Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 19:41)
Nu reiks reiks priremti jį prie sienos  ax.gif

Joo...uz visus skambucius ir t.t... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 19:41)
Nu reiks reiks priremti jį prie sienos  ax.gif

Sakyk, čia, ****, ne šuns pypas, čia vestuvinė dovana man brangiam žmogui, kiekvienas laivas su prasme, vestuvės tuoj, man dar kiekvieną jų įpakuot reikės, ką jūs sau manot??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 20:04)
Sakyk, čia, ****, ne šuns pypas, čia vestuvinė dovana man brangiam žmogui, kiekvienas laivas su prasme, vestuvės tuoj, man dar kiekvieną jų įpakuot reikės, ką jūs sau manot??? bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 20:04)
Sakyk, čia, ****, ne šuns pypas, čia vestuvinė dovana man brangiam žmogui, kiekvienas laivas su prasme, vestuvės tuoj, man dar kiekvieną jų įpakuot reikės, ką jūs sau manot??? bigsmile.gif



Nia, aš jam pasakiau, kad čia jūs man grasinat susidorojimu, jeigu aš jums troliu neatiduosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 20:08)
Nia, aš jam pasakiau, kad čia jūs man grasinat susidorojimu, jeigu aš jums troliu neatiduosiu  lotuliukas.gif

Tfū tu, kaip negerai pasakei schmoll.gif Jis galvos, kad tu juos perpardavinėji, ai, galvos, zaraza, taip tau ir reikia.

Tada bent pasakyk, kad mes - tai rusų mafija, mūsų rankos ilgos, ir po to, kai susidorosim su tavim, ateisim ir pas jį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 20:17)
Tada bent pasakyk, kad mes - tai rusų mafija, mūsų rankos ilgos, ir po to, kai susidorosim su tavim, ateisim ir pas jį laugh.gif

Litvinų mafija ph34r.gif devil.gif Tie, kur turkam į kaulus davė biggrin.gif
Atsakyti
assa.gif Laimejau clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 20:17)
Tfū tu, kaip negerai pasakei schmoll.gif  Jis galvos, kad tu juos perpardavinėji, ai, galvos, zaraza, taip tau ir reikia.

Tada bent pasakyk, kad mes - tai rusų mafija, mūsų rankos ilgos, ir po to, kai susidorosim su tavim, ateisim ir pas jį laugh.gif


OK taip ir pasakysiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:32)
assa.gif Laimejau  clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos  lotuliukas.gif



Visgi yra protingų ir supratingų žmonių ebayjuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:32)
assa.gif Laimejau  clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos  lotuliukas.gif

O kaip atrodo, kai laimi bylą? biggrin.gif
O feedabacką tą jos neigiamą tau iš profilio išims?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 16, 18:51)
Gretuteka, SVEIKINU  4u.gif  4u.gif

Aciu mergaites biggrin.gif
Siandien svyciu, MB sake suprato kas jo laukia - bankrotas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O as toliau seilinu i Jusu grozius albumuke 4u.gif
Kiek laiko jau sergat troliu liga?
Atsakyti

Tacita - ne,ne šarvuoti,nors kelis ciokinu blush2.gif Smile užrodė,mažum laimėsiu blush2.gif Gero poilsio tau 4u.gif a labai karšta? g.gif


QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:32)
assa.gif Laimejau  clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos  lotuliukas.gif


Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 20:32)
assa.gif Laimejau  clap.gif ebay byla, vokietka apsikakos  lotuliukas.gif

Gera žinia 4u.gif
Atsakyti