Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 11:37)
Myliu savo paštininkę biggrin.gif

kodel as nieko nematau g.gif

pagaliau pamaciau ta grozi wub.gif nugis turejau jungtis per mobilke, nes kompas nevercia tinypic doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 rugsėjo 2010 - 11:16
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 12:00)
Tik va bėda, dar labiau tos žemės įsinorėjau biggrin.gif Nu pagamintų ana tokią - jei bogu pirkčiau...

O jei jai nusiust pvz...gal ir padarytu,kazka panasaus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 12:05)
kodel as nieko nematau  g.gif

Tai ten nereikia nieko matyt, ana paštininkės foto įdėjus buvo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 12:00)

O aš, žinokit, visai apie ką kita pasisakysiu. Nugis nusipikau iš italės auksarankės du karoliukus a la senoji žemė. Apie 30 Lt už abu... Tai šiandien gavau ir iškart susivėriau į auskarus. Kokie faini, kokia aš patenkinta rolleyes.gif Tokus va, tik su mėlynu:
http://www.etsy.com/...-lampwork-glass

Tik va bėda, dar labiau tos žemės įsinorėjau biggrin.gif Nu pagamintų ana tokią - jei bogu pirkčiau...

nerealus bigsmile.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 12:04)
Raso kad nerado taves namie net du kartus  unsure.gif
as vokieciu isvis nesimokiau, pasitelkiu virtualu zodyna  thumbup.gif
14.09.2010 17:07:56 Leider haben wir Sie nicht angetroffen.
14.09.2010 11:59:54 Leider haben wir Sie nicht angetroffen.


tai kad aš irgi su vertėju google verčiu ale kažkaip nesuprantamai man išvertė doh.gif
nu bet 17val. tikrai tikrai namie buvo,vyras buvo,o aš vaiką variau pasiimti iš daržo doh.gif
nu bet reiškia šiandien turi ateiti - tai šiandien prisiklijavus užpakalį sėdėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 12:07)
O jei jai nusiust pvz...gal ir padarytu,kazka panasaus... g.gif

Kad jai nereikia pavyzdžio - jinai pažėk, kiek tokių pridarius, su raudonu, su geltonu, su turkio doh.gif Tik paprašyt, ar daro su ta sidabrine šerdele. Arba bent jau su skyle didele...
http://www.etsy.com/...iaDesign?page=1

Sėdžiu net žalia iš pasiūties - aš kai pirkau, buvo tik violetiniai ir tie mėlyni, kur papirkau. O dabar kokių gražių pridėjus unsure.gif

O svarbiausia, kad kaina visai nebaisi. Už du italės iš Veneciojos rankų darbo karolius... Ten toliau Etsy pardavinėa su tais jos karoliais auskarus padarę - tai kaina ne mažiau 40 dolerių. O čia - kas jau yr pačiam tuos auskarus susikombinuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2010 - 11:11
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 12:09)
Kad jai nereikia pavyzdžio - jinai pažėk, kiek tokių pridarius, su raudonu, su geltonu, su turkio doh.gif  Tik paprašyt, ar daro su ta sidabrine šerdele. Arba bent jau su skyle didele...

O pas tau su sidabrine sirdele... smile.gif
Atsakyti
Nu niekaip man ta Etsy neatsidaro. Laaabai retai pirmas puslapis ir vsio. Vartyt neina. g.gif
Atsakyti
sveikos. vis ziuriu ziuriu kokiu grozybiu dedat tai pagalvojau kad ir savo reik parodyt. jau beveik pilna, bet norisi vis dar ir dar blush2.gif
user posted image
persiprasau, bet nemoku sumazint blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amt: 15 rugsėjo 2010 - 11:45
Nu mergaitės jūs ir pavarot. Tik rytą neprisijung, ir prirašyta romanų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 12:16)
O pas tau su sidabrine sirdele... smile.gif

Ne, pas mane iš viso be šerdelės, paprasti karoliukai, karoliukiniai, su maža skylute, auskarams daryti. Ant grandinėlės jų neužvertum niekaip. Užtai ir reiktų prašyt - gal ana nedaro su didelėm skylėm, kas ją ten žino?
Papildyta:
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 15, 12:35)
Nu niekaip man ta Etsy neatsidaro. Laaabai retai pirmas puslapis ir vsio. Vartyt neina.  g.gif

Man tai atsidaro mastau.gif
Gerai, pofig, aš tau įdėsiu:
user posted image
user posted image
user posted image
O tie galėtų glasstounais apsimest, tik aišku, ant auskarų:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 15, 12:57)
Nu mergaitės jūs ir pavarot. Tik rytą neprisijung, ir prirašyta romanų  ax.gif

Iš kur pirksim vokiečius? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2010 - 12:12
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 15, 12:23)
Ruti, sveikinu laimėjus širdžių kamuolį  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



KĄ?????????????

Geras blink.gif Nu tikrai nesitikėjau blush2.gif Sutinku su komentarais, ne aš viena jį siūliau unsure.gif Ir todėl buvau įsitikinus, kad laimėt šansų neturiu blush2.gif
Nu fainiai wub.gif Ką čia bepridursi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 12:41