Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 09 15, 17:24)

Oi, tik dabar pastebejau. Labai grazutis sarvuotis. Ir cia tas jaspis butu vietoj

ačiū 4u.gif ech,nu tai pramazinau aš su tuo jaspiu,nu bet dar yra tikimybė kad Fontenay netiks blush2.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 17:33)
Kikirike, gražus šarvuotis, labai graži visa apyrankė ir negaliu susilaikyti nepagyrusi pačių nuotraukų smile.gif


labai ačiū už tokius gražius žodžius blush2.gif 4u.gif ypač kad patiko mano foto blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 15, 17:36)
Neisiu jei šarvuotį perleisi. Nes jis tau čia netinka      tongue.gif


tinka tinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 18:41)
tinka tinka  tongue.gif


Nu gerai nusileisiu blush2.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif

Prisiziurejau seile varvindama visokiausiu grozybiu bigsmile.gif
Ne be jusu visu pagalbos ir tai padaryta, o ypatingai vienos forumo mergaites, didelis jai dekui 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Galejau truputuka palaukti mastau.gif
po Kikirikes grozybiu visai nebesiziuri g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 17:41)
labai ačiū už tokius gražius žodžius  blush2.gif  4u.gif ypač kad patiko mano foto  blush2.gif

Kas trolių pavydi, o aš tai sugebėjimo taip fotkinti ax.gif
QUOTE(askela @ 2010 09 15, 17:51)
Galejau truputuka palaukti  mastau.gif
po Kikirikes grozybiu visai nebesiziuri  g.gif

Viskas čia žiūrisi mirksiukas.gif Man labiausiai trečias variantas patiko smile.gif
Atsakyti
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį 4u.gif O į tuos komentarus nereikia kreipti dėmesio, visada buvo, yra ir bus tų pavyduolių mirksiukas.gif

Kikirike, kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kikirike, man tai visata wub.gif Askela, apyrankes tai laaabai ziurisi, ypac turkine man thumbup.gif Alia tavo veidas tai prieju visai netinka. Nu buk tu gera, nusimk ta kauke, a. Nu kaskarta issigastu i tave paziurejus... doh.gif
Papildyta:
Mergicos, kaip su vokisku uzsakymu? Nutilot visos kazkaip...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 14:49)
O aš nagrinėjuosi fufliakus po du baksus. Kokiu principu užsisega tos "pandoros tipo" grandinėlės? Nuo atsegtos, jaučiu, nubyra karoliai?  unsure.gif Kad nebūt visiškai ne į temą, pridursiu, kad mano mažoji baisiai kėsinasi į mano trolius ir vos nesukūlė, net lyg ir apkūlė labradoritą  doh.gif Už tai noriu parsiųsti jai fufliakų....  mad.gif

Galiu duot, pas mane gal kokia 15 jų yra. Irgi dukrai pirkau, bet pamačiau kokie jie baisūs lyginant su troliais, tai nupirkau jai tikrų. Kol kas (pfu pfu pfu) nesudaužė.

Kikirike, labai gražus wub.gif
Atsakyti
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį. Prašom pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 18:05)
Galiu duot, pas mane gal kokia 15 jų yra. Irgi dukrai pirkau, bet pamačiau kokie jie baisūs lyginant su troliais, tai nupirkau jai tikrų. Kol kas (pfu pfu pfu) nesudaužė.

Kikirike, labai gražus  wub.gif


Aga ir as pagalvojau ta paty, gaila jau karoluka issiuntus seniausiai...buciau dovanu idejus... biggrin.gif

O Kikirike apyranke tai nereali, ziauriai grazu, ziauriai.... thumbup.gif Ir foto tiesiog tobulos...

http://www.etsy.com/...hamilia-pandora
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 17:24
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 18:05)
Mergicos, kaip su vokisku uzsakymu? Nutilot visos kazkaip...


Vokišku iš beadsensation? Aš neatsiimu, jungčiausi su skandinaviškomis plukėmis. Lyg ir rasida žadėjo pagelbėti?

QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 18:05)
Galiu duot, pas mane gal kokia 15 jų yra. Irgi dukrai pirkau, bet pamačiau kokie jie baisūs lyginant su troliais, tai nupirkau jai tikrų. Kol kas (pfu pfu pfu) nesudaužė.


Parodyk foto, ar tikrai tokie jau baisūs, kad net dvimetinukei už žaislą nesueina? unsure.gif Aš kol kas apyrankę ir 4 karoliukus papirkau, tai dar tilptų kažkiek, jei kas perleistų biggrin.gif
Atsakyti
Kikirike, nuostabus sarvuotis ir visa apyranke! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 15, 17:13)
Kikirike, eina sau. Einu į pavydkalnį      verysad.gif

Neteisingai rašai schmoll.gif Rašyt reikia kaip feisbuke - o kodėl taaaau, o ne maaaan??? Aš šitą derinį irgi sugalvojau... Ir aplamai, kodėl ant objektyvo dulkė???

bigsmile.gif
Atsakyti