Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 16, 21:00)
padaryk apklausą, kiek laiko sergama trollygė  blush2.gif man su savo 6 ir dviem pakeliui tai jau net gėda prieš jūsų kolekcijas  blush2.gif Bet čia per viena mėn., nepilna, tai gal dar nieko  blush2.gif


Pakartojau šitą, gal išsisklaidys ta gėda biggrin.gif Čia nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 22:10)
uoj tai patikėkit manim jei tokiais tempais greit bus daug  thumbup.gif


Tai jau taip tuoj bus pilna mirksiukas.gif
Atsakyti
super nauja tema. Photo tai nerealios 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaičiavau: pradėjau trolius rinkti nuo vasario galo, tai mano stažas nepilni 7 mėn. Per tą laiką sukaupta: 2 užsegimai, 1 sidabrinė grandinėlė, 2 odinės, iš viso turiu 21 karolį (iš jų viena odinukė su užsegimu ir 2 sidabriukais - vaiko), dar 3 karolių laukiu. Čia daug ar mažai visko per tiek laiko? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 21:10)
uoj tai patikėkit manim jei tokiais tempais greit bus daug  thumbup.gif

gali buti blush2.gif bet kad du su apyranke dovanu, viena nusipirkau, o kitas surprise surprise thumbup.gif nors gerai, kad progu rudeni dar bus nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 21:23)
Pasiskaičiavau: pradėjau trolius rinkti nuo vasario galo, tai mano stažas nepilni 7 mėn. Per tą laiką sukaupta: 2 užsegimai, 1 sidabrinė grandinėlė, 2 odinės, iš viso turiu 21 karolį (iš jų viena odinukė su užsegimu ir 2 sidabriukais - vaiko), dar 3 karolių laukiu. Čia daug ar mažai visko per tiek laiko? doh.gif



Nu taip normaliai sakyčiau. Geras pagreitis įgautas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 21:27)
Nu taip normaliai sakyčiau. Geras pagreitis įgautas smile.gif

Reik jau rankinį užtraukt hihihi.gif Ir sumų geriau ir neskaičiuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 21:23)
gali buti  blush2.gif  bet kad du su apyranke dovanu, viena nusipirkau, o kitas surprise surprise  thumbup.gif  nors gerai, kad progu rudeni dar bus nusipirkt.


iš pradžių TIK progom,o poto vis daugėja daugėja progų lotuliukas.gif doh.gif
hm... šiandien graži diena,saulė šviečia - va ta proga Smile nusipirksiu lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 21:28)
Reik jau rankinį užtraukt hihihi.gif Ir sumų geriau ir neskaičiuot doh.gif


uoj rankinį.... gerai būtų doh.gif o sumą vakar kaip ir primečiau tik akmeninės apyrankės...ojetau ,maniau tikrai mažiau doh.gif
nu ką,kai jau nebeturėsiu ką valgyt galėsiu jebėjuj pardavinėti amerikonkom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 21:28)
iš pradžių TIK progom,o poto vis daugėja daugėja progų  lotuliukas.gif  doh.gif
hm... šiandien graži diena,saulė šviečia - va ta proga Smile nusipirksiu  lotuliukas.gif  doh.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
as sprendziu dilema ko man is akropolio Ievos sodu noret, cekis cypia biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 21:23)
Pasiskaičiavau: pradėjau trolius rinkti nuo vasario galo, tai mano stažas nepilni 7 mėn. Per tą laiką sukaupta: 2 užsegimai, 1 sidabrinė grandinėlė, 2 odinės, iš viso turiu 21 karolį (iš jų viena odinukė su užsegimu ir 2 sidabriukais - vaiko), dar 3 karolių laukiu. Čia daug ar mažai visko per tiek laiko? doh.gif

oho bigsmile.gif net pavydu pasidare
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 21:30)
uoj rankinį.... gerai būtų  doh.gif o sumą vakar kaip ir primečiau tik akmeninės apyrankės...ojetau ,maniau tikrai mažiau  doh.gif
nu ką,kai jau nebeturėsiu ką valgyt galėsiu jebėjuj pardavinėti amerikonkom  lotuliukas.gif

Įsivaizduoju cool.gif Pas mane tik stikliukai, o ir sidabriukai tikrai ne iš brangiausių, bet ir tai sumelė tokia solidi gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 21:31)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif
as sprendziu dilema ko man is akropolio Ievos sodu noret, cekis cypia  biggrin.gif


Ne nu kad mano visos tik tokios dilemos butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 21:30)
iš pradžių TIK progom,o poto vis daugėja daugėja progų  lotuliukas.gif  doh.gif

lotuliukas.gif nu jo, norisi daug ko, o progu per mažai blush2.gif
Atsakyti