Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 09 13, 19:12)
Erszebetrh, gali ir tikti i spalvas. Kiek foto matosi, tai tas burbulas salto zalumo. Gal darkoki kitai saliai su tokia spalva padarys. Dar tiks kokie pieniski, kaip Chai bud, smelio burbulai, koks matiinis gintaras. Tada sidabriukai ir derinys gatavas.


Tai va, kad neturiu tokių doh.gif

O jau sakiau, reikia stabdyt arklius. Nes nespėju panešioti netgi labai patinkančių karoliukų. Pirkti tik tai, kas labai patinka ir kas tinka prie esamų. O jeigu vėl pradėsiu pirkti deriniais, kaip kad pirkčiau derint prie varliaus, tai galo nebūtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 09 13, 19:16)
Ar tik ne Erilukaha rase, kad jau atskirai papirko kazka unsure.gif Tai galvoju ar dar kas nores uzsisakineti ar jau nebe unsure.gif

Tai gal ne laivą laugh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 19:22)
O jau sakiau, reikia stabdyt arklius. Nes nespėju panešioti netgi labai patinkančių karoliukų. Pirkti tik tai, kas labai patinka ir kas tinka prie esamų.

Ir progomis bigsmile.gif
Nu tai va, tau reiktų ir stabdyt su ta varla biggrin.gif
Kita vertus, gal ji tiktų prie akmenų?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 19:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tundra lotuliukas.gif

A grazu taip prasivardziuot...mociutei tavo pasakysiu nono.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 19:25)
Tai gal ne laivą laugh.gif

Nee...bures... biggrin.gif
Atsakyti
Man uzsireike kiekvieos salies po viena. Jei pavyks tinkancius susirikt.
Pristabdzius as jau senokai. Beleko pirkimui. Yra dvi idejos, jas po truputi rinksiu, o veliau gal viena is dabar esamu dvieju padarysiu.
Atsakyti
jau pasakojau kaip įamžinau bronzą blush2.gif o kas dar be manes įamžino ? g.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 15:23)
https://privatpakets...ortal/PRIPS_DEU
Sendungsstatus pasirink, ten kur id, ivesk be raideliu EU, jis tau i pasta turejo atsiust numeriuka  mirksiukas.gif

nu mano irgi kažkur su tavo užstrigo g.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 18:53)


ša ,aš ją stebiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 13, 20:06)
ša ,aš ją stebiu  lotuliukas.gif


Gėdos turėk, dviem eurais kaina skiriasi lotuliukas.gif Dar pastebėk, ir pirksi už daugiau, nei "buy it now", arba išvis nebeliks, nes kas nors nupirks nelaukdamas aukciono. Kaip čia dar amerikonkos nesuuodė, nes maniškė plunksninė joms visuomet labai patinka, jei tik pakliūva į kadrą bigsmile.gif

Va tokia mano:

user posted image
Atsakyti
Nu jopšiki krūmeliai.... dar vieną mano nužiūrėtą pink karoliuką nubidino. Tuoj rėksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:14)
Nu jopšiki krūmeliai.... dar vieną mano nužiūrėtą pink karoliuką nubidino. Tuoj rėksiu  verysad.gif

Čia gyreisi? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 13 rugsėjo 2010 - 19:20
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:16)
Čia gyreisi? biggrin.gif


Čia paguodos klyksmas buvo... Išpirko visus mano pink armadillos pink catepillars ir t.t. nieko man neliko... ir kur teisybė?
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:19)
Čia paguodos klyksmas buvo... Išpirko visus mano pink armadillos pink catepillars ir t.t. nieko man neliko... ir kur teisybė?

Nea, ne to klausiau. Ar čia gyreisi, kad bidini?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 13, 20:20)
Nea, ne to klausiau. Ar čia gyreisi, kad bidini?


Irgi nea... čia paguodos ieškojau. Galvojau sakysit, nesirūpink, va žiūrėk čia ir čia jų yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 20:21)
Irgi nea... čia paguodos ieškojau. Galvojau sakysit, nesirūpink, va žiūrėk čia ir čia jų yra smile.gif

Tada gali bent pasidžiaugt, kad ne piktybiškai kažkas tavo nužiūrėtus karolius nudžiovė mirksiukas.gif
Atsakyti