Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 21:14)
1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai,
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
7. labamba-masiniux
8. tik drugelis - masinukas
9. Rethimna- nykštukas
10.Rasida -masiniukas
11. Drugeliukas - masiniukas, varla ir nykstukas
12. Yell - vartai, masina
13. Sinuhas - masiniukas

Patvirtinu. Man reiketu masinuko. Kaip puprantu, kaina panasi g.gif
Jei uzsakynetumet is beadssensation, papildyciau uzsakyma dar ten nuziuretu groziu (tik taip ir nesupratau - kurios reikia graziai paprasyti; atleiskit, bet dar zalia esu)ax.gif blush2.gif
Ar teisingai supratau, kad reikia i Rasida kreiptis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik drugelis: 15 rugsėjo 2010 - 21:08
Merginos, dėl vokiškų kankolų, kad nebūtų kaip su daniškais: yra ebay jie pas stenchen, siuntimas - 2 eur. Taip kad... Gal net jungtis neapsimokės wink.gif
Atsakyti
masiniuku pas beadsensation raso kad 7 in stock, o norinciu matau daugiau yra g.gif
Atsakyti
Aciu dievui, kad man nieko nereikia schmoll.gif , vokiski lievi, o daniskas iskrypelis, jau sukasi ant apyrankes senai ax.gif

va jums is vokiecio 4u.gif
http://stores.ebay.c...d=p4634.c0.m322
o cia is kito:
http://stores.ebay.c...l...1513&_pgn=6
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 rugsėjo 2010 - 21:22
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 22:19)
Aciu dievui, kad man nieko nereikia schmoll.gif , vokiski lievi, o daniskas iskrypelis, jau sukasi ant apyrankes senai  ax.gif

O man vokiečių nykštukas toks, kaip tu danišką pavadinai smile.gif
Atsakyti
Kam reikia vokiškų, žiūrėkite, koks čia geras pasiūlymas bigsmile.gif Jami visus keturis ir atsiunčia nemokamai thumbup.gif Iš sąrašo pagal miestus susikooperuojate po keturis ir užsakinėjate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 21:09)
Merginos, dėl vokiškų kankolų, kad nebūtų kaip su daniškais: yra ebay jie pas stenchen, siuntimas - 2 eur. Taip kad... Gal net jungtis neapsimokės wink.gif


jau nebėra lotuliukas.gif
Atsakyti
Taisau sarasa kad nebu nesusipratimu
Ewidentai nieko nereik
(nu negalvojau kad taip pasakysiu kada nors)
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 22:23)
Taisau sarasa kad nebu nesusipratimu
Ewidentai nieko nereik
(nu negalvojau kad taip pasakysiu kada nors)

kas tau daba atsitiko? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jus su tom unikom,...duodat,... biggrin.gif Rado ka man pripaisyt... doh.gif

Del uzsakymo tai zinot balaganas gavosi...net nezinau kaip daryt... Gal is vokiecio mimoza patalkininkauja...o is beatsenacion rasida,nieko pries... mirksiukas.gif

As issigandau,kad man ten nepripirktumet ko nereik... biggrin.gif begu nuo jusu...

Uzsisakiau viena pas stenchen, kas man reik...keli eurai atsiuntimas ...nedauk... ba tikrai uniku papirksit...as tai Noa siulau aukso vertes karoliu...o jos man... uniku matote... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 22:22)
Kam reikia vokiškų, žiūrėkite, koks čia geras pasiūlymas  bigsmile.gif Jami visus keturis ir atsiunčia nemokamai  thumbup.gif Iš sąrašo pagal miestus susikooperuojate po keturis ir užsakinėjate  biggrin.gif

Tą patį merginoms norėjau pasiūlyti smile.gif
Atsakyti
Na, kad jau taip viskas pasisuko, tai aš dar irgi pagalvosiu, ar man to mašiniuko reikia, ar jau nebe g.gif unsure.gif Bent jau šiai dienai būsiu sutaupius biggrin.gif
Atsakyti