Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 16:17)
bet jei tai pretendentas nykstukui i kompanija, tai nenoriu schmoll.gif

Anaiptol schmoll.gif Atrodo, kad ta babcė iš tavo avataro nykštuką suvalgytų išsikepus ant laužo, ir jis jai ten gali rodyt, ką nori laugh.gif
Šiaip babcė nieko, tik akys perfotožopintos. Tai atrodo kaip promočiutės sesers, mirusios per pirmą pasaulinį nuo džiovos, vaiduoklis hihihi.gif
Man netrukdo irnesakyk.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 16:56)
Cituoju nuotrauką norėdama paklausti, kas per dideli karoliai dėžutej su skyriukais vidurinėj eilėj dešiniausiam skyrelyje? Čia gi ne troliai? g.gif

Ai tie, didelieji, jais amerikonkos giriasi. Aš taip ir nesupratau, kam jų reikia - gal nebent kas apyrankę stipriai per didelę turi, tai veria ką storesnio pagavęs biggrin.gif
Atsakyti
beadsensation nykstuko ir vartu kainos pakilo doleriu kazkur. jauciu brangint prades po truputi g.gif
Atsakyti
QUOTE(amt @ 2010 09 16, 17:30)
beadsensation nykstuko ir vartu kainos pakilo doleriu kazkur. jauciu brangint prades po truputi g.gif

Na gerai, kad nė vienai nereikia šitų smile.gif
Atsakyti
Askela, labradoritai gali but visoki, pagrindas yra pilkas akmuo,
kadangi senbuves mergaites jau mate sias nuotraukas, tai tau pasiziurejimui skiriu 4u.gif
user posted image
user posted image
na ir tikiuosi Dzaska nesupyks, idedu josios foto, na as ja issisaugojus ant ekrano, nes ziauriaiiiii man grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Man tie penki labradoritai - kažkoks nerealus reiškinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 15:31)
Na gerai, kad nė vienai nereikia šitų smile.gif

o as dar pigesni viena nugriebiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 17:03)
BUTENT , kad Troliai, yra toki Limited Edition Big jie buna kartais pas itala, bet jie skirti daugiau ant fantazijos verti  mirksiukas.gif
http://stores.ebay.c...d=p4634.c0.m322
ismatavimai 22x10 mm

Gyveni ir mokaisi rolleyes.gif Kažkaip dėl to dydžio dalį grožio praranda...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 17:19)
Anaiptol schmoll.gif  Atrodo, kad ta babcė iš tavo avataro nykštuką suvalgytų išsikepus ant laužo, ir jis jai ten gali rodyt, ką nori laugh.gif

Noa, turi gera jumoro jausma thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 17:32)
Askela, labradoritai gali but visoki, pagrindas yra pilkas akmuo,
kadangi senbuves mergaites jau mate sias nuotraukas, tai tau pasiziurejimui skiriu  4u.gif 

Aciu tau , visgi jie nerealus wub.gif o tie penki :wacko.gif swoon.gif
Atsakyti
ten ant fantazijos su poviniu perlu labradoritas kuo tikriausias ir butent toks koki as medzioju smile.gif

fontenay pirmoj foto tai pirmas ir trecias akmenas nuo kaires mano nuomone tokie kuriuos pamacius reik griebt negalvojus smile.gif nesvarbu kiek jau ju turi
Atsakyti
Ale va kiek is kart uzsudo amerikonkos...kur cia mums uzteks...:

user posted image
Atsakyti
ohoho,kaip uzkabino mano pasisakymas kazka,Askela,kaip supratau,tu neisizeidei,o cia svarbiausia.Aciu uz palinkejima atostogu proga,o del avataro,kadangi maciau tave gyvai,todel ir leidau pasakyti sau kad jis neatspindi taves.nu bet uzteks apie tai,nes gi NE I tema.Viskas,uztrks,pasiburbejau pati sau ir vsio,prasau no comments,ok?

kikirike,gal vel koki sarva nukovei,kad dekoji Fontenay uz nuoroda?

Fontenay,tavo idetu labradoritu pirmoj foto paskutinis labradoritas-desinysis-butent panasus i mamaji naujoka,kuris tupi saugiai vilniuj pakavotas dezutej-ir jid beje gerokai grazesnis,svyti melynumu.va taip.Askela,labradoritus reik medzioti,grazus zinok nesimeto,as va ta ka tik atvezta nukoviau.

Mergai,nenoresiu namo-geriaqu troliu atiduosiu,visus SARVUOCIUS,BET NENORIU NAMO...CIA TAIP GERAI...bet labradoritu savo neatiduosiu,nepykit lotuliukas.gif


beje,kur dingo DZASKA?

Erilukaha,zinok ir as esu pas auksaranke papirkus sauvuocius du-labai labai grazus,nors ne troliai....ale papirkua,nes troliu tokiu spalvu nebuna.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 18:24)
beje,kur dingo DZASKA?

O Tu manai, kad tik viena gali užusieniuose atostogauti? Norėtum smile.gif
Atsakyti