Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aisku, kad ji nieko nenori. Ji net uzimanyt nespeja, o vyras jau ima ir nuperka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 11:58)
nu blyn daug labai  unsure.gif nu bet jau kelintą dieną apie tai svarstau,nu taip faina būtų

O tu žinai, buvo smailas ir sidabrinis. Nu toks su daug šypsenėlių. Irgi senas. Gal tas pigesnis būtų, o reiškia tą patį?
va jis:
http://www.diamonds4...ley-p-2430.html

QUOTE(askela @ 2010 09 16, 12:49)
Laba visoms  bye1.gif

Mergaiciai , gal pasidalinsite info is kur jus tokius grazius labradoritus traukiate bigsmile.gif  wub.gif
As ir tokiu noreciau blush2.gif  blush2.gif

Tu klausk, kaip juos fotografuoja biggrin.gif Visi jie gražūs, tik va nefotogeniški paprastai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 12:57)
Kaip gražu  thumbup.gif  Gal ligos būklė jau vėl pablogėjo?  lotuliukas.gif

Nu velnias žino g.gif Šiaip aišku apsidžiaugiau, kai gavau ir dar ypač kai pamačiau, kas dėžutėse, bet... įtariu, kad jei būtų kaip anąkart pasakęs "važiuojam pirkt", tai ko gero bučiau ir vėl atsakius, kad man nieko nereikia unsure.gif Bet kadangi nuvažiavo vienas, tai kai parvežė nebebuvo jau man kur dėtis lotuliukas.gif Kažkaip turiu įtarimą, kad kiti karoliai bus tik Kalėdų proga g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 16 rugsėjo 2010 - 12:10
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 13:10)
Tu klausk, kaip juos fotografuoja biggrin.gif Visi jie gražūs, tik va nefotogeniški paprastai biggrin.gif


Sakai g.gif, gerai, kad yra kurie paprotina , o as maniau, kad jie taip ir naturoj blizga doh.gif , pasirodo jie tik labai fotogeniski ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 13:24)
Sakai g.gif, gerai, kad yra kurie paprotina , o as maniau, kad jie taip ir naturoj blizga doh.gif , pasirodo jie tik labai fotogeniski ax.gif  wub.gif

Tikrai tep...jie labai fotogieniski... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 13:24)
Sakai g.gif, gerai, kad yra kurie paprotina , o as maniau, kad jie taip ir naturoj blizga doh.gif , pasirodo jie tik labai fotogeniski ax.gif  wub.gif

Blizga ir natūroj mirksiukas.gif Tik aišku blizgesio intensyvumas priklauso nuo žiūrėjimo kampo ir krintančios šviesos. Vienaip pasisukęs akmuo mažiau blizga, kitaip labiau, trečiaip gali ir visai nesimatyt blizgesio, be to - kuo daugiau šviesos, tuo daugiau ir blizgesio. Pas mane pvz. visų trijų akmenų blizga po du diametraliai priešingus šonus, tai jei akmuo pasisuka taip, kad blizgėjimo zonos atsiduria šonuose (žiūrint iš viršaus), tuomet to blizgesio ir nesimato, bet truputį pasukus blizga kaip turi būt thumbup.gif
Atsakyti
Enita sveikinu sukaktuviu proga 4u.gif 4u.gif Dovanos nuostabios wub.gif as irgi tu akmenu uzsimaniau.....
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 12:36)
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:

wub.gif šaunus vyras, graži dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 13:34)
Blizga ir natūroj mirksiukas.gif Tik aišku blizgesio intensyvumas priklauso nuo žiūrėjimo kampo ir krintančios šviesos. , bet truputį pasukus blizga kaip turi būt thumbup.gif

Ahaaaa, tai visgi siek tiek blizga bigsmile.gif , o tai kur buna tokiu fotogenisku kur blizga kaip turi but blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 16, 13:46)
Ahaaaa, tai visgi siek tiek blizga  bigsmile.gif , o tai kur buna tokiu fotogenisku kur blizga kaip turi but  blush2.gif

Na visur turbūt jų pasitaiko, tik matyt ilgai jie neužsibūna, greit išgraibstomi tokie gražuoliai, ilgėliau lieka tik paprastučiai pilkučiai (užtai pradžioj, kol nepamačiau pirmo blizgančio, niekaip nesupratau kame ten jų grožis - murziai kažkokie man jie atrodė). Mano visi trys pirkti skirtingose vietose - vienas Klaipėdoj, kitas Megoj, dar kitas Ievos soduose. Tiesiog arba pataikai, kai būna naujas užvežimas, arba pataiko kažkas kitas ir jų paprasčiausiai nelieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 13:54)
Na visur turbūt jų pasitaiko, tik matyt ilgai jie neužsibūna, greit išgraibstomi tokie gražuoliai, ilgėliau lieka tik paprastučiai pilkučiai (užtai pradžioj, kol nepamačiau pirmo blizgančio, niekaip nesupratau kame ten jų grožis - murziai kažkokie man jie atrodė). Mano visi trys pirkti skirtingose vietose - vienas Klaipėdoj, kitas Megoj, dar kitas Ievos soduose. Tiesiog arba pataikai, kai būna naujas užvežimas, arba pataiko kažkas kitas ir jų paprasčiausiai nelieka mirksiukas.gif

Vat as tuos murzius ir matau blink.gif , tai man turbut tas variantas kai nelieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 12:12)
Labai grazu...ant kokios odinukes...raudonas ar geltonas...nu gal dar paziuret kokia jos spalva sekmynga...tai kaip talismanas butu nuo blogos akies...uztenka tokio vieno...

nu jo,labai gražu būtų wub.gif

QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 12:36)
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:


wow,labai gražu wub.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 13:10)
O tu žinai, buvo smailas ir sidabrinis. Nu toks su daug šypsenėlių. Irgi senas. Gal tas pigesnis būtų, o reiškia tą patį?
va jis:
http://www.diamonds4...ley-p-2430.html
Tu klausk, kaip juos fotografuoja biggrin.gif Visi jie gražūs, tik va nefotogeniški paprastai biggrin.gif


wo,čia irgi tinkamas variantas bigsmile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti