Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Fui kokia aš nemandagi pagyriau dovaną o nepasveikinau doh.gif Enita - sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 13:24)
Sakai g.gif, gerai, kad yra kurie paprotina , o as maniau, kad jie taip ir naturoj blizga doh.gif , pasirodo jie tik labai fotogeniski ax.gif  wub.gif

Jie ir natūroj blizga. Bet ne visais šonais, o tik vienu, ar pora. Vitrinoje pilkučiai tiesiog ne tuo šonu guli. Pasiimk, pavartyk prie šviesos ir pamatysi...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 14:43)
Jie ir natūroj blizga. Bet ne visais šonais, o tik vienu, ar pora. Vitrinoje pilkučiai tiesiog ne tuo šonu guli. Pasiimk, pavartyk prie šviesos ir pamatysi...

ziurejau ir kas svarbiausia maciau, kad blizga vienas sonas, teko matyt, kai blizgejo ir du sonai bigsmile.gif , bet gi zinai, netiko, maniau turi blizgeti visas pilnai, kaip kad tu fotogenisku doh.gif o dabar galvoju ar isvis buna tokiu kur blizga visas pilnai g.gif gal as ieskau to, ko isvis nebuna mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 14:55)
ziurejau ir kas svarbiausia maciau, kad blizga  vienas sonas, teko matyt, kai blizgejo ir du sonai  bigsmile.gif , bet gi zinai, netiko, maniau turi blizgeti visas pilnai, kaip kad tu fotogenisku doh.gif  o dabar galvoju ar isvis buna tokiu kur blizga visas pilnai g.gif  gal as ieskau to, ko isvis nebuna mastau.gif

Na man bent jau neteko matyt viso vienodai blizgančio - dviem šonais daugiausiai, būna didesni arba mažesni blizgantys plotai, ryškiau ar blausiau. Labai jau išranki, ponia, esate pasirodo tongue.gif O nuotraukose juk paprastai tik vienas šonas ir matos, tai kaip jūs čia taip sugalvojot, kad visas turi blizgėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 16 rugsėjo 2010 - 14:03
Enita. sveikinu, graži dovana wub.gif jau vyras pasistengė, šaunuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 14:58)
Na man bent jau neteko matyt viso vienodai blizgančio - dviem šonais daugiausiai, būna didesni arba mažesni blizgantys plotai, ryškiau ar blausiau. Labai jau išranki, ponia, esate pasirodo tongue.gif O nuotraukose juk paprastai tik vienas šonas ir matos, tai kaip jūs čia taip sugalvojot, kad visas turi blizgėt?

neeee....tikrai nesu isranki irnesakyk.gif , o kodel taip susvaigau ir pati dabar galvoju mastau.gif .....o vat cia tie jusu foto smoto mane apgavo tongue.gif smile.gif
norejau pasakyti, kad fotografes visos esate thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 16 rugsėjo 2010 - 14:22
Labas visoms.Kadandi turkijos saule per piet nepakeliama,nutariau paskaityti tema.Irrrrrrr-----------------net negaliu kalbeti-KIKIRIKE,TVO SARVUOTIS NEREALUS-APSIPAVYDINAU APSIPAVYDEJAU,ZIOPCIOJU TIK IR VSIO.Nerealus-jei kada jis nebepatiktu-as pirma eilej perpirkt.

Ewidenta,pamirsai parasyti man laiskeli,as gi skoloj.

Enita,labradorita vyras grazu parinko,as irgi pasimandravosiu grizus,namie naujoka palikau,net nepamenu,kaip jis ten atrodo.

Otemoj tai jus apie ta pati,vokieciai,danai,pirkt,grazint,net neidomu skaityti.Tai va.Turkijoj,viesbuti bobses troliais neapsikabinusios,ne vienos nemaciau,nu bet cia gi pagrinde marfos rusalackos is maskvos,tai ten gi ZOLOTO tik madoj,tai as va viena mandavoju-diena su paprasta,vakare su akmenu apyranke.

Papildyta:
Pamirsau-askela,labai grazus tavo apyrankiu deriniai,turi puiku skoni.Bet-pasikeisk tikrai tu ta avatara-nu negaliu ziuret,pabaisuokle kazkokia isprotejusiom akim.Neisizeisk.Bet cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 15:32)
Papildyta:
Pamirsau-askela,labai grazus tavo apyrankiu deriniai,turi puiku skoni.Bet-pasikeisk tikrai tu ta avatara-nu negaliu ziuret,pabaisuokle kazkokia isprotejusiom akim.Neisizeisk.Bet cia mano nuomone.

O nuo kada yra normalu kitiems aiškinti dėl jų avatarų? blink.gif Čia tik trolių temoj ar apskritai tai yra priimtina?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 16:32)
Labas visoms.Kadandi turkijos saule per piet nepakeliama,nutariau paskaityti tema.Irrrrrrr-----------------net negaliu kalbeti-KIKIRIKE,TVO SARVUOTIS NEREALUS-APSIPAVYDINAU APSIPAVYDEJAU,ZIOPCIOJU TIK IR VSIO.Nerealus-jei kada jis nebepatiktu-as pirma eilej perpirkt.

Ewidenta,pamirsai parasyti man laiskeli,as gi skoloj.

Enita,labradorita vyras grazu parinko,as irgi pasimandravosiu grizus,namie naujoka palikau,net nepamenu,kaip jis ten atrodo.

Otemoj tai jus apie ta pati,vokieciai,danai,pirkt,grazint,net neidomu skaityti.Tai va.Turkijoj,viesbuti bobses troliais neapsikabinusios,ne vienos nemaciau,nu bet cia gi pagrinde marfos rusalackos is maskvos,tai ten gi ZOLOTO tik madoj,tai as va viena mandavoju-diena su paprasta,vakare su akmenu apyranke.

Papildyta:
Pamirsau-askela,labai grazus tavo apyrankiu deriniai,turi puiku skoni.Bet-pasikeisk tikrai tu ta avatara-nu negaliu ziuret,pabaisuokle kazkokia isprotejusiom akim.Neisizeisk.Bet cia mano nuomone.


Nu jom tai nelyyygis ktoliai lotuliukas.gif Gi zoloto geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 16, 15:32)
Pamirsau-askela,labai grazus tavo apyrankiu deriniai,turi puiku skoni.Bet-pasikeisk tikrai tu ta avatara-nu negaliu ziuret,pabaisuokle kazkokia isprotejusiom akim.Neisizeisk.Bet cia mano nuomone.

Didelis aciu uz palaikyma aciuks.gif, dik del verinio smile.gif
del avataro, kodel jis jau ne pirmai uzkliuna g.gif , betgi visiems ir negali viskas patikti ax.gif
bet jei tai pretendentas nykstukui i kompanija, tai nenoriu schmoll.gif
tuomet kazka reiks naujo mastyt smile.gif
Gero poilsio Tacita vacation4.gif
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 15:38)
O nuo kada yra normalu kitiems aiškinti dėl jų avatarų? blink.gif Čia tik trolių temoj ar apskritai tai yra priimtina?

Gal bent jums jisai netrukdo blush2.gif , jau neklausiu ar patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 16:17)
Gal bent jums jisai netrukdo blush2.gif , jau neklausiu ar patinka blush2.gif

Man nė kiek netrukdo schmoll.gif Net gražus biggrin.gif
Atsakyti
Rimaz, Askela, mes gi ne piktai. Gi tik siaip. Tik pasakiau, kad toks gasdinantis. Betgi jei tau patinka paciai, tai nesikeisk. smile.gif
Atsakyti