Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(askela @ 2010 09 15, 17:51)
Galejau truputuka palaukti  mastau.gif
po Kikirikes grozybiu visai nebesiziuri  g.gif

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
va sitas man regis paskutinis g.gif

1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai,
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
7. labamba-masiniux
8. tik drugelis - masinukas
9. Rethimna- nykštukas
10.Rasida -masiniukas
11. Drugeliukas - masiniukas, varla ir nykstukas
12. Yell - vartai, masina
13. Sinuhas - masiniukas


Tai kas galit, mokat, žinot kaip ir per kur, taigi pagelbėkit, o tai liksim be vokiškų kankolų unsure.gif Aš kažkaip buvau supratus, kad mimoza užsakinės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 20:16
Man tai užsakyti nesunku, bet tik va ar sąrašas nepasikeitė, ir visiems tikrai visko reikia. Ir manau reiktų tada skaidyti užsakymą per kelis, kad nebūtų taip kaip su danu, kad laukiam vis dar tų karolių
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 20:20)
Man tai užsakyti nesunku, bet tik va ar sąrašas nepasikeitė, ir visiems tikrai visko reikia. Ir manau reiktų tada skaidyti užsakymą per kelis, kad nebūtų taip kaip su danu, kad laukiam vis dar tų karolių


nu tai jei susirasė, tai gal reikia g.gif tai negi lauksim, kol antrąkart visos patvirtins unsure.gif arba užsakom, pusę tada, dabar tos, kurios yra ir staigiai prisiduoda, kad reikia, o kurių dabar nėra - vėliau g.gif bet gal merginos užsirašė ir sėdi sau patenkintos ir ramios, kad jau bus užsakyta unsure.gif

nu žiūrėk: tu, aš ir Noa jau garantuotai imam, va Erilukaha ant laido, prašom prisiduot mirksiukas.gif o su kitom tai sunkiau unsure.gif gal AŽ reikia rašyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 20:25
Man tikrai reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 20:50)
Na tai darom sąrašą, va radau pradėtą:


Beadsensation per Rasidą:


1. Saule - visi
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - smailas raudonas.
5. erilukaha -  visos 346 unikos

kas dar?

Sveikos 4u.gif Dėl tam tikrų priežasčių nebuvau forume kurį laiką. Bet Erika šiandien paragino grįžti, 346 unikų panorėjusi lotuliukas.gif

Hylk dar prie užsakymo jungsis, kiek suprantu wink.gif Ryt vakare užsakysiu, jei tinka.
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 21:20)
Man tai užsakyti nesunku, bet tik va ar sąrašas nepasikeitė, ir visiems tikrai visko reikia. Ir manau reiktų tada skaidyti užsakymą per kelis, kad nebūtų taip kaip su danu, kad laukiam vis dar tų karolių

Ar tikslios kainos vokiškųjų jau žinomos?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 21:28)

Ar tikslios kainos vokiškųjų jau žinomos?


Aga. Visos kainos cia http://www.njewel-24.de/
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 21:11)
Tai kad is perziuretu mano visu de e-shopu tik vienam kol kas galima uzsisakyti
Papildyta:
Aj, dar is cia galima

http://www.trollbead...utschland-.html
Papildyta:
Ir dar iš čia pirkti galima

http://www.trollbead...ds-kaefer.shtml

O kaip su siuntimu - gal pigiau su visa šobla iš beadssensation? Ar iš čia pigiau? Pati išsitirčiau, bet internetas vos bezda, 10 min laukiau, kol atidarė doh.gif
Atsakyti
Tai dabar nebežinau, iš kur žadate užsakinėti? Aš jungiuosi tik tuo atveju, jeigu užsakinėjate iš Beadsensation, nes man reikia ne vokiško, o daniško ax.gif

Rasida, internetinėse parduotuvėse nurodytos kainos. Vartai, nykštukas - po 44 eurus (58 USD), varlė 54 eur (71 usd), mašina 49 eur (64 usd).
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 15, 21:28)
Sveikos 4u.gif  Dėl tam tikrų priežasčių nebuvau forume kurį laiką. Bet Erika šiandien paragino grįžti, 346 unikų panorėjusi lotuliukas.gif

Jetus, tu tik man tikrai neužsakyk to raudono smailo, jis 400 dolerių kainuoja lotuliukas.gif Tai tik biskutuką daugiau, negu 1000 Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 21:39)
Tai tik biskutuką daugiau, negu 1000 Lt  lotuliukas.gif

Bet juk tai tokia smulkmena irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 15, 21:41)
Bet juk tai tokia smulkmena  irnesakyk.gif

Nu jo, tūkstantukas vienas - kitas, daugiau ar mažiau, nesužiūrėsi lotuliukas.gif
Atsakyti