Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 18:24)
beje,kur dingo DZASKA?

Erilukaha,zinok ir as esu pas auksaranke papirkus sauvuocius du-labai labai grazus,nors ne troliai....ale papirkua,nes troliu tokiu spalvu nebuna.

Gryzus gryzus... mirksiukas.gif

O del sarvuociu, tikiu,kad grazus...bet pamaniau,kad ai nereik man...rasiu kada koki, kuris labai,labai uzkabins ir papirksiu, jei turesiu tuo metu pinigeliu, o jei ne...taigi ne kiekyje esme... mirksiukas.gif

Nusprendziau pirkt tik tai kas patinka, uzkabina labai ,labai...o ne siaip, bandos instinkto vedina... biggrin.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugsėjo 2010 - 17:48
Jei kas persigalvojot ir iš beadsensation nieko nebereikia - brūkštelkit man, kol dar neužsakiau.

Noa, kiek suprantu, smailiku nebesižavi, Erilukaha unikų irgi per naktį atsinorėjo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, siandien pas mane labai dziugi diena biggrin.gif
Vakar visa pikta vaziavau namo is darbo ir prasukau pro MEGA, kad nusipirkt ka nors, nusipirkau melynaja prizme ir uzpildziau loterijos lapuka, nors net nezinojau kokia ji - siandien gavau dovanele clap.gif clap.gif clap.gif bjauruji anciuka yahoo.gif
va kokia mano naujokes sekme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 17:32)
na ir tikiuosi Dzaska nesupyks, idedu josios foto, na as ja issisaugojus ant ekrano, nes ziauriaiiiii man grazu wub.gif

blink.gif vau, koks NEREALUS grožis wub.gif wub.gif

Bet žiūriu runos skirtingų dydžiu ar taip visada buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 18:43)
Jei kas persigalvojot ir iš beadsensation nieko nebereikia - brūkštelkit man, kol dar neužsakiau.

Noa, kiek suprantu, smailiku nebesižavi, Erilukaha unikų irgi per naktį atsinorėjo biggrin.gif

Tep,tep...man uniku nereik... schmoll.gif user posted image
Atsakyti
Gretuteka, SVEIKINU 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 16, 18:50)
blink.gif vau, koks NEREALUS grožis  wub.gif  wub.gif

Bet žiūriu runos skirtingų dydžiu ar taip visada buna  g.gif

Na šiaip visi karoliukai, išskyrus sidabrinius, būna daugiau mažiau skirtingų dydžių ir formų.
Atsakyti
Rasida,manau Turkija siais laikais anokis uzusienis,Palanga kitaip lotuliukas.gif

Erika,as irgi apsiraminus-nekabina manes nei vokiski troliai,nei daniski,ciokinu toliau tyliai kas man tinka ir patinka ir viskas.Beje,kelione labai gerai atitolti nuo visisko nukvakimo betroliaujant-nematau-nenoriu,nereikia-va kaip gydausis
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 18:43)
Jei kas persigalvojot ir iš beadsensation nieko nebereikia - brūkštelkit man, kol dar neužsakiau.

Noa, kiek suprantu, smailiku nebesižavi, Erilukaha unikų irgi per naktį atsinorėjo biggrin.gif


O mano až gavai? unsure.gif

QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 18:48)
Sveikos mergaites, siandien pas mane labai dziugi diena  biggrin.gif
Vakar visa pikta vaziavau namo is darbo ir prasukau pro MEGA, kad nusipirkt ka nors, nusipirkau melynaja prizme ir uzpildziau loterijos lapuka, nors net nezinojau kokia ji - siandien gavau dovanele  clap.gif  clap.gif  clap.gif bjauruji anciuka  yahoo.gif
va kokia mano naujokes sekme  ax.gif


Sveikinu thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 18:50)
Tep,tep...man uniku nereik... schmoll.gif 


Kur čia tau reikės, jeigu kilogramais mums krauni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 18:24)
kikirike,gal vel koki sarva nukovei,kad dekoji Fontenay uz nuoroda?

Fontenay,tavo idetu labradoritu pirmoj foto paskutinis labradoritas-desinysis-butent panasus i mamaji naujoka,kuris tupi saugiai vilniuj pakavotas dezutej-ir jid beje gerokai grazesnis,svyti melynumu.va taip.Askela,labradoritus reik  medzioti,grazus zinok nesimeto,as va ta ka tik atvezta nukoviau.


neaaa, Kikirikei mestelejau smailiko aukciono nuoroda, bet grazaus wub.gif
Labradoritai yra geris thumbup.gif kadaise , kai nezinojau kad buna svytinciu, tai mano pirmasis irgi buvo tiesiog pilkas, kol kazkuri cia nepradejo demonstruotis ...na ir paslo, paiexalo doh.gif
Tacita, isvarei kurortan, net nepasirodei savo grozio paskutinio nono.gif kai grisi, ir as nerodysiu, kokiu papirkau groziu per ta laika bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 16, 18:50)
Bet žiūriu runos skirtingų dydžiu ar taip visada buna  g.gif

Vat ir as pastebejau...as tai noreciau,kad viens prie vieno butu...Nu ta prasme mano runos... biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 16, 18:48)
Sveikos mergaites, siandien pas mane labai dziugi diena  biggrin.gif

Sveikinam,sveikinam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 18:54)
Vat ir as pastebejau...as tai noreciau,kad viens prie vieno butu...Nu ta prasme mano runos... biggrin.gif
user posted image


Vis dėlto prigriebei Noa išsvajotą vėžlinę uniką, ir dar ne vieną lotuliukas.gif
Atsakyti