Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 09:19)
Ir zinot dar kokia sove mintis... g.gif Del dano...sitiek pinigeliu jam pravesta...nu uzsudyti pinigai... manau tegu siuncia jis ka turi...o jei neturi tiek...lai grazina pinigelius... kaip manot...nes dabar nei paleistas, nei pagautas... kol jis atsius...o gal visai neatsius...nebus niekur...ir turesim pirkt is amerikonku pabrangiai... tai kol yra... mirksiukas.gif


Labas rytas,

kaži gal Mimoza susisieke g.gif Gal jau išsiuntė daniškus? Tuoj itališkus pirksim, o dar daniškų nematėm bigsmile.gif

Niu kai mano visi prisipirkti atkeliaus aš irgi galėsiu pasirodyti, nes daba tik trys kankolai dar tik doh.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Gerai ir masinis pirkimas. Kai nera kaip kitaip, arba yra geras kainos skirtumas. O kai yra ta pacia kaina, na ten litu kitu, tai tikrai galim pacios.
Atsakyti
1. sadi - nykštukas - ieškos po algos pati smile.gif
2. labamba-masiniux
3. Sinuhas - masiniukas

Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 16, 10:32)
Minčiai kaip ir pritarčiau. Ale tai kaip dalinsimės pvz laivus..? g.gif

Gal pagal sarasa... g.gif Nu kas pirmesni buvo...tiems...saziningiausia...o jei kas persigalvojo...tai uzleis kitiem... va taip galvociau...ka tuo klausimu mimoza pasakys... Nes ir jai toks laukimas turetu nefainas but...Norejo kaip geriau...o cia kazkoks snibstas...

As neisivaizduoju kaip taip galima...tiek pinigu susigrabot... Tegul jis paraso,ka jis turi,ka galetu siai dienai issiust...ir viskas...o vosa kita tegu grazina...Nu bet cia tik mano tokia nuomone... Jus galvokit irgi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 10:32)
Nee,is vokiecio...is beatsenacion vakare darysim uzsakyma... mirksiukas.gif


Aišku 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 10:38)
Gal pagal sarasa... g.gif Nu kas pirmesni buvo...tiems...saziningiausia...o jei kas persigalvojo...tai uzleis kitiem... va taip galvociau...ka tuo klausimu mimoza pasakys... Nes ir jai toks laukimas turetu nefainas but...Norejo kaip geriau...o cia kazkoks snibstas...

As neisivaizduoju kaip taip galima...tiek pinigu susigrabot... Tegul jis paraso,ka jis turi,ka galetu siai dienai issiust...ir viskas...o vosa kita tegu grazina...Nu bet cia tik mano tokia nuomone... Jus galvokit irgi... 4u.gif


Teisingai drinks_cheers.gif Įdomu, kokioms amerikonkoms, užsakinėjančioms po du ar tris, išsiunčia?
Atsakyti
Kol rinkom kompanija vokieciams , man buvo idomu gauti greiciau pluke del spalvos tikimo varlos burbului. Bet dabar tai visai tas pats.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 10:38)
Gal pagal sarasa... g.gif Nu kas pirmesni buvo...tiems...saziningiausia...o jei kas persigalvojo...tai uzleis kitiem... va taip galvociau...ka tuo klausimu mimoza pasakys... Nes ir jai toks laukimas turetu nefainas but...Norejo kaip geriau...o cia kazkoks snibstas...

As neisivaizduoju kaip taip galima...tiek pinigu susigrabot... Tegul jis paraso,ka jis turi,ka galetu siai dienai issiust...ir viskas...o vosa kita tegu grazina...Nu bet cia tik mano tokia nuomone... Jus galvokit irgi... 4u.gif

Aš pritarčiau ax.gif Nes jei yra net menka tikimybė, kad tas danas išvis negaus kažkurių karolių, tai būtų galima dabar nusipirkti kitur, o po kurio laiko velnias žino, kaip ten bus su tais limituotais leidimais doh.gif
Atsakyti
Aš mergaites ne į temą blush2.gif Kiek čia gautusi litais tas nykštukas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 09:54)
Atsargiai su ta varla. Mano žiniomis, ten princas...  topsecret.gif

Anegdotas apie varles ir princus...

Caraitis Ivanas buvo ziauriai nelaimingas ir raganos nuskriaustas, nes pas ji tas daiktasbuvo 50cm....vargo caraitis nes niekaip zmonos nerado, nes niekas su juo neprasidejo...nuejo pas burtininke, ta jam sako--jok uz triju juru, triju mariu ten rasi bala o joje varle, siulyk jai teket uz taves , kai tik ji pasakys ,,ne,, tavo daiktas sumazes. Na ka--joja caraitis varles ieskoti... Atjoja, mato varle baloj tupi, jis jai sako--tekek uz manes!! Varle sako pagalvojus--ne!!! Caraitis ziuri, ogi daiktas sumazejes 10cm!! Oba galvoja--geras!!! Reikia dar pas ja jot ir dar paprasyt. Nujoja ir vel jis jai--tekek uz manes, varle pagalvojus--ne!!! Snai caraiciui dar 10cm sumazejo!!Dziaugiasi caraitis, galvoja, na dar as pas ja nujosiu ir bus viskas. Nujoja ir vel jis tai varlei--tekek uz manes, o varle--ne, ne ir dar karta NE!!!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 11:10)
Sveikutes,

Anegdotas apie varles ir princus...

Caraitis Ivanas buvo ziauriai nelaimingas ir raganos nuskriaustas, nes pas ji tas daiktasbuvo 50cm....vargo caraitis nes niekaip zmonos nerado, nes niekas su juo neprasidejo...nuejo pas burtininke, ta jam sako--jok uz triju juru, triju mariu ten rasi bala o joje varle, siulyk jai teket uz taves , kai tik ji pasakys ,,ne,, tavo daiktas sumazes. Na ka--joja caraitis varles ieskoti... Atjoja, mato varle baloj tupi, jis jai sako--tekek uz manes!! Varle sako pagalvojus--ne!!! Caraitis ziuri, ogi daiktas sumazejes 10cm!! Oba galvoja--geras!!! Reikia dar pas ja jot ir dar paprasyt. Nujoja ir vel jis jai--tekek uz manes, varle pagalvojus--ne!!! Snai caraiciui dar 10cm sumazejo!!Dziaugiasi caraitis, galvoja, na dar as pas ja nujosiu ir bus viskas. Nujoja ir vel jis tai varlei--tekek uz manes, o varle--ne, ne ir dar karta NE!!!!!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Prasidek cia tom varlem. Tai nebuciuok, tai nieko neklausk
Atsakyti
Labas rytas...

nykštuko manjako nesapnavau lotuliukas.gif

bet jūs man čia su tais smailikais makaluojatės po nosį blush2.gif nugis patarkit man dabar,aš sumasčiau kadangi dar dukrelė labai maža,ir trolių rinkimas prasidėjo beveik paskutinius nėštumo mėnesius,sumasčiau įamžinti jos pasiekimus - na ten pirma šypsena,pirmas apsivertimas nu ir t.t. ir kai bus didesnė jau padovanoti blush2.gif tai dabar kaip suprantu man tas Smile labai tiktu pirmai šypsenai a? blush2.gif o jų ne kosminėm kainom buna? spalva nėra labai svarbi blush2.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 11:10)


Caraitis Ivanas buvo ziauriai nelaimingas ir raganos nuskriaustas, nes pas ji [size=1]


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti