Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Erszebeth, gavau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 18:59)
Vis dėlto prigriebei Noa išsvajotą vėžlinę uniką, ir dar ne vieną  lotuliukas.gif

Ka cia smulkintis... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Fontenay,greit sakai ka papirkai,as tau tik labradorito neparodziau doh.gif -o tu jau kazka padarei,ane,tik nesakyk,kad...ojei,net pagalvot bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 18:43)
Noa, kiek suprantu, smailiku nebesižavi, Erilukaha unikų irgi per naktį atsinorėjo biggrin.gif

Nu vat pagalvojau, kad gal man atspalvis nepatinka bigsmile.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 18:52)
Erika,as irgi apsiraminus-nekabina manes nei vokiski troliai,nei daniski,

Bus ir turkiškų, žinok bigsmile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 18:59)
Vat ir as pastebejau...as tai noreciau,kad viens prie vieno butu...Nu ta prasme mano runos... biggrin.gif
user posted image

Ha ha, žėk, kaip tuo smailiku jo kaimynai nepatenkinti laugh.gif Jis gal juos žiauriai užknisa laugh.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Dano užklausiau kokia situacija yra, tai informuosiu kai kas nors paaiškės dėl dalinio siuntimo ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 19:28)
Sveikutės,

Dano užklausiau kokia situacija yra, tai informuosiu kai kas nors paaiškės dėl dalinio siuntimo ir t.t.

Mes - jo šikna... galvaskaudis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 19:29)
Mes - jo šikna... galvaskaudis bigsmile.gif


Kai jam paskambyju, tai jis jau juokiasi, sako, aahhhh, yes, UPS ir žvengia. Atsimins mane ilgai smile.gif
Atsakyti
Einu vakarieniaut,ikiukas drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 19:20)
Fontenay,greit sakai ka papirkai,as tau tik labradorito neparodziau doh.gif -o tu jau kazka padarei,ane,tik nesakyk,kad...ojei,net pagalvot bijau doh.gif

ojei neklausk geriau, ir taip nusizengiau savo principams doh.gif
jauciu itari... gausiu bartis jau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 16, 19:31)
Kai jam paskambyju, tai jis jau juokiasi, sako, aahhhh, yes, UPS ir žvengia. Atsimins mane ilgai smile.gif

Ožys. Jis turėtų raudot kruvinom ašarom umn.gif Jam turėtų gėda būt! Jis tau aplamai už tokį liapsusą turėtų kokį lyšną karolį įdėt rolleyes.gif Tu jam mandagiai užsimink rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 19:38)
Ožys. Jis turėtų raudot kruvinom ašarom umn.gif Jam turėtų gėda būt! Jis tau aplamai už tokį liapsusą turėtų kokį lyšną karolį įdėt rolleyes.gif  Tu jam mandagiai užsimink rolleyes.gif



Nu reiks reiks priremti jį prie sienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 19:32)
Einu vakarieniaut,ikiukas drinks_cheers.gif

nieko nematau blink.gif
skanaus tourist5.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 16 rugsėjo 2010 - 18:54