Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 14:35)
Aciu, Noa  aciuks.gif Nu tikrai graziai dirba auksaranke...

Cia tu... bigsmile.gif vos neapkaltinau kai ko kito,... biggrin.gif
Atsakyti
Neee, ne as... As tik paziurejau ka ten pirko Noa. Man neatsidaro puslapis...
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 13:36)
Ruti, sveikinu. Smagu ant grandineles nesiot kazka is trolieciu gauta... As turiu laimes mazga ir ziauriai juo patenkinta...


Ačiū 4u.gif Čia pirmas mano laimėtas karoliukas, todėl labai labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 14:36)
Cia tu... bigsmile.gif vos neapkaltinau kai ko kito,... biggrin.gif


Aš fiolečitavo mylėtoja - nu bet nieko nepirkau schmoll.gif laukiu dabar savo karoliuko ax.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 13:55)
P.S. Bet kai paskaitau komentarus, tai atrodo geriau nieko nelaimėti...  Na, sakykim, kad čia iš pavydo  biggrin.gif

Nereik kreipti dėmesio i tuos komentarus. Tiesiog kai Trollbeads atstovai, atsakingi už tuos konkursus, neparašo aiškių kriterijų, pagal kuriuos renkami laimėtojai, tai ir gaunasi melejonas versijų-versijėlių. Jau rašiau po paties pirmojo konkurso FB (net nebeatsimenu apie ką jis ten buvo), kad taisyklės jų labai "išplaukusios"... Ir šitam konkurse gi tikrai buvo ne vienas širdžių kamuolio pasiūlymas, o buvo gi ir anksčiau pasiūliusių mirksiukas.gif
Sveikinu su laimėjimu! Visai gražus sidabriukas smile.gif
Atsakyti
O aš nagrinėjuosi fufliakus po du baksus. Kokiu principu užsisega tos "pandoros tipo" grandinėlės? Nuo atsegtos, jaučiu, nubyra karoliai? unsure.gif Kad nebūt visiškai ne į temą, pridursiu, kad mano mažoji baisiai kėsinasi į mano trolius ir vos nesukūlė, net lyg ir apkūlė labradoritą doh.gif Už tai noriu parsiųsti jai fufliakų.... mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 15 rugsėjo 2010 - 13:50
Noa biggrin.gif Ačiū pati žinai už ką friends.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 14:35)
Nu pagalvokim kuri cia alyvines spalvos myletoja... g.gif  biggrin.gif

ph34r.gif
Velnias, jau man visai - prisiperku karolių, apie kuriuos nieko nežinau ph34r.gif va, violetinių, paskui dar smailikų po 400 dolerių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 15, 13:47)
Nereik kreipti dėmesio i tuos komentarus...
Sveikinu su laimėjimu! Visai gražus sidabriukas smile.gif


Ačiū 4u.gif
Nebesiplėsiu, nes laimėtojai nedera rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 13:53
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 14:49)
Noa  biggrin.gif Ačiū pati žinai už ką    friends.gif  4u.gif

Chi biggrin.gif Atėjo Noa su šluota, ir še tau, še tau visiems per kepures biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 14:50)
Ačiū  4u.gif 
Nebesiplėsiu, nes laimėtojai nedera  rolleyes.gif

Smagu laimeti, sveikinu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 14:51)
Chi biggrin.gif Atėjo Noa su šluota, ir še tau, še tau visiems per kepures biggrin.gif

Nelabai supratau g.gif as kepures nenesioju...
Bet as pamenu,kai buvau radus kazkokia parde, ar ka..ir ten buvo zemes imitacija ir visokiu kitokiu...as atsimenu apakus buvau,svarbiausia ne viena nepakomentavo, tylejo...o cia padpolniai ziurek ir papirko... biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
lotuliukas.gif stojit statula , ruka padniata, a ...... megalol.gif oi nebegaliu hah.gif
Atsakyti