Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:38)
O jei... doh.gif  nu tu ilgai mus nervysi... biggrin.gif

Daryk ir tu kaip Noa juodąjį sąrašą. Mėgstu būti įrašyta lotuliukas.gif

Dar vieno liko sulaukt, ai ir dar vieno per labai gerą mūsų mergaitę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 22:46)
Kam vėžlio?
http://cgi.ebay.co.u...=item3f030f7d54

Nu nžn, bet jis man negražus. Retas trolis, kuris nepatinka...


Tai kad tikra bjaurybė bigsmile.gif Stačiai fe bigsmile.gif

QUOTE(saule @ 2010 09 14, 23:12)
Šįvakar Megoj prie trollbeds'ų mačiau močiutę su anūkėliu. Pagalvojau, - Noa močiutė  bigsmile.gif
Tokia mažutė, susidomėjusi karoliukus čiupinėjo, o anūkas net pasistiebęs prie troliukų  biggrin.gif Vaizdas vertas nuotraukos  wub.gif

Ūūū, neee, ne mano biggrin.gif Mano močiutei 84 metai, jos anūkėliams nereikia stiebtis iki troliukų schmoll.gif Reikia kaip tik pasilenkt lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 10:56)
Sugadino gražų daiktą  doh.gif Šiaip būtų kaip seniai retirintas grey armadillo.

O man visai gal nieko biggrin.gif Tik servetėlę primena biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:08)
Tai va merginos...jei norit ka uzsisakyt is beadsensation...tai musu Rasidele apsiima uzsakyt...tai prasom iki rytdienos siuskit uzsakyma, arba cia vietoj galima sarasiuka daryt... smile.gif

Beadsensation sarasiukas:


1. Saule - visi
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - nieko. Šiaip, šalia pastovės.
5. erilukaha -  visos esamos unikos (346 vnt.)

Aik tu, erilukaha, a ne per didelis godumas tamstytę apėmęs? bigsmile.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 11:18)

O ple blink.gif
Šiaip tai jis man netgi gražus. Ale 400 dolerių umn.gif
Atsakyti
[quote=Yell,2010 09 15, 11:37]
Myliu savo paštininkę biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif jo... pradedam medituoti...as nepavydziu, as visai nepavydziu..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:29)


Atsiprasau, cia as idejau...nu bet dejau,nes nesiruosiau pirkt, bet sakau maz kam reik, nes tikrai vertas grieko...o kad taip uzsiroviau, nu tai atsiprasau...da buciau isemus...bet gi ne viena nepasako kaip...kai prapuola "keisti" tai kaip tada isimt...


taigi nieko tokio - v iskas gerai,kaip Erszebeath sakė,kad pirmesnis tas gudresnis 4u.gif tuo principu ir aš vadovausiu 4u.gif ir tikrai jau taip viešai neapgailestausiu,nes dabar taip išėjo,kad pasistačiau kažkokios vargšės vietoj pagal kai ką...
nėra tai nėra...bus tų karolių,aišku ne tokių,bet vyras mano guodė kad bus dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 11:41)
O ple blink.gif
Šiaip tai jis man netgi gražus. Ale 400 dolerių umn.gif

As irgi manau,kad jau uzsimojai, tai uzsimojai...uz 150 galima paimt...o cia tai,...maz pinigu neturi kur deda... bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam skanaus a la sarvuocio, tik kaina tokia ... ax.gif
http://cgi.ebay.com/...=item45f53cc45f
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 11:37)
Myliu savo paštininkę biggrin.gif



nerealu bigsmile.gif 4u.gif

Fontenay - pagelbėk dar biškuti,gali dar pažiūrėti į tą hermes su kodu 40249107594,nes aš nelabai suprantu vokiškai (nors mokykloje mokiausi doh.gif ) ,kur ten mano šarvuotis bastosi doh.gif


Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:46)
As irgi manau,kad jau uzsimojai, tai uzsimojai...uz 150 galima paimt...o cia tai,...maz pinigu neturi kur deda... bigsmile.gif  biggrin.gif

Ai žinai, kas mums, milijonieriams, tie pinigai irnesakyk.gif Nugis mizeris irnesakyk.gif


O jei rimtai, tai vokiškus irgi per Rasidą jamam? Anas sąrašas, kur Noa perka VW, negalioja?
Papildyta:
O aš, žinokit, visai apie ką kita pasisakysiu. Nugis nusipikau iš italės auksarankės du karoliukus a la senoji žemė. Apie 30 Lt už abu... Tai šiandien gavau ir iškart susivėriau į auskarus. Kokie faini, kokia aš patenkinta rolleyes.gif Tokus va, tik su mėlynu:
http://www.etsy.com/...-lampwork-glass

Tik va bėda, dar labiau tos žemės įsinorėjau biggrin.gif Nu pagamintų ana tokią - jei bogu pirkčiau...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 15, 11:56)
Ai žinai, kas mums, milijonieriams, tie pinigai irnesakyk.gif Nugis mizeris irnesakyk.gif
O jei rimtai, tai vokiškus irgi per Rasidą jamam? Anas sąrašas, kur Noa perka VW, negalioja?

O tai vokiski cia gi brangiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 10:37)
Myliu savo paštininkę biggrin.gif


vaje kaip gražu wub.gif

ale kur Mimoza dingus? kas tuos vokiškus pirks ? unsure.gif aš baisiai nekantrauju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 11:04
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 11:50)
nerealu  bigsmile.gif  4u.gif

Fontenay - pagelbėk dar biškuti,gali dar pažiūrėti į tą hermes su kodu 40249107594,nes aš nelabai suprantu vokiškai (nors mokykloje mokiausi  doh.gif ) ,kur ten mano šarvuotis bastosi  doh.gif

Raso kad nerado taves namie net du kartus unsure.gif
as vokieciu isvis nesimokiau, pasitelkiu virtualu zodyna thumbup.gif
14.09.2010 17:07:56 Leider haben wir Sie nicht angetroffen.
14.09.2010 11:59:54 Leider haben wir Sie nicht angetroffen.

Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 12:00)
O tai vokiski cia gi brangiau... g.gif

Negu kur?
Atsakyti