Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:35)
Ane...tai klausyk...fontanay jo reik butinai...turi daniska istvirkely ...tures vokiska ekshibicionitą...ziurek dar italiska koki nors iskrypely sugalvos i kompanija... mirksiukas.gif

ooo jau cia persudei truputi nono.gif vokiskus gali pasilaikyti sau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:30)
Nu toks jo, į ekshibicionitą panašus... Tu eini pro šalį, o jis - šnai!!! bigsmile.gif

Ir su šnai šnai moteris ir vaikus parke gąsdina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 22:43)
ooo jau cia persudei truputi  nono.gif vokiskus gali pasilaikyti sau  mirksiukas.gif

Nu gerai,gerai...nykstukas ir man nepatinka... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:35)
Ane...tai klausyk...fontanay jo reik butinai...turi daniska istvirkely ...tures vokiska ekshibicionitą...ziurek dar italiska koki nors iskrypely sugalvos i kompanija... mirksiukas.gif

lotuliukas.gif

Prisijuokiau prieš naktį. Man labiau nei visi varliukai ir mašiniukai rūpi laivas, verkiant reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 15 rugsėjo 2010 - 21:56
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:40)
Musu,musu...Bet ana jau ne Kaune... schmoll.gif

O tai kur ir kaip aš juos pasiimsiu???
Netinka biggrin.gif Rasida, nu paimk man vartus, ką biggrin.gif Vieni vartai, ką tau reiškia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 22:47)
Ir su šnai šnai moteris ir vaikus parke gąsdina blink.gif

Tai jo jo. Ir žiūri tokiu snukiu, kaip nupaišyta bigsmile.gif Nepakaltinamu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:50)
O tai kur ir kaip aš juos pasiimsiu???
Netinka biggrin.gif Rasida, nu paimk man vartus, ką biggrin.gif Vieni vartai, ką tau reiškia biggrin.gif
Papildyta:

Tai jo jo. Ir žiūri tokiu snukiu, kaip nupaišyta bigsmile.gif  Nepakaltinamu bigsmile.gif

Tai rytojaus palaukim, neskambinsiu gi mūsų drugeliukui dabar.
Atsakyti
user posted image

Nugi labai grazi unika,

Man varla vistiek grazi ir reikalinga. Jei cia pirkimai issibarste, tai gal reikia imt ebay? Ar dar kooperuojames?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 15, 22:53)
Man varla vistiek grazi ir reikalinga. Jei cia pirkimai issibarste, tai gal reikia imt ebay? Ar dar kooperuojames?

Aga, varlų pakankamai ebay, apsivarlinam kiekviena savarankiškai.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:50)
O tai kur ir kaip aš juos pasiimsiu???
Netinka biggrin.gif Rasida, nu paimk man vartus, ką biggrin.gif Vieni vartai, ką tau reiškia biggrin.gif
Papildyta:

Tai jo jo. Ir žiūri tokiu snukiu, kaip nupaišyta bigsmile.gif  Nepakaltinamu bigsmile.gif

Noa, žinučių netrini smile.gif

Ar dar kas nori iš mūsiškių nykštuko? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:40)
Taigi cia Noa svajone, o ne mano.... biggrin.gif
Papildyta:

Musu,musu...Bet ana jau ne Kaune... schmoll.gif


Matai, net Noa tau pavydės bigsmile.gif

A rimts? blink.gif

Ot kokios, visos išsibarstė, o plukių Ybėjuj su papigiaisku siuntimu nėr. Na tai bent jau sutaupysiu. Kaip čia to laivo sulaukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 23:01)
Ot kokios, visos išsibarstė, o plukių Ybėjuj su papigiaisku siuntimu nėr. Na tai bent jau sutaupysiu. Kaip čia to laivo sulaukus  unsure.gif

Tai ryt retirintas raideles teks pirkti beadsensation, jei kas dar liks su norais, nebaisu smile.gif
Atsakyti
filmukas apie vokiskus trolius, gyvai pamatysit ir apsispresit 4u.gif http://www.trollbead...ld-tour-germany

pasaulinio turo salys eiles tvarka ax.gif
1. Denmark
2. Germany
3. Italy
4. Netherlands
5. UK
6. Dubai
7. USA
8. Japan
9. Australia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 rugsėjo 2010 - 22:07
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 23:03)
Tai ryt retirintas raideles teks pirkti beadsensation, jei kas dar liks su norais, nebaisu smile.gif


Tuomet aš jungsiuosi su plukėmis smile.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 23:05)
filmukas apie vokiskus trolius, gyvai pamatysit ir apsispresit  4u.gif http://www.trollbead...ld-tour-germany

pasaulinio turo salys eiles tvarka  ax.gif
1. Denmark
2. Germany
3. Italy
4. Netherlands
5. UK
6. Dubai
7. USA
8. Japan
9. Australia


Ir viskas? O mes kur?
Atsakyti