Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:31)
Nu va galėčiau dabar čiupti Kikirikės plunksninę uniką ir nupirkti biggrin.gif Čia ir būtų piktybiškai dirol.gif

Ir paskui Kikirikei pasiūlyt pirkt 50 proc. brangiau bigsmile.gif

Dabar, Kikirike, lauk - kas pasiūlys, tas, rupūžė, ir nupirko... Ne aš - aš amžinai bankrote. Va, už vartus atsibašliuosiu, ir vėl būtų be babkių biggrin.gif Iki Italijos, kurią vėl reiks pirkt.

Aš tuos tautinius tai pirksiu tų šalių, į kurias noriu bigsmile.gif Nes man tai taip gaunasi - iš pradžių karolis, o paskui įvykis. Mistika. Magija rolleyes.gif

Nu į Daniją noriu, į Berlyną irgi dar noriu, tai va, užsitikrinsiu, kad dar grįžčiau rolleyes.gif

Problema tame, kad aš visur noriu lotuliukas.gif Net į Baltarusiją važiuočiau lotuliukas.gif Tik va karolio tai tokio nėr. O gal bus? lotuliukas.gif
Atsakyti
ojei mergai pas mane 62 feedbakai doh.gif bet siuo metu kovoju su viena vokietka, nepirkau jos tibeto sarvuocio, nes nebuvo nurodzius shiping metodo, o man net neatejo i galva , kad gali but kitaip nei per paypal. oji svaine kru kru pareikalavo tarptautinio pavedimo, kad eiciau i banka, as jai tada sakau susikisk tu ji kur nori, nes nesileido i jokias derybas. tada ji man padare open cause. as padaviau apeliacini skunda ebejui, tai tyla pries audra, bet jau zinokit griuk negyvas, apsimetem feedbakais uztat, as ja pasiunciau toli toli 0per e-pasta, tai ji man kale teigiama feedbaka su nekokiu komentaru, as jai atgal, nu cirkai vienu zodziu, laukiu kada man akaunta atjungs, siandien turejo, bet gal ebay persigalvojo lotuliukas.gif o jau tiek dziaugiaus, kad nustosiu pirkti pagaliau, bet neisdegs man jauciu doh.gif

Atsakyti
Na ir tempai, kur jau čia su jumis spėsi... Jetus jetus..
O aš bronzios nesiruošiu amžinti ant apyrankės schmoll.gif Ji ir taip amžiams liks, prie ko čia apyrankė..
Atsakyti
Tai ir as tai nepardavusiai man karolio israsiau kelialapi i budele su sirdele, tik ne viesai. Tai paskui siule bidinti ir pirkti. Bet nieko jai neberasiau. Yra ir be jos sociai parduodanciu ir neissikalinejanciu.
Kazkada su kvepalais taip buvo. Reikejo daryt tarptautini, atseit pardavejai uzblokavo paypal. Bet ji man kaina tai sumai nuleido. Tai viskas buvo draugiskai
Atsakyti
Kokis čia gintarinis grožis
http://cgi.ebay.de/T...=item3f025b5a65 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 20:59)

Žodžiu, dabar jau vokiško karoliuko nepirksi? biggrin.gif
Iš tikro tai tavo kaltė, kam nepažiūrėjai mastau.gif Tiek, kad ana galėjo lankstesnė būt, nu maža kas kur apsižioplina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 21:17)
Žodžiu, dabar jau vokiško karoliuko nepirksi? biggrin.gif
Iš tikro tai tavo kaltė, kam nepažiūrėjai mastau.gif Tiek, kad ana galėjo lankstesnė būt, nu maža kas kur apsižioplina doh.gif


Nu ji ten neaiškiai buvo apmokėjimą įrašiusi, kur gali sau į valias interpretuoti dėl tų apmokėjimo būdų.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 20:58)
Ir paskui Kikirikei pasiūlyt pirkt 50 proc. brangiau bigsmile.gif

Dabar, Kikirike, lauk - kas pasiūlys, tas, rupūžė, ir nupirko... Ne aš - aš amžinai bankrote. Va, už vartus atsibašliuosiu, ir vėl būtų be babkių biggrin.gif  Iki Italijos, kurią vėl reiks pirkt.



nu dabar lauksim kas čia taip papirko doh.gif
aj,nu ir gerai,pinigų pataupiau.....

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 20:59)
ojei mergai pas mane 62 feedbakai  doh.gif  bet siuo metu kovoju su viena vokietka, nepirkau jos tibeto sarvuocio, nes  nebuvo nurodzius shiping metodo, o man net  neatejo i galva , kad gali but kitaip nei per paypal. oji svaine kru kru pareikalavo tarptautinio pavedimo, kad eiciau i banka, as jai tada sakau susikisk tu ji kur nori, nes nesileido i jokias derybas. tada ji  man padare open cause. as padaviau apeliacini skunda ebejui, tai tyla pries audra, bet jau zinokit griuk negyvas, apsimetem feedbakais uztat, as ja pasiunciau toli toli 0per e-pasta, tai ji man kale teigiama feedbaka su nekokiu komentaru, as jai atgal, nu cirkai vienu zodziu, laukiu kada man akaunta atjungs, siandien turejo, bet gal ebay persigalvojo  lotuliukas.gif o jau tiek dziaugiaus, kad nustosiu pirkti pagaliau, bet neisdegs man jauciu  doh.gif


nu gerulė vokietukė.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 21:17)
Žodžiu, dabar jau vokiško karoliuko nepirksi? biggrin.gif
Iš tikro tai tavo kaltė, kam nepažiūrėjai mastau.gif Tiek, kad ana galėjo lankstesnė būt, nu maža kas kur apsižioplina doh.gif

svarbiausia kad ne sau ta karoli imt norejau isviso, nu bet ne tame esme. as tai vokietkai 3 laiskus parasiau su pasiulymu variantais, kaip ta isprest taikiai, bet kada ana visai nesileido i kalbas, pirk tu ji ir viskas, tada jau ir man truko kantrybe, sakau jei nori eit ant principu, tai dar pakovosim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 21:15)

O ko jis aplamai unika? Kuom nuo kataloginio skiriasi? Didesnis gal mastau.gif
Atsakyti
Tamsus kampuotas gintaras bigsmile.gif Tiesa, ne juodas, bet gal ir šalia juodų neblogai atrodytų smile.gif

Ir čia tamsus kampuotas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 rugsėjo 2010 - 20:28
sveikos,jei gerai sarasa nukopinau ax.gif jei ne atsiprasau,pataisykite blush2.gif
Sarasiukas :
1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai, masiniukas
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
7.labamba-masiniux
Atsakyti