Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 22:09)
Merginos, dėl vokiškų kankolų, kad nebūtų kaip su daniškais: yra ebay jie pas stenchen, siuntimas - 2 eur. Taip kad... Gal net jungtis neapsimokės wink.gif

O man vis tiek reikia iš tavęs vartų laugh.gif Naujų vartų laugh.gif

QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 22:21)
O man vokiečių nykštukas toks, kaip tu danišką pavadinai smile.gif

Nu toks jo, į ekshibicionitą panašus... Tu eini pro šalį, o jis - šnai!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 22:28)
Na, kad jau taip viskas pasisuko, tai aš dar irgi pagalvosiu, ar man to mašiniuko reikia, ar jau nebe  g.gif  unsure.gif  Bent jau šiai dienai būsiu sutaupius  biggrin.gif

oij duodat dziazo lotuliukas.gif

As tai laukiu labai Italisku grozybiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 22:28)
Na, kad jau taip viskas pasisuko, tai aš dar irgi pagalvosiu, ar man to mašiniuko reikia, ar jau nebe  g.gif  unsure.gif  Bent jau šiai dienai būsiu sutaupius  biggrin.gif

Tai iš vokiečio greit ateina, ryt turėtų išsiųsti, tada bus aišku, ar verta. Erilukaha, parodysi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 21:32)
Tai iš vokiečio greit ateina, ryt turėtų išsiųsti, tada bus aišku, ar verta. Erilukaha, parodysi? biggrin.gif


bigsmile.gif darom meetą ta proga, a ax.gif pažiūrėtumėm gyvai ir seilę pavarvintumėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:30)
Nu toks jo, į ekshibicionitą panašus... Tu eini pro šalį, o jis - šnai!!! bigsmile.gif

Ane...tai klausyk...fontanay jo reik butinai...turi daniska istvirkely ...tures vokiska ekshibicionitą...ziurek dar italiska koki nors iskrypely sugalvos i kompanija... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 21:30)
oij duodat dziazo  lotuliukas.gif


matai ta mašinytė pati gal ir nėra labai įspūdinga, tiesiog ji man simbolizuotų transpotą apskritai ir Vokietiją, kurią man irgi reikia įamžint troliuose, bet va bijau aš jos to ilgio blush2.gif pas mane dabar visi sidabriukai apvalūs, o šitas būtų labai išsikišęs unsure.gif o kai pirkimo reikalai pašlijo, tai va ir persigalvojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 22:33)
bigsmile.gif darom meetą ta proga, a  ax.gif pažiūrėtumėm gyvai ir seilę pavarvintumėm  blush2.gif

Nebent visos atvaziuotumet i ....ai nerasysiu...ir taip visos zinot kur... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:27)
as tai Noa siulau aukso vertes karoliu...o jos man... uniku matote... doh.gif


Nagi klausyk, kuo tau unikos prastos, ne aukso vertės? Pavyzdžiui, šita? bigsmile.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:30)
O man vis tiek reikia iš tavęs vartų laugh.gif Naujų vartų laugh.gif
Nu toks jo, į ekshibicionitą panašus... Tu eini pro šalį, o jis - šnai!!! bigsmile.gif


Tai tu su drugeliuku dviese jamkit visą ketvertuką su nemokamu siuntimu iš tos mano nuorodos, ir bus ramu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 22:35)
Ane...tai klausyk...fontanay jo reik butinai...turi daniska istvirkely ...tures vokiska ekshibicionitą...ziurek dar italiska koki nors iskrypely sugalvos i kompanija... mirksiukas.gif

Nu tai o kas ten būtų? Nekrofilai? Zoofilai? Ten gi nėr tokių unsure.gif Nebent gal kokie alkoholikai, bet tai ne tas pats. galų gale, jei italams alkoholikai, tai kas mums liks???
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 21:37)
Nebent visos atvaziuotumet i ....ai nerasysiu...ir taip visos zinot kur... mirksiukas.gif


nežinau unsure.gif bet gi tu pasakytum bigsmile.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 22:37)
Nagi klausyk, kuo tau unikos prastos, ne aukso vertės? Pavyzdžiui, šitabigsmile.gif
Tai tu su drugeliuku dviese jamkit visą ketvertuką su nemokamu siuntimu iš tos mano nuorodos, ir bus ramu  bigsmile.gif

Nu, jei drugeliuks ims tris... Koks drugeliuks, tas anas mūsų ar šitas naujas???
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 22:37)
Nagi klausyk, kuo tau unikos prastos, ne aukso vertės? Pavyzdžiui, šitabigsmile.gif

Taigi cia Noa svajone, o ne mano.... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 22:39)
Nu, jei drugeliuks ims tris... Koks drugeliuks, tas anas mūsų ar šitas naujas???

Musu,musu...Bet ana jau ne Kaune... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 21:41