Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 20:39)
Aciu mergaites  biggrin.gif
Siandien svyciu, MB sake suprato kas jo laukia - bankrotas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O as toliau seilinu i Jusu grozius albumuke  4u.gif
Kiek laiko jau sergat troliu liga?


Na sakyčiau supratingas pas tave MB. Mano nepasirašo į mano užuominas, kad man to ar ano reiktų. Tenka pačiai viską įsigyti smile.gif

Apie trolius žinau seniai, bet pati nešioji tik apie 3 mėn. Taip kad čia ir aš į pradinukų gretas einu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 20:36)
O kaip atrodo, kai laimi bylą? biggrin.gif
O feedabacką tą jos neigiamą tau iš profilio išims?

Nu feedbako tai neigiamo as ir neturejau, jinai man per klaida ikale teigiama, tik ten su vokisku leksikonu (keiksmazodziu kratinys) lotuliukas.gif
o nu vienu zodziu ant mano acaunto buvo likusi item-preke, uz kuria nesumoketa, tai jei atsitiktu dar taip kad nesumoki kada nors, tai jau butu dvi nesumoketos, tada ebay taiko sankcijas, nu limita arba atjungia visai. Tai as siuo atveju parasius apeliacini skunda, ne tik kad pasiekiau, kad nutrauktu byla (open case closed) bet ir is mano akaunto isviso buvo istrinta ta preke. reiskias perziurejo byla, ir nusprende kad as teisi siuo atveju, kad yra man svarbu issaugoti per ilga laika surinkta fedbaku skaiciu ir idejus tiek sunkaus darbo, uzsitarnaujant gera reputacija ebejuje.... hihihi.gif
nu vienu zodziu pasijauciau kaip angliskam teisme doh.gif
Atsakyti
Apie ką daryti apklausą, gal turite idėjų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 20:54)
Apie ką daryti apklausą, gal turite idėjų?  blush2.gif


Kur geriausiai įsigyti TB smile.gif ebay, e-shopai, megoj ar kokiam akropoly smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 16 rugsėjo 2010 - 19:58
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 20:54)
Apie ką daryti apklausą, gal turite idėjų?  blush2.gif

kada nors gal reiktu pakartot - kiek turime retintu troliuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 20:43)
Na sakyčiau supratingas pas tave MB. Mano nepasirašo į mano užuominas, kad man to ar ano reiktų. Tenka pačiai viską įsigyti  smile.gif

Apie trolius žinau seniai, bet pati nešioji tik apie 3 mėn. Taip kad čia ir aš į pradinukų gretas einu.

Bus matyt koks cia jo supratingumo laipsnis bus ateity.. biggrin.gif gal dar vis tikisi, kad nepasiduosiu sitai manijai, bet kai nulekiau pasiimt anciuko, sako "matau, kad jau kalbys yra".. lotuliukas.gif o as jam paaiskinau, kad dabar jam viskas bus paprasciau bus, kai reiks isrinkt dovana vestuviu metinems, gimtadieniams, kaledoms ir kitoms sventems smile.gif
O pati sau pasizadejau nepirkti daugiau kaip po 1-2 trolius per menesi, bet bus matyt kaip cia bus. Si menesi gausis siek tiek daugiau, nes dar gavau akropolio dovanu ceki, tai bus proga vel save pasilepint.
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 20:21)
Litvinų mafija ph34r.gif devil.gif Tie, kur turkam į kaulus davė biggrin.gif

bigsmile.gif aga, visos atvažiuosim ir parodysim jam box.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:32)
assa.gif Laimejau  clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos  lotuliukas.gif

Sveikinu 4u.gif gražinai savo gera vardą bigsmile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 20:54)
Apie ką daryti apklausą, gal turite idėjų?  blush2.gif

padaryk apklausą, kiek laiko sergama trollygė blush2.gif man su savo 6 ir dviem pakeliui tai jau net gėda prieš jūsų kolekcijas blush2.gif Bet čia per viena mėn., nepilna, tai gal dar nieko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 16 rugsėjo 2010 - 20:01
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 16, 21:00)
bigsmile.gif aga, visos atvažiuosim ir parodysim jam  box.gif
Sveikinu 4u.gif  gražinai savo gera  vardą  bigsmile.gif
padaryk apklausą, kiek laiko sergama trollygė  blush2.gif man su savo 6 ir dviem pakeliui tai jau net gėda prieš jūsų kolekcijas  blush2.gif Bet čia per viena mėn., nepilna, tai gal dar nieko  blush2.gif

tai mano dar mazesne kolekcija, vos 4 ant apyrankiaus kabo blush2.gif bet su laiku bus, dar tik siek tiek daugiau nei savaite ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 16 rugsėjo 2010 - 20:05
Gretuteka - sveikinimai laimėjus ančiuką thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:52)
Nu feedbako tai neigiamo as ir neturejau, jinai man per klaida ikale teigiama, tik ten su vokisku leksikonu (keiksmazodziu kratinys)  lotuliukas.gif
o nu vienu zodziu ant mano acaunto buvo likusi item-preke, uz kuria nesumoketa, tai jei atsitiktu dar taip kad nesumoki kada nors, tai jau butu dvi nesumoketos, tada ebay taiko sankcijas, nu limita arba atjungia visai. Tai as siuo atveju parasius apeliacini skunda, ne tik kad pasiekiau, kad nutrauktu byla (open case closed) bet ir is mano akaunto isviso buvo istrinta ta preke. reiskias perziurejo byla, ir nusprende kad as teisi siuo atveju, kad yra man svarbu issaugoti per ilga laika  surinkta fedbaku skaiciu ir  idejus tiek sunkaus darbo, uzsitarnaujant gera reputacija ebejuje.... hihihi.gif
nu vienu zodziu pasijauciau kaip angliskam teisme  doh.gif

O kas čia išvis įvyko? Dėl ko visa tai?
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 21:06)
Gretuteka - sveikinimai laimėjus ančiuką  thumbup.gif

aciuuu labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 21:04)
tai mano dar mazesne kolekcija, vos 4 ant apyrankiaus kabo  blush2.gif  bet su laiku bus, dar tik siek tiek daugiau nei savaite  ax.gif


uoj tai patikėkit manim jei tokiais tempais greit bus daug thumbup.gif
Atsakyti