Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 21:37)
O kaip su siuntimu - gal pigiau su visa šobla iš beadssensation? Ar iš čia pigiau? Pati išsitirčiau, bet internetas vos bezda, 10 min laukiau, kol atidarė doh.gif


Jeigu visos jamat is beadssensation, tai siuntimas centus kainuos. Is DE shopo siuntimas apie 4 eurus kainuoja. Tai ant visu padalinus irgi centai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 21:42)
Nu jo, tūkstantukas vienas - kitas, daugiau ar mažiau, nesužiūrėsi lotuliukas.gif

Nu, ir būta ko jaudintis - pažėk, kiek erilukaha paklos už visas tas unikas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 21:39)
Jetus, tu tik man tikrai neužsakyk to raudono smailo, jis 400 dolerių kainuoja lotuliukas.gif Tai tik biskutuką daugiau, negu 1000 Lt  lotuliukas.gif

Blondinka buvau jaunystėj lotuliukas.gif Kas asmeniškai neprašo - neužsakau, vat schmoll.gif

Nuo mašiniuko pirkimo susilaikau. Noriu "gyvą pamatyt".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 15 rugsėjo 2010 - 20:52
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 21:12)
Oi, kokių grožių užrodėt  thumbup.gif Tik Kikirikes sarvuočio nemačiau kažkodėl  unsure.gif Išėmei jau?  g.gif Įdėk dar  ax.gif


nu kaip tai nematei? g.gif neišėmiau blush2.gif
nu gerai,special for you :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 20:50)
5. erilukaha -  visos 346 unikos

nono.gif tik iseik, ir jau ziurai, ka prirase... biggrin.gif Uztai ir dingo...ner norinciu papairkt... biggrin.gif
Atsakyti
nieko aš jau čia nebesuprantu doh.gif Man tai nesvarbu iš kur, bele tik tas vokiskas vabalas atkeliautų... tai dabar Rasidos atsiklaupus ant kelių prašyt? g.gif alio, mergai, tai ką darom g.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 20:51)
nu kaip tai nematei?  g.gif neišėmiau  blush2.gif
nu gerai,special for you :


nu jopapa man nerodo unsure.gif einu skypes jungt mirksiukas.gif

matau matau bigsmile.gif grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 20:56
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 21:44)
Jeigu visos jamat is beadssensation, tai siuntimas centus kainuos. Is DE shopo siuntimas apie 4 eurus kainuoja. Tai ant visu padalinus irgi centai smile.gif

Nu ir, tai iš kur pigiau? biggrin.gif Man vartų reikia, dzin, iš kur. Tai gal jamam visos iš beadsensation, tada tikrai siuntimas kainuos pigiau mastau.gif

Viską erilukaha su savo unikom sumokės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 21:14)
va sitas man regis paskutinis g.gif

1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai,
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
7. labamba-masiniux
8. tik drugelis - masinukas
9. Rethimna- nykštukas
10.Rasida -masiniukas
11. Drugeliukas - masiniukas, varla ir nykstukas
12. Yell - vartai, masina
13. Sinuhas - masiniukas
Tai kas galit, mokat, žinot kaip ir per kur, taigi pagelbėkit, o tai liksim be vokiškų kankolų  unsure.gif Aš kažkaip buvau supratus, kad mimoza užsakinės  blush2.gif

Sveikos merginos, as nuo masiniuko irgi susilaikau. Jis man gal kiek vaikiskas, butu koks dzipas ar mersas lotuliukas.gif ax.gif , ne ta klase schmoll.gif Ziurinejau ir siaip ir taip, niekaip doh.gif Netraukia jis manes ir fsiooo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 15 rugsėjo 2010 - 20:59
jau man nebereik nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 15 rugsėjo 2010 - 21:20
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 21:55)

matau matau  bigsmile.gif grožis  wub.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tai gal keliam tą visą sąrašą prie beadsensation, ir bus ramybė... Mimoza, kaip tu manai? Nes iš beadsensation ar taip, ar taip užsakinėja. Tai kam čia skaidytis?

Rasidėle, aukso gabale tu mano, užsakyk man vartus. Man labai reikia vartų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2010 - 21:06
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 20:56)
Tai gal jamam visos iš beadsensation, tada tikrai siuntimas kainuos pigiau mastau.gif



drinks_cheers.gif Jei Rasida sutiks pagelbėt ax.gif
Rasida, plyyyz ax.gif 4u.gif Man mašiniuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 21:07