Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man grazu:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
sveikos
QUOTE(Enita @ 2010 09 15, 12:23)
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

sveikinam wub.gif 4u.gif grazus troliukas biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 13:25)
Ale žiū, tie violetiniai ryte dar buvo laisvi, o dabar jau sold blink.gif Vat kas yr reklama, kai pagalvoji mastau.gif

Tiek, kad aš jų nebūčiau pirkus, nes babkių trūkumas doh.gif  Be to, gi turiu jau. Labai patenkinta esu - gražūs. Gražesni, negu nuotraukoj. Ir supakuoti fainai, plius atvirutė ranka užrašyta, plius pristatė greitai wub.gif
Papildyta:

O iš ko dar? doh.gif Tfū į juos, ar tu juos pažįsti...

drinks_cheers.gif pavydi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 14:50)
Ačiū  4u.gif 
Nebesiplėsiu, nes laimėtojai nedera  rolleyes.gif

Laimėtojui dera švęsti! bigsmile.gif drinks_cheers.gif

O dėl to pavydo, tai gal neperlenkim lazdos, a cool.gif Ne vaikų darželis gi.
Atsakyti
Na psio, pripirkau vaikui fufliakų lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kikirike nenori mirksiukas.gif :

http://www.etsy.com/...-merel-bracelet

http://www.etsy.com/...w...r=[0]=tags&includes[1]=title
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 14:53
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 14:33)
Laimėtojui dera švęsti! bigsmile.gif drinks_cheers.gif

O dėl to pavydo, tai gal neperlenkim lazdos, a cool.gif Ne vaikų darželis gi.

jei cia atsakymas i mano posta,tai ne noa komentavau del pavydo o FB komentatorius,nu Dieve,ten tai vaiku darzelis,kad as ir pirma buciau pasiulius tas sirdeles tikrai nerasyciau ir nesizeminciau,tokiais komentarais kaip sis
Bet gi "sirdziu kamuoli" siule ne ji viena, bent dar du be jos radau, ir aprasyma labai panasu visi parase, ir dar net ne ji pirma si karoliuka pasiule...Todel kazkaip keista, kad tik ji gavo...
tai nepavydas taip kalba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kita karta susilaikysiu nuo komentaru,geriau tyliai paskaitinesiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 15 rugsėjo 2010 - 14:57
QUOTE(labamba @ 2010 09 15, 15:57)
jei cia atsakymas i mano posta,tai ne noa komentavau del pavydo o FB komentatorius,nu Dieve,ten tai vaiku darzelis,kad as ir pirma buciau pasiulius tas sirdeles tikrai nerasyciau ir nesizeminciau,tokiais komentarais kaip sis
Bet gi "sirdziu kamuoli" siule ne ji viena, bent dar du be jos radau, ir aprasyma labai panasu visi parase, ir dar net ne ji pirma si karoliuka pasiule...Todel kazkaip keista, kad tik ji gavo...
tai nepavydas taip kalba lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kita karta susilaikysiu nuo komentaru,geriau tyliai paskaitinesiu biggrin.gif

Nu bet tas komentaras FB gi ne Ruti skirtas buvo biggrin.gif Greičiau konkurso organizatoriams? O ir klausimas visai logiškas.

Nuo komentarų dėl kiek kitokios nuomonės susilaikyti neverta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 15:49)

Kikirike nenori  mirksiukas.gif :




aš pas ją jau būtent šitą esu papirkusi kai visos iš šitos auksarankės pirko blush2.gif nerealus jis blush2.gif ačiū kad pasiūliai blush2.gif


Merginos - atkeliavo mano šavuotis -jeeeeee!!!!!Pranoko mano lūkesčius jis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif NEREALUS bigsmile.gif Tik jau kaip sakė Fontenay - taip supakuotas ,kad vos išpakavau lotuliukas.gif doh.gif
Griebiau fotiko pafotkint jums ,o fotiko nėma doh.gif pasirodo vyras pasiėmė g.gif
Kai tik grįš pafotkinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 16:02)
Merginos - atkeliavo mano šavuotis -jeeeeee!!!!!Pranoko  mano lūkesčius jis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif NEREALUS bigsmile.gif

valiooo clap.gif pagaliau sulaukei 4u.gif jetus kaip noriu pamatyt nuotraukoj pas tave ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 16:02)
aš pas ją jau būtent šitą esu papirkusi kai visos iš šitos auksarankės pirko  blush2.gif nerealus jis  blush2.gif ačiū kad pasiūliai  blush2.gif

Sakot visos pirkot... g.gif Gal man tada panai savo papirkt sarvuociu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 16:11)
Sakot visos pirkot... g.gif  Gal man tada panai savo papirkt sarvuociu... biggrin.gif

Ne visai visos - aš nepirkau ax.gif Ir nepirksiu dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 15:02)
Nu bet tas komentaras FB gi ne Ruti skirtas buvo biggrin.gif Greičiau konkurso organizatoriams? O ir klausimas visai logiškas.

Nuo komentarų dėl kiek kitokios nuomonės susilaikyti neverta rolleyes.gif

na as kitokios nuomones,galeciau ir uz organizatorius atsakyti lotuliukas.gif
komentaruose rašyite KOKS ir būtinai KODĖL karoliukas tiktų pažymėti šią progą ir šį laimėjimą?

karoliukai kartotis galejo tokie patys ir kas antras,nes apie sirdeles ne vienas pagalvojo,bet rinko pagal aprasyma,pati paciausia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 14:41)
Na psio, pripirkau vaikui fufliakų  lotuliukas.gif

kodel neperkam orginal? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 15:02)
aš pas ją jau būtent šitą esu papirkusi kai visos iš šitos auksarankės pirko  blush2.gif nerealus jis  blush2.gif ačiū kad pasiūliai  blush2.gif
Merginos - atkeliavo mano šavuotis -jeeeeee!!!!!Pranoko  mano lūkesčius jis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif NEREALUS bigsmile.gif Tik jau kaip sakė Fontenay - taip supakuotas ,kad vos išpakavau  lotuliukas.gif  doh.gif
Griebiau fotiko pafotkint jums ,o fotiko nėma  doh.gif pasirodo vyras pasiėmė  g.gif
Kai tik grįš pafotkinsiu  thumbup.gif

laukiam wub.gif
Atsakyti