Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 10:38)
Gal pagal sarasa... g.gif Nu kas pirmesni buvo...tiems...saziningiausia...o jei kas persigalvojo...tai uzleis kitiem... va taip galvociau...ka tuo klausimu mimoza pasakys... Nes ir jai toks laukimas turetu nefainas but...Norejo kaip geriau...o cia kazkoks snibstas...

As neisivaizduoju kaip taip galima...tiek pinigu susigrabot... Tegul jis paraso,ka jis turi,ka galetu siai dienai issiust...ir viskas...o vosa kita tegu grazina...Nu bet cia tik mano tokia nuomone... Jus galvokit irgi... 4u.gif

drinks_cheers.gif pilnai sutinku, o tai ne ryba, ne miaso doh.gif nes taip galima temt gumą iki begalybės doh.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 11:10)
Anegdotas apie varles ir princus...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 11:31)
Smile labai tiktu pirmai šypsenai a?  blush2.gif o jų ne kosminėm kainom buna? spalva nėra labai svarbi  blush2.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 11:31)
o jų ne kosminėm kainom buna? spalva nėra labai svarbi  blush2.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

O nu kiek as uzsidegus buvau anksciau,..tai stebedavau vis...vis vildamasi,kad neuzkils labai...tai zinok nu visuomet beveik uzkyla iki 150dol... doh.gif Ir ju daugiausia pasitaiko pas vokiecius... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 11:10)
Sveikutes,
Anegdotas apie varles ir princus...

Nu geras... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 11:56)
O nu kiek as uzsidegus buvau anksciau,..tai stebedavau vis...vis vildamasi,kad neuzkils labai...tai zinok nu visuomet beveik uzkyla iki 150dol... doh.gif Ir ju daugiausia pasitaiko pas vokiecius... mirksiukas.gif
Papildyta:

Nu geras... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu blyn daug labai unsure.gif nu bet jau kelintą dieną apie tai svarstau,nu taip faina būtų
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 11:58)
nu blyn daug labai  unsure.gif nu bet jau kelintą dieną apie tai svarstau,nu taip faina būtų

Labai grazu...ant kokios odinukes...raudonas ar geltonas...nu gal dar paziuret kokia jos spalva sekmynga...tai kaip talismanas butu nuo blogos akies...uztenka tokio vieno...
Atsakyti
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:

user posted image
Atsakyti
Bet kaip skirtingai atrodo labradoritai. Nu visgi nerealus karolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 11:36)
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:


kaip gražu wub.gif saulutė man turbūt pats pačiausias kankolas iš visų thumbup.gif
o tais akmenais tai aš per daug nesižaviu, tai dabar jau nebeatskiriu, čia pas tave trys labradoritai, ar per vidurį koks kitoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 16, 12:40)
Bet kaip skirtingai atrodo labradoritai. Nu visgi nerealus karolis  wub.gif

Būtent, man jau jis buvo patapęs tikriausiai pačiu pačiausiu, kad netgi buvau sugalvojus surinkti visą apyrankę vien iš labradoritų ir kad visi jie žibėtų skirtingais atspalviais.
Papildyta:
QUOTE(Ruti @ 2010 09 16, 12:43)
kaip gražu  wub.gif saulutė man turbūt pats pačiausias kankolas iš visų  thumbup.gif
o tais akmenais  tai aš per daug nesižaviu, tai dabar jau nebeatskiriu, čia pas tave trys labradoritai, ar per vidurį koks kitoks  g.gif

Visi trys labradoritai.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 12:36)
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:
[


Laba visoms bye1.gif

Mergaiciai , gal pasidalinsite info is kur jus tokius grazius labradoritus traukiate bigsmile.gif wub.gif
As ir tokiu noreciau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 12:45)
Visi trys labradoritai.

Ojei,kaip grazu...nerealu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 16, 12:36)
Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:


Kaip gražu thumbup.gif Gal ligos būklė jau vėl pablogėjo? lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Enita,2010 09 16, 11:36]Šiandien iš ryto vyras apdovanojo mane vaisinių vestuvių proga dar vienu labradoritu ir vynuogėm:

Tai cia jau tu pasveikus su sitokiais groziais mums po akimis makaluojiesi blink.gif wub.gif
O del pinigeliu atsiemimo is dano as taip pat uz nes tikrai jau greiciau butumem taip kur susizvejoje tegu grazina pinigus ir baigta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 16 rugsėjo 2010 - 12:03