanay...nenori prakalt... mirksiukas.gif Babkiu uzdirbsi, o Tacitai pasakysi,kad neatsiunte... rolleyes.gif

Nu kikirikes sarvuocio to grazaus neemiau tikrai...nu bet kaip tu taip pramazinai...negaliu patiket...Atleist negalima...nugi buciau emus uzsimerkus...bet gi va galvoju pabusiu gera, uzleidziu...nes nebuvau spejus pabidint...bet kad taip pramazinai negaliu atleist... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 14, 09:12)
Jei ka, tai man iki barbes laaaaabai toli  lotuliukas.gif Kokia trisdesimt kg hihihi.gif O tada jau viens prie vieno  flirt.gif

Tu ka 30kg...tai nori 20kg svert...tau ka ...nors gerai pagalvojus turbut ta barbe ne daugiau ir sveria...tokia pokude, svelniai tariant... biggrin.gif

O fantazija su ametistu, tai superine,...ner ka kalba...be zodziu...kodel as anksciau nepradejau draugaut su troliukais... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugsėjo 2010 - 08:55
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 07:27)
nu va  pafotkinau savo Navaho sidabriuka, ir 3 Tacitai sarvuocius, nu nerealus  wub.gif


tas violetinis visai kaip mano bigsmile.gif gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 09:54)
Laba ryta 4u.gif
Bet rytas sugedo...iskart pamacius sarvuocius tokius nerealius...eikit jus ..."ssss", vat  doh.gif Nu grozis tai neapsakytas...is kur ji juos parove...Klausyk fontanay...nenori prakalt... mirksiukas.gif  Babkiu uzdirbsi, o Tacitai pasakysi,kad neatsiunte... rolleyes.gif

nu zinok as juos radau, ir budama gera flirt.gif , iskart pasiuliau draugei ,renkanciai sarvuocius ax.gif o dabar ziuriu ziuriu i juos, mielu noru sau pasilikciau doh.gif
Atsakyti
Sarasiukas :
1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai, masiniukas
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
7. labamba-masiniux
8. tik drugelis - masinukas
9. Rethimna- nykštukas
10.Rasida -masiniukas
11. Drugeliukas - masiniukas, varla ir nykstukas
12. Yell - vartai, masina

Labas rytas,
Fontenay, kokie grožiai wub.gif
Nu nesuprantu, man pradeda šarvuočiai patikt. Kažkas jau ne taip. Nejaugi ir saviškius prisijaukinsiu g.gif
Atsakyti
Fontenay, tai gal ji nelabai ir drauge tau, atostogauja be taves... Jai silta, o tu cia lietuje mirksti.. Mes tai su tavim, draugiskai mirkstame, salame... Tu pasvarstyk, kas yra tikroji draugyste lotuliukas.gif Erilukaha, zydrasis sarvuotis rezervuotas jau pries valanda hihihi.gif O sveriu as tikrai ne penkiasdesimt, 52 sveria mano dukriukas jei ka hihihi.gif As tai kokius du simtus po savaitgalio baliaus su trim karstais... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 09:57)
nu zinok as juos radau, ir budama gera flirt.gif  , iskart pasiuliau draugei ,renkanciai sarvuocius  ax.gif  o dabar ziuriu ziuriu i juos, mielu noru sau pasilikciau  doh.gif

Nu va...buna buna...as va stebiu irgi keleta..bijau pramargalint...bijau cia det... doh.gif bet gal reiktu,kad is savu nieks nepabidintu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 14, 10:03)
Fontenay, tai gal ji nelabai ir drauge tau, atostogauja be taves... Jai silta, o tu cia lietuje mirksti.. Mes tai su tavim, draugiskai mirkstame, salame... Tu pasvarstyk, kas yra tikroji draugyste  lotuliukas.gif Erilukaha, zydrasis sarvuotis rezervuotas jau pries valanda  hihihi.gif O sveriu as tikrai ne penkiasdesimt, 52 sveria mano dukriukas jei ka  hihihi.gif As tai kokius du simtus po savaitgalio baliaus su trim karstais... hihihi.gif


Taip jau,taip...drauge...pasirodo,kaip jaunas menulis...ir i drauges pretenduoja, matote...mes tai su fontanay drauges...ji net gyvena ten kur as gimus...liezuvis.gif


Cia gal pas jus svarstykles, pieno riebuma rodo... mirksiukas.gif


O as tai va sita sarvuoty dar stebejau, sakiau dukrai prie banano...bet pramiegojau...o dabar ziuriu ir galvoju g.gif o tokio ji kartais neturi...man atrodo toki pat turi... doh.gif

http://cgi.ebay.com/...695741380571917
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugsėjo 2010 - 09:13