Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ewidenta, labai labai gražu
Atsakyti
Fontenay - aciu, matote as neturejau pakankamai perlu kad susivert tokia apyranke kurios vizija turejau, tai va Dzaska man cia ir pagelbejo, o ta diena juk reik turet kazka skolinto bigsmile.gif


Enita - visi karoliukai buvo verti su prasme, kobros juk apsauga, jos egipte saugojo Dievu ramybe ir gerove. tai mano vyro dovana ir tai greiciausiai pats paciausias karoliukas man siuo metu is sidabrinuku wub.gif

Nidalaura- nu tai izadu atnaujinimas ir tt rolleyes.gif ir proga sukniai uzsidet...


Rethimna, Yell - dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 15 rugsėjo 2010 - 18:14
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 19:10)
Fontenay - aciu, matote as neturejau pakankamai perlu kad susivert tokia apyranke kurios vizija turejau, tai va Dzaska man cia ir pagelbejo, o ta diena juk reik turet kazka skolinto  bigsmile.gif 
Enita - visi karoliukai buvo verti su prasme, kobros juk apsauga, jos egipte saugojo Dievu ramybe ir gerove. tai mano vyro dovana ir tai greiciausiai pats paciausias karoliukas man siuo metu is sidabrinuku  wub.gif

Aš maniau, kad gal čia subtili užuomina vyrui ką ima į žmonas lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
Enita - Tu mane perkandai ph34r.gif cia zenklas, o jei paskui šiaušis - tai galesiu paskyt o ka as Taves neispejau nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 17:58)
Viskas čia žiūrisi mirksiukas.gif Man labiausiai trečias variantas patiko smile.gif

Aciu labai aciuks.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 18:05)
Askela, apyrankes tai laaabai ziurisi, ypac turkine man  thumbup.gif Alia tavo veidas tai prieju visai netinka. Nu buk tu gera, nusimk ta kauke, a. Nu kaskarta issigastu i tave paziurejus...  doh.gif

turkine dar nepabaigta,laukiu keliu karoliuku, gausiu - parodysiu blush2.gif
a tikrai baisiai atrodau ax.gif , bet man jos zvilgsnis ir zalios akys nerealios wub.gif
Na kazka reikes mastyti naujo g.gif


QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 18:57)
ir is kur gi randas tu geru mergaiciu forume  g.gif

aciu aciu ax.gif
as ir galvoju is kur jos g.gif , bet tiesiog yra thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
Kikirikes sarvuotis super. baikite, prasome Jusu graziuoju, cia tuos grozius det i eteri  doh.gif  nu gi as bandau sau iteigt kad sarvuociai man nereikalingi kaip ir saltibarstinis agatas. Dabar jau bandau, bent mintyse, ji pritempt prie violeto apyrankes  doh.gif
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif


Nagi labai labai labai gražu ir žavinga wub.gif
Atsakyti

QUOTE(askela @ 2010 09 15, 17:51)


Prisiziurejau seile varvindama visokiausiu grozybiu 
Ne be jusu visu pagalbos ir tai padaryta, o ypatingai vienos forumo mergaites, didelis jai dekui


nerealu bigsmile.gif kaip viskas suderinta wub.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 17:58)
Kas trolių pavydi, o aš tai sugebėjimo taip fotkinti 


ačiū,paglostiai mano dušelę blush2.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 15, 18:01)

Kikirike, kaip gražu 

ačiū 4u.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 18:05)
Kikirike, man tai visata ...

ačiū kad pastebėjai ax.gif

QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 18:05)

Kikirike, labai gražus 

ačiū 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 18:10)

O Kikirike apyranke tai nereali, ziauriai grazu, ziauriai....  Ir foto tiesiog tobulos...


ačiū 4u.gif

QUOTE(amt @ 2010 09 15, 18:21)
Kikirike, nuostabus sarvuotis ir visa apyranke!

ačiū 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 18:23)
Neteisingai rašai schmoll.gif Rašyt reikia kaip feisbuke - o kodėl taaaau, o ne maaaan??? Aš šitą derinį irgi sugalvojau... Ir aplamai, kodėl ant objektyvo dulkė???

lotuliukas.gif thumbup.gif blyn gal dulkių rimtai buvo doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
Kikirikes sarvuotis super. baikite, prasome Jusu graziuoju, cia tuos grozius det i eteri  nu gi as bandau sau iteigt kad sarvuociai man nereikalingi kaip ir saltibarstinis agatas. Dabar jau bandau, bent mintyse, ji pritempt prie violeto apyrankes 


taigi agatai nerealiai tinka prie fiolečitavos - gi pas mane ir yra apyrankėje net du thumbup.gif
Foto,apyrankė,aplinka - super tiesiog 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 18:41)
Tai kad perkančios dingo  ax.gif

Aš nedingau. Tik kad niekas nesako, IŠ KUR imam. Ar iš beadssensation pas Rasidą, ar iš kažkur kitur - klausiau vien šiandien kokius 3 kartus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 20:38)
Aš nedingau. Tik kad niekas nesako, IŠ KUR imam. Ar iš beadssensation pas Rasidą, ar iš kažkur kitur - klausiau vien šiandien kokius 3 kartus unsure.gif


Na tai darom sąrašą, va radau pradėtą:


Beadsensation per Rasidą:


1. Saule - visi
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - smailas raudonas.
5. erilukaha - visos 346 unikos

kas dar?

Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif

wub.gif koks nerealus grožis wub.gif tarkis su troliais dėl reklamos, paims wub.gif

Vyras man pasakė, kad mano troliai suvarys mus duobę g.gif Ir dar vieną stoperį nupirko, sako NESUPRATAI TURBŪT užuominos doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 20:38)
Aš nedingau. Tik kad niekas nesako, IŠ KUR imam. Ar iš beadssensation pas Rasidą, ar iš kažkur kitur - klausiau vien šiandien kokius 3 kartus unsure.gif


Tai kad is perziuretu mano visu de e-shopu tik vienam kol kas galima uzsisakyti
Papildyta:
Aj, dar is cia galima

http://www.trollbead...utschland-.html
Papildyta:
Ir dar iš čia pirkti galima

http://www.trollbead...ds-kaefer.shtml
Atsakyti
Oi, kokių grožių užrodėt thumbup.gif Tik Kikirikes sarvuočio nemačiau kažkodėl unsure.gif Išėmei jau? g.gif Įdėk dar ax.gif

Ačiū dar kartą visoms, su manimi besidžiaugiančioms. Aš galų gale patikėjau savo pergale clap.gif yahoo.gif victory.gif first.gif ploja.gif


QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 17:23)
Neteisingai rašai schmoll.gif Rašyt reikia kaip feisbuke - o kodėl taaaau, o ne maaaan??? Aš šitą derinį irgi sugalvojau... Ir aplamai, kodėl ant objektyvo dulkė???


lotuliukas.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 17:41)
Tai kad perkančios dingo  ax.gif


nu aš tai niekur nedingau, gi kaip ir Noa nuo ryto laukiu, kas kur kaip perka unsure.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 19:50)
Na tai darom sąrašą, va radau pradėtą:


Beadsensation per Rasidą:


1. Saule - visi
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - smailas raudonas.
5. erilukaha -  visos 346 unikos

kas dar?


nu tai kad mūsų vokiškas visai kitas buvo sarašas doh.gif einu ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti