Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tai va merginos...jei norit ka uzsisakyt is beadsensation...tai musu Rasidele apsiima uzsakyt...tai prasom iki rytdienos siuskit uzsakyma, arba cia vietoj galima sarasiuka daryt... smile.gif

Beadsensation sarasiukas:


1. Saule - visi
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - smailas raudonas.
5. erilukaha - nesakysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 10:15
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:08)

Beadsensation sarasiukas:


4. Noa - smailas raudonas.

http://www.beadsensa...-and-white.html sitas?
Nu Noa pavarai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 08:56)
nu jau zinai , arba mums tie patys kankolai patinka arba jau nebezinau frusty.gif dar neskaiciusi ka tu parasei, as irgi pasiulius savo kaina pardavejai, stebejau kelias dienas ta jaspi, kol apsisprendziau blush2.gif , ateinu paskaityt temukes ir se tau doh.gif

matyt vienodas skonis mirksiukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:50)
Tai ką jie ten rašo?  fool.gif
Jeigu pasiūlė kainą, dabar negali nusipirkti "buy it now"? Bent jau man darosi juokinga šita "problema". Kuris bebūtų karoliukas, vis vien atsiras bent dvi, kurioms jis rūpi  lotuliukas.gif Mano supratimu, kaip ir priklauso aukcionuose, taip ir čia galioja taisyklė "kas pirmesnis, tas gudresnis", ar kas daugiau pasiūlo, tam ir atitenka. Visokie "palaukite, kol man perves pinigus" skamba juokingai. Na ir kažkuri lauks, kad nenuskriaustų draugės, o ims amerikonka ir nupirks, ir neklius nei vienai, nei kitai. O ta, kuri prašė palaukti, pyks, kad, neva, kažkas perskaitė ir nugvelbė  biggrin.gif

as nerašiau palaukit - aš rašiau jau po visko...

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 10:16)

Jeigu aš ką nors ketinu bidint, tai jokiu būdu nesigiriu čia  schmoll.gif Įmetu nuorodas tiktai tų, kurių neketinu pirkti, bet jie man atrodo verti dėmesio ir galbūt ką nors užkabins. Bet va dilema, jeigu kažkas pasigiria, kad bidins tą, kurį aš nusižiūrėjau - dažniausiai pasuoju, nes iš anksto būna aišku, kad kaina taps nebepatraukli. Bet niekada nesu rėkusi, kad oooi, aš jį nusižiūrėjau irgi/pirma  lotuliukas.gif  doh.gif

tai ,kad pati nedėjau ,tiesiog kitas kažkas užrodo tą karolį kuri jau esu nusižiūrėjus...

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 10:18)
Laimejau  clap.gif  assa.gif matyt pasiuliau daugiau, arba delto, kad daug pirkus is tos pardavejos  ax.gif


sveikinu - aš buvau pasiūliusi dviem svarais mažiau 4u.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 10:23)
joo, ta pati  ax.gif
jei nesiziures pas mane, perleisiu Kikirikei  4u.gif


lauksiu labai vaizdų bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, aš tikrai visų neperku swoon.gif
Aš tik vieną karoliuką iš retintų, seniai jau norėjau ax.gif
Visus pirksiu LIETUVIŠKUS wub.gif Kažkada pavasarį 4u.gif

Beadsensation sarasiukas:

1. Saule - retinta raidė
2. Lorute - istvirkelis trolis
3. Erszebeth - plukes
4. Noa - smailas raudonas.
5. erilukaha - nesakysiu
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 11:18)

Bet ot nereali motera...ir skonis koks subtilus... ax.gif Kas svarbiausia, vis ziurejau as i ji, svajojau,svajojau, o ji eme ir apsoko... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 10:35
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 15, 05:46)
Olandas jau vokiškus kankolus pasidėjęs ant prekystalio  mirksiukas.gif  Welcome  biggrin.gif
Va  4u.gif


Labas rytas,

nu va vokiški jau pasirodė, o daniški vis neparplaukia - kiauras matyt tas vikingų laivas cry.gif arba štilis jūroj ...

Vyras jau iš manęs juokiasi - nu sako jei jau naktimis aukcionuose sėdi dabar kai kataloginių nelabai turi - kas bus kai retų ieškot pradėsi frusty.gif Sakau - man tai nieko, o tau už juos sumokėt reiks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird: 15 rugsėjo 2010 - 10:27
QUOTE(saule @ 2010 09 15, 11:22)
1. Saule - retinta raidė

Pasistojo klausimas,...kuri gun_smilie.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 15, 11:19)
tai ,kad pati nedėjau ,tiesiog kitas kažkas užrodo tą karolį kuri jau esu nusižiūrėjus...

Atsiprasau, cia as idejau...nu bet dejau,nes nesiruosiau pirkt, bet sakau maz kam reik, nes tikrai vertas grieko...o kad taip uzsiroviau, nu tai atsiprasau...da buciau isemus...bet gi ne viena nepasako kaip...kai prapuola "keisti" tai kaip tada isimt... g.gif
Papildyta:
QUOTE(ladybird @ 2010 09 15, 11:23)
Sakau - man tai nieko, o tau už juos sumokėt reiks  thumbup.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:29)
Atsiprasau, cia as idejau...nu bet dejau,nes nesiruosiau pirkt, bet sakau maz kam reik, nes tikrai vertas grieko...o kad taip uzsiroviau, nu tai atsiprasau...da buciau isemus...bet gi ne viena nepasako kaip...kai prapuola "keisti" tai kaip tada isimt... g.gif

as ir kuriuos ruosiuosi pirkt ar bidint, niekad nemetu cionai nuorodu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 11:30)
as ir kuriuos ruosiuosi pirkt ar bidint, niekad nemetu cionai nuorodu  schmoll.gif

Nu bet kai tik uzsakyma darom, tai ziurekit kas darosi apacioj... biggrin.gif 18 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 10:37
Myliu savo paštininkę biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 15, 11:37)
Myliu savo paštininkę biggrin.gif

O jei... doh.gif nu tu ilgai mus nervysi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 11:29)
Pasistojo klausimas,...kuri gun_smilie.gif

Matau 2 vnt jų yra, tai jei ir sutaps, kad tos pačios - užteks abiems mirksiukas.gif
Dabar ir aš bijau rašyti, kad visoms neprireiktų hihihi.gif
Bet man rodos tau ne tos pačios reikia blush2.gif
Parašiau Rasidai į až
Atsakyti