Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 18:23)
Neteisingai rašai schmoll.gif Rašyt reikia kaip feisbuke - o kodėl taaaau, o ne maaaan??? Aš šitą derinį irgi sugalvojau... Ir aplamai, kodėl ant objektyvo dulkė???

Tik prieš tai dar fake profilį susikurt.
Atsakyti
Fontenay deka gavau siandien savo unica wub.gif Aciu.

Norejau dar pasiteirauti del planuojamu uzsakymu ax.gif nes nelabai jau susigaudau blush2.gif o noretusi prisijungti
Ar planuojami du atskiri, ar tik vienas is beadsensation?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik drugelis: 15 rugsėjo 2010 - 17:28
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 18:21)
Vokišku iš beadsensation? Aš neatsiimu, jungčiausi su skandinaviškomis plukėmis. Lyg ir rasida žadėjo pagelbėti?

Vat kad ir aš nesuprantu, iš kur tą vokišką darys ir kas darys. Gal tikrai iš beadsensation per Rasidą? Beje, kur ana pati g.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 09 15, 18:24)
Tik prieš tai dar fake profilį susikurt.

Aha bigsmile.gif taip dera elgtis biggrin.gif
Atsakyti
Kikirikes sarvuotis super. baikite, prasome Jusu graziuoju, cia tuos grozius det i eteri doh.gif nu gi as bandau sau iteigt kad sarvuociai man nereikalingi kaip ir saltibarstinis agatas. Dabar jau bandau, bent mintyse, ji pritempt prie violeto apyrankes doh.gif




o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 18:36)
Aha bigsmile.gif  taip dera elgtis biggrin.gif

Ciocios komentarai ding FB g.gif Įdomu, pati išsitrynė ar kažkas padėjo biggrin.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif

Drąsiai galima dėt reklamai. Subtilu ir gražu, nerealiai.
Atsakyti
Sarvuociu jai nedek!!!! O pati ka deda? Tu nepagalvoji, kad mes galim zenytis uzsimanyt, a??? Baltos sukneles??? Vyro su kostiumu??? Mergaites, idekit jai sarvuociu, ir kuo daugiau, vat mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 13:05)

Iš kur pirksim vokiečius? biggrin.gif


Tai kad perkančios dingo ax.gif
Atsakyti
Song - aciu. kai pasakei apie reklama tai pirma mintis - aga mano ranka - manekene lotuliukas.gif reik gal prakist ta minti trollbeadsams g.gif galetu man uz tai dovanu sarvuociais, agatais ir fantazijom israsyt ax.gif
nidalaura - nepyk 4u.gif o kas tau neleidzia temini baliuka pasidaryt? blush2.gif ir mane pakviestum drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 15, 17:51)
Prisiziurejau seile varvindama visokiausiu grozybiu  bigsmile.gif
Ne be jusu visu pagalbos ir tai padaryta, o ypatingai vienos forumo mergaites, didelis jai dekui 4u.gif


asmeniskai sakiau ax.gif , bet dar pasikartosiu, nu moki viska derinti super thumbup.gif ir nebijok rodytis, buk drasesne mirksiukas.gif , sveikinu su grazia pradzia 4u.gif
ir is kur gi randas tu geru mergaiciu forume g.gif
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif

nu Dzaska pasizymi geru skoniu thumbup.gif , kaip ir tu mirksiukas.gif beje kaip jai sekas atostogaut, truksta cia jos rolleyes.gif
o apyranke kaip tokiai progai, labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 18:36)
Kikirikes sarvuotis super. baikite, prasome Jusu graziuoju, cia tuos grozius det i eteri  doh.gif  nu gi as bandau sau iteigt kad sarvuociai man nereikalingi kaip ir saltibarstinis agatas. Dabar jau bandau, bent mintyse, ji pritempt prie violeto apyrankes  doh.gif
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif

ewidenta, labai gražu wub.gif Tik man iškart žvilgsnis užkliuvo už kobrų - pagalvojau, kad vestuvinėj apyrankėj labai jau jos grėsmingai atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 15 rugsėjo 2010 - 18:02
Nu jooo, temini vakareli... 15 metu sukaktuviu proga... betgi kiek troliu uztai iseitu... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 15, 19:36)
o cia su Dzaskos pagalba suverta, aciu jai  4u.gif


Kokia graži vestuvinė apyrankė wub.gif
Atsakyti