Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:23)
Tada gali bent pasidžiaugt, kad ne piktybiškai kažkas tavo nužiūrėtus karolius nudžiovė mirksiukas.gif


O būna ir piktybiškai? Nu tada džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 19:37)
A grazu taip prasivardziuot...mociutei tavo pasakysiu nono.gif

OI! bigsmile.gif

Mano močiutė sakytų - chi chi chi biggrin.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:19)
Čia paguodos klyksmas buvo... Išpirko visus mano pink armadillos pink catepillars ir t.t. nieko man neliko... ir kur teisybė?

Nu bus dar jų console.gif Vis atsiranda, karts nuo karto. Vienas kitas. O tu jį ir čiupsi. Kitą kartelį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:24)
O būna ir piktybiškai? Nu tada džiaugiuosi  4u.gif

Nu va galėčiau dabar čiupti Kikirikės plunksninę uniką ir nupirkti biggrin.gif Čia ir būtų piktybiškai dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 20:12)
Gėdos turėk, dviem eurais kaina skiriasi  lotuliukas.gif Dar pastebėk, ir pirksi už daugiau, nei "buy it now", arba išvis nebeliks, nes kas nors nupirks nelaukdamas aukciono. Kaip čia dar amerikonkos nesuuodė, nes maniškė plunksninė joms visuomet labai patinka, jei tik pakliūva į kadrą  bigsmile.gif

Va tokia mano:

user posted image

matai ,dabar nelabai bapkių turiu,laukiu sodros pinigėlių blush2.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:14)
Nu jopšiki krūmeliai.... dar vieną mano nužiūrėtą pink karoliuką nubidino. Tuoj rėksiu  verysad.gif


kuri? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:31)
Nu va galėčiau dabar čiupti Kikirikės plunksninę uniką ir nupirkti biggrin.gif Čia ir būtų piktybiškai dirol.gif


tai taip ir padariai kaip matau ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 13, 20:37)
tai taip ir padariai kaip matau ?  g.gif

Nea. O nupirko? doh.gif
Jetau, net į meilą nubėgau pažiūrėt, ar netyčia nepaspaudžiau kokio mygtuko ir nepapirkau, kaip su dona buvo biggrin.gif Ne aš schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 13 rugsėjo 2010 - 19:44
stebejau ta unika nuo praeitos savaites, gi buvau imetus ir nuoroda, ir dabar atsidariau pirkti, tai tiesiai panoses kazkuri pagriebe lotuliukas.gif
greit prisipazinkit pas kuria feedbakai 10 g.gif

panasi unika, tik kainyte skiriasi 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item4aa444d6ab
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 13 rugsėjo 2010 - 19:50
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 20:46)
greit prisipazinkit pas kuria feedbakai 10  g.gif

Pas mane daugiau user posted image
Atsakyti
Ir taip, ir taip išeina blogai doh.gif Jei tyliai kokį bidini ir nieko nesakai, tai gali būti, kaip mums su Fontaney buvo, kai dviese bidinom tą patį ir viena kitai kainą tik kėlėm blush2.gif Bet nukaliau aš tongue.gif biggrin.gif Arba apsiskelbi, kad aš šitą bidinu, jūs nelyskit, tai tada kas nors sumąsto, kad irgi to paties nori ir patyliukais sau nukerta tą gražuolį, nors gal nei stebėjo, nei tokio norėjo. Nu žodžiu, visaip blogai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:43)
Nea. O nupirko? doh.gif
Jetau, net į meilą nubėgau pažiūrėt, ar netyčia nepaspaudžiau kokio mygtuko ir nepapirkau, kaip su dona buvo biggrin.gif Ne aš schmoll.gif

nu reiškias ne tu,nu nenupirko,bet užbidino ir iškart dingo "Buy it now"

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 20:46)
stebejau ta unika nuo praeitos savaites, gi buvau imetus ir nuoroda, ir dabar atsidariau pirkti, tai tiesiai panoses kazkuri pagriebe  lotuliukas.gif
greit prisipazinkit pas kuria feedbakai 10  g.gif


nemano schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 13, 20:50)
nu reiškias ne tu,nu nenupirko,bet užbidino ir iškart dingo "Buy it now"
nemano  schmoll.gif


Taigi nupirko, nepabidino, jau baigtas tas aukcionas...
Atsakyti
Pas kažką pamatysim. Arba ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 13, 20:49)
Ir taip, ir taip išeina blogai  doh.gif Jei tyliai kokį bidini ir nieko nesakai, tai gali būti, kaip mums su Fontaney buvo, kai dviese bidinom tą patį ir viena kitai kainą tik kėlėm  blush2.gif Bet nukaliau aš  tongue.gif  biggrin.gif  Arba apsiskelbi, kad aš šitą bidinu, jūs nelyskit,  tai tada kas nors sumąsto, kad irgi to paties nori ir patyliukais sau nukerta tą gražuolį, nors gal nei stebėjo, nei tokio norėjo. Nu žodžiu, visaip blogai  unsure.gif


na jei jau garsiai pasakai čia kad va šito neliečiam,nu tai jau kiekvienos sąžinės reikalas mirksiukas.gif o šiaip labai daug yra skaitančių bet tylinčių,tai jaučiu ir pabidinia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 20:51)
Taigi nupirko, nepabidino, jau baigtas tas aukcionas...


aj nu jo,susiparinusi net ne taip supratau doh.gif mažum kaip sakia kad amerikonkom patinka,tai gal jos ir mūsų forumuose lankosi lotuliukas.gif
Atsakyti