Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 08:01)
Va pataisiau biggrin.gif

Net patikrinau,ar manes vel neirase... biggrin.gif

Laba ryteli 4u.gif

O va as atsikeliaus, nykstuku nesapnavau...bet atejo nezinau uztemimas pas man gal... nusprendziau kad negaus maniskis masiniuko...tai mergytes kuri norejot masiniuko galiu perleist, nebent Rasida sau pasiims, nes jai neuzteko...bet dar negaliu jos paklaust...tai va jei kuri norit galim dalintis man varla, o kazkam masina...atsiuntimas keli eurai, tai po eura taip suprantu...geriausia ,kAd Kauniete gal butu, galetu ir pasiimt is Rasidos pati...nereiktu siust,...nors gal nera skirtumo, tik atsiuntimas kainuos... Tai va jei ka...papirkta pas vokiety tai greit ir turetume gaut...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugsėjo 2010 - 07:19
sarvuociu myletojoms 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0d01444
agatu padave ir faceituotu 4u.gif
http://shop.ebay.com...p;_trksid=p4340
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 08:10)
aha tiek norinciu buvo, o dabar pasirode Rasida, ir snipstas gavosi  ax.gif

Oj ta rasida... Kolektyvinę atsakomybę mėgina paversti asmenine. Čia, kad šnai nebūtų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 08:16)
nusprendziau kad negaus maniskis masiniuko...tai mergytes kuri norejot masiniuko galiu perleist, nebent Rasida sau pasiims, nes jai neuzteko...

Na įšaldom tą mašiniuką iki jo gavimo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
nesapnavau as to nykstuko kuris daro snai lotuliukas.gif
Bet ryte gavau visai nuostabu vyriski toki tikra miskini tongue.gif
user posted image
Dar ant dienu tureciau gauti tam miskiniui masiniuka ir princese pavirtusia varle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 08:16)
O va as atsikeliaus, nykstuku nesapnavau...bet atejo nezinau uztemimas pas man gal... nusprendziau kad negaus maniskis masiniuko...tai mergytes kuri norejot masiniuko galiu perleist, nebent Rasida sau pasiims, nes jai neuzteko...bet dar negaliu jos paklaust...tai va jei kuri norit galim dalintis man varla, o kazkam masina...atsiuntimas keli eurai, tai po eura taip suprantu...geriausia ,kAd Kauniete gal butu, galetu ir pasiimt is Rasidos pati...nereiktu siust,...nors gal nera skirtumo, tik atsiuntimas kainuos... Tai va jei ka...papirkta pas vokiety tai greit ir turetume gaut...


Ar jau užsakyta? unsure.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 09 16, 09:43)
Dar ant dienu tureciau gauti tam miskiniui masiniuka ir princese pavirtusia varle  wub.gif


Atsargiai su ta varla. Mano žiniomis, ten princas... topsecret.gif
Atsakyti
Pakoreguoju ir aš šiek tiek:
1. Ruti - mašiniukas Nebenori?
2. Noa - vartai Nusipirksi?
3. sadi - nykštukas
4. labamba-masiniux
5. Rethimna- nebenoriu
6. Drugeliukas - masiniukas, varla ir nykstukas
7. Yell - vartai, masina NEBEREIKIA tongue.gif
8. Sinuhas - masiniukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yell: 16 rugsėjo 2010 - 09:01
1. Ruti - mašiniukas Nebenori?
2. sadi - nykštukas
3. labamba-masiniux
4. Sinuhas - masiniukas


Rasida toliau koreguoja sąrašą... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 09:54)
Ar jau užsakyta?  unsure.gif

Nupirkta. Mašiniuką priglausiu.
Atsakyti
Labas rytas suraitytas 4u.gif

Koreguoju ir aš:

1. Ruti - mašiniukas Nusipirko
2. sadi - nykštukas
3. labamba-masiniux
4. Sinuhas - masiniukas


Pasvarsčiau per naktį ir šiandien nusipirkau tongue.gif Lauksiu atvykstant rolleyes.gif Ir dar nusprendžiau, kad ateityje viską pirksiu savarankiškai, nes siekiant sutaupyti kelis eurus ir bandant pirkti masiškai gaunasi šnipštas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 16 rugsėjo 2010 - 09:15
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 10:13)
Nupirkta. Mašiniuką priglausiu.


Čia iš beadsensation ar iš kur? unsure.gif
Atsakyti
Ir zinot dar kokia sove mintis... g.gif Del dano...sitiek pinigeliu jam pravesta...nu uzsudyti pinigai... manau tegu siuncia jis ka turi...o jei neturi tiek...lai grazina pinigelius... kaip manot...nes dabar nei paleistas, nei pagautas... kol jis atsius...o gal visai neatsius...nebus niekur...ir turesim pirkt is amerikonku pabrangiai... tai kol yra... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 10:19)
Ir zinot dar kokia sove mintis... g.gif Del dano...sitiek pinigeliu jam pravesta...nu uzsudyti pinigai... manau tegu siuncia jis ka turi...o jei neturi tiek...lai grazina pinigelius... kaip manot...nes dabar nei paleistas, nei pagautas... kol jis atsius...o gal visai neatsius...nebus niekur...ir turesim pirkt is amerikonku pabrangiai... tai kol yra... mirksiukas.gif

Minčiai kaip ir pritarčiau. Ale tai kaip dalinsimės pvz laivus..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 10:17)
Čia iš beadsensation ar iš kur?  unsure.gif

Nee,is vokiecio...is beatsenacion vakare darysim uzsakyma... mirksiukas.gif
Atsakyti