Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(amt @ 2010 09 15, 12:44)
sveikos. vis ziuriu ziuriu kokiu grozybiu dedat tai pagalvojau kad ir savo reik parodyt. jau beveik pilna, bet norisi vis dar ir dar blush2.gif
persiprasau, bet nemoku sumazint blush2.gif

koki rinktiniai kankolai thumbup.gif ir nieko cia mazint nereikia, grazu labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 09 15, 13:23)
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ir as sveikinu laimejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 13:34)
KĄ?????????????

Geras  blink.gif Nu tikrai nesitikėjau  blush2.gif Sutinku su komentarais, ne aš viena jį siūliau  unsure.gif Ir todėl buvau įsitikinus, kad laimėt šansų neturiu  blush2.gif
Nu fainiai  wub.gif Ką čia bepridursi  blush2.gif


sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 11:40)
koki rinktiniai kankolai  thumbup.gif  ir nieko cia mazint nereikia, grazu labai  4u.gif

labai aciu smile.gif pirkt pradejau progoms, taciau kai karoliu norisi o progu nera tai prasidejo beprogis pirkimas lotuliukas.gif o vyras naivuolis galvoja kad sita suversiu ir daugiau nereikes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amt @ 2010 09 15, 13:50)
labai aciu smile.gif pirkt pradejau progoms, taciau kai karoliu norisi o progu nera tai prasidejo beprogis pirkimas lotuliukas.gif o vyras naivuolis galvoja kad sita suversiu ir daugiau nereikes doh.gif


Labai graži apyrankė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 13:34)
Geras  blink.gif Nu tikrai nesitikėjau  blush2.gif Sutinku su komentarais, ne aš viena jį siūliau  unsure.gif Ir todėl buvau įsitikinus, kad laimėt šansų neturiu  blush2.gif
Nu fainiai  wub.gif Ką čia bepridursi  blush2.gif

Tiksliai faina, o kur tu jį laimėjai? biggrin.gif
Atsakyti
Grįžau iš Panoramos ir Facebooke žiūriu, ogi Ruti kankolą laimėjo thumbup.gif Sveikinu 4u.gif

Panoramoje manęs laukė šilkverpis, tai ir priglaudžiau. Bet šiaip galvoju, kad nelabai ko noriu unsure.gif

QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 11:37)
Myliu savo paštininkę biggrin.gif


Koks gražuolis thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 12:00)
O aš, žinokit, visai apie ką kita pasisakysiu. Nugis nusipikau iš italės auksarankės du karoliukus a la senoji žemė. Apie 30 Lt už abu... Tai šiandien gavau ir iškart susivėriau į auskarus. Kokie faini, kokia aš patenkinta rolleyes.gif Tokus va, tik su mėlynu:



Superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 12:51)
Tiksliai faina, o kur tu jį laimėjai? biggrin.gif


nu tam pačiam FB blush2.gif apsilankau ten labai retai, bet va vakar kažkaip akis užkliuvo ir parašiau, kas į galvą šovė, nors jei būčiau bent numanius, kad yra šansų laimėt, tai būčiau kokį kitą kankolą pasiūlius blush2.gif bet tada turbūt būčiau nelaimėjus doh.gif lotuliukas.gif


Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif


P.S. Bet kai paskaitau komentarus, tai atrodo geriau nieko nelaimėti... Na, sakykim, kad čia iš pavydo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 13:09
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 13:55)
Superiniai  thumbup.gif

Ale žiū, tie violetiniai ryte dar buvo laisvi, o dabar jau sold blink.gif Vat kas yr reklama, kai pagalvoji mastau.gif

Tiek, kad aš jų nebūčiau pirkus, nes babkių trūkumas doh.gif Be to, gi turiu jau. Labai patenkinta esu - gražūs. Gražesni, negu nuotraukoj. Ir supakuoti fainai, plius atvirutė ranka užrašyta, plius pristatė greitai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 13:55)
P.S. Bet kai paskaitau komentarus, tai atrodo geriau nieko nelaimėti...  Na, sakykim, kad čia iš pavydo  biggrin.gif

O iš ko dar? doh.gif Tfū į juos, ar tu juos pažįsti...
Atsakyti
ir vel nauju agatu padave italas doh.gif
http://stores.ebay.c...r...1513&_pgn=1
Atsakyti
Aciu, Noa aciuks.gif Nu tikrai graziai dirba auksaranke...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 14:25)
Ale žiū, tie violetiniai ryte dar buvo laisvi, o dabar jau sold blink.gif Vat kas yr reklama, kai pagalvoji mastau.gif

Nu pagalvokim kuri cia alyvines spalvos myletoja... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ruti, sveikinu. Smagu ant grandineles nesiot kazka is trolieciu gauta... As turiu laimes mazga ir ziauriai juo patenkinta...
Atsakyti