Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 21:32)
Ne nu kad mano visos tik tokios dilemos butu  ax.gif

kad kai pradzia, tai visu noriu va kokia beda biggrin.gif
siandien vis ziurejau nete i turkio spalvos sarvuoti ir seile varvijau
Atsakyti
Merginos, prisimenu, kai anksčiau užeidavau jus paskaityt, kažkas iš jūsų nupirko nu labai gražia antikvarine papuošalu dėžute, dar pasakė, kad čia bus trolių namukai wub.gif O galit foto dar kartą įmest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 21:32)
Įsivaizduoju cool.gif Pas mane tik stikliukai, o ir sidabriukai tikrai ne iš brangiausių, bet ir tai sumelė tokia solidi gavosi doh.gif


tai vat,ne tas žodis solidi doh.gif vyras sako jau maškė galima už kankolus pirkti doh.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 21:32)
Ne nu kad mano visos tik tokios dilemos butu  ax.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 21:07)
O kas čia išvis įvyko? Dėl ko visa tai?

Enita rasiau jau temukes pradzioj gal :
is vokietkos nepirkau jos tibeto sarvuocio, nes nebuvo nurodzius shiping metodo, o man net neatejo i galva , kad gali but kitaip nei per paypal. o ji pareikalavo tarptautinio pavedimo, kad eiciau i banka, as jai tada sakau susikisk tu ji kur nori, nes nesileido i jokias derybas. tada ji man padare open cause. as padaviau apeliacini skunda ebejui....
va o finalas aiskus smile.gif
Atsakyti
Cha cha biggrin.gif dabar gali jai rašyt žinutę - Hitler kaput biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 21:47)
Cha cha biggrin.gif dabar gali jai rašyt žinutę - Hitler kaput biggrin.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 21:47)
Cha cha biggrin.gif dabar gali jai rašyt žinutę - Hitler kaput biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 22:47)
Cha cha biggrin.gif dabar gali jai rašyt žinutę - Hitler kaput biggrin.gif



lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 22:45)
Enita rasiau jau  temukes pradzioj gal :
is vokietkos nepirkau jos tibeto sarvuocio, nes nebuvo nurodzius shiping metodo, o man net neatejo i galva , kad gali but kitaip nei per paypal. o ji pareikalavo tarptautinio pavedimo, kad eiciau i banka, as jai tada sakau susikisk tu ji kur nori, nes nesileido i jokias derybas. tada ji man padare open cause. as padaviau apeliacini skunda ebejui....
va o finalas aiskus smile.gif


Ot gluše doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 21:23)
Pasiskaičiavau: pradėjau trolius rinkti nuo vasario galo, tai mano stažas nepilni 7 mėn. Per tą laiką sukaupta: 2 užsegimai, 1 sidabrinė grandinėlė, 2 odinės, iš viso turiu 21 karolį (iš jų viena odinukė su užsegimu ir 2 sidabriukais - vaiko), dar 3 karolių laukiu. Čia daug ar mažai visko per tiek laiko? doh.gif

Jei jau tau reikia rankinį užtraukt, tai ką tuomet kalbėt man doh.gif Nuo vasario 25 dienos: 5 užsegimai, 3 sidabrinės ir 3 odinės grandinėlės, 1 fantazija, 46 karoliai (karolių buvo ir daugiau, bet perleidau dalį jų mamai ir sesei bei apdovanojau jas grandinėlėmis - mamą dviem, sesę viena, perleistū karolių skaičiaus nebepamenu). Siaubas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 22:54)
Jei jau tau reikia rankinį užtraukt, tai ką tuomet kalbėt man doh.gif Nuo vasario 25 dienos: 5 užsegimai, 3 sidabrinės ir 3 odinės grandinėlės, 1 fantazija, 46 karoliai (karolių buvo ir daugiau, bet perleidau dalį jų mamai ir sesei bei apdovanojau jas  grandinėlėmis - mamą dviem, sesę viena, perleistū karolių skaičiaus nebepamenu). Siaubas blink.gif


Gan netraukit rankinio lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti