Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 09:01)
Nu blyn reiktu ji isimt bet kaip...jau neduoda taisyt... g.gif


Ką, dar ir tu pasiūlei kainą? lotuliukas.gif Mergai, pavarot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 08:02)
Bet gi kainos nedidesnes pas ji.... g.gif


tai kad kainos ir toj vokiškoj pardėj užlenktos, vabalas 49 vietoj 44 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugsėjo 2010 - 08:37
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 09:02)
Bet gi kainos nedidesnes pas ji.... g.gif


Kad nelabai didesnės. Plukė pas daną kainuoja 33,90 USD, o beadsensation 33,99 USD. Dabar žiūriu, ten rašo "FREE worldwide shipping" - čia rimtai, ne nuo kažkokios sumos? Tada netgi neverta kooperuotis, kam kokio vokiško reikia, ir griebkit, į namus gausite.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:07)
Kad nelabai didesnės. Plukė pas daną kainuoja 33,90 USD, o beadsensation 33,99 USD. Dabar žiūriu, ten rašo "FREE worldwide shipping" - čia rimtai, ne nuo kažkokios sumos? Tada netgi neverta kooperuotis, kam kokio vokiško reikia, ir griebkit, į namus gausite.

neduoda free schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 09:08)
neduoda free  schmoll.gif


Kaip tada suprasti tą užrašą lentelėje kairėje? O kiek kainuoja siuntimas iš jų?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:09)
Kaip tada suprasti tą užrašą lentelėje kairėje? O kiek kainuoja siuntimas iš jų?

dabar pabandziau, meta 12 usd siuntima, jei nori registruotu tai 30 usd smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 15 rugsėjo 2010 - 08:20
http://cgi.ebay.it/A...395519022402312

Cia apie sita kalba? Du yra beveik vienodi, maciau. Man irgi kilo mintis, kad man jo reikia.

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:03)
Ką, dar ir tu pasiūlei kainą?  lotuliukas.gif Mergai, pavarot  lotuliukas.gif

Ne,ne...jai siulyciau tai nemesciau cia i etery...va kaip isimt,kad kokios prasalaites nenugvelbtu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:09)
Kaip tada suprasti tą užrašą lentelėje kairėje? O kiek kainuoja siuntimas iš jų?

40lt kazkur...
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 09 15, 09:16)
Cia apie sita kalba? Du yra beveik vienodi, maciau. Man irgi kilo mintis, kad man jo reikia.

Ne,ne...bet sitas irgi nieko... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 14, 07:41)
Sveiki,
Gal kam reikia Florencijos,Milano ,Našlaites-pigiau? ax.gif Arba domintu keitimas i juoda 41cm.odinuke..Frėjos mazga smile.gif

Milanas-pažadėtas..visa kita prašom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 09:11)
dabar pabandziau, meta 12 usd siuntima, jei nori registruotu tai 30 usd  smile.gif


Tai ką jie ten rašo? fool.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 15, 09:26)
Ne,ne...jai siulyciau tai nemesciau cia i etery...va kaip isimt,kad kokios prasalaites nenugvelbtu... biggrin.gif


Jeigu pasiūlė kainą, dabar negali nusipirkti "buy it now"? Bent jau man darosi juokinga šita "problema". Kuris bebūtų karoliukas, vis vien atsiras bent dvi, kurioms jis rūpi lotuliukas.gif Mano supratimu, kaip ir priklauso aukcionuose, taip ir čia galioja taisyklė "kas pirmesnis, tas gudresnis", ar kas daugiau pasiūlo, tam ir atitenka. Visokie "palaukite, kol man perves pinigus" skamba juokingai. Na ir kažkuri lauks, kad nenuskriaustų draugės, o ims amerikonka ir nupirks, ir neklius nei vienai, nei kitai. O ta, kuri prašė palaukti, pyks, kad, neva, kažkas perskaitė ir nugvelbė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 09:50)
Tai ką jie ten rašo?  fool.gif
Jeigu pasiūlė kainą, dabar negali nusipirkti "buy it now"? Bent jau man darosi juokinga šita "problema". Kuris bebūtų karoliukas, vis vien atsiras bent dvi, kurioms jis rūpi  lotuliukas.gif

Neproblema cia, baiktu...as tai va kaip manau, jei karoliukas mano... tai ir bus mano...atkeliaus jis pas man visvien... O jei ne mano, tai lai turi tas kam jis priklauso... Nu bent man taip nebuvo,kad as gaileciau kokio karolio ilgiau poros dienu... biggrin.gif

Dabar svarbu, kuri daugiau pasiule... smile.gif

Dabar du karolius siokinu...vienas siandien baigiasi...nugi laikom kumscius...ba viena syki toki jau pramiegojau, tai dabar reik nepramiegot... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 15 rugsėjo 2010 - 09:00
Mane tai erzina tie savaitiniai aukcionai. Vistiek pagrindiniai bidinimai buna paskutinem valandom. Per ta laika islenda idomiu variantu, bet jei pastatei kazkur, baisoka, tai planuoji islaidas
Atsakyti