Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 22:51)
drinks_cheers.gif nors smailo unika irgi labiau vaikui. Ir užkabinau ant dukros apyrankės, nes nei prie vieno mano karolio ji netinka kažkaip.

Tai ir as svajoju smaila vaikam papirkt, kokia nors grazia proga... smile.gif
Labai nerealiai atrode, taip prie uogu tiko, taip suderinta...tobulai tiesiog atrodo...daugiau nieko nereik... schmoll.gif

http://cgi.ebay.co.u...=item1c158a0233

http://cgi.ebay.co.u...=item4152850b62
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugsėjo 2010 - 22:11
Šįvakar Megoj prie trollbeds'ų mačiau močiutę su anūkėliu. Pagalvojau, - Noa močiutė bigsmile.gif
Tokia mažutė, susidomėjusi karoliukus čiupinėjo, o anūkas net pasistiebęs prie troliukų biggrin.gif Vaizdas vertas nuotraukos wub.gif

Fontenay, aš irgi agato facetuoto noriu. Man reikia kuo tamsesnio wub.gif Jei užmatysi kažką, duok žinot, tu kažkaip labai moki ieškot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 22:53)
Tai ir as svajoju smaila vaikam papirkt, kokia nors grazia proga... smile.gif
Labai nerealiai atrode, taip prie uogu tiko, taip suderinta...tobulai tiesiog atrodo...daugiau nieko nereik... schmoll.gif

http://cgi.ebay.co.u...=item1c158a0233

http://cgi.ebay.co.u...=item4152850b62


Jaspį aš aš imu - jau antrą dieną laukiu atsakymo doh.gif pasiūliau kainą jam ir neatsako doh.gif
Atsakyti
Į jaspį aš irgi akis pakabinus wub.gif Tik brangokas jis, tai į favoritus įsidėjus vis pasigrožiu....
Bet jei Kikirike perka, tai ką jau padarysi. Būtinai pasirodyk jei nusipirksi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 09 14, 23:24)
Į jaspį aš irgi akis pakabinus  wub.gif Tik brangokas jis, tai į favoritus įsidėjus vis pasigrožiu....
Bet jei Kikirike perka, tai ką jau padarysi. Būtinai pasirodyk jei nusipirksi  wub.gif


tai vat,kad aš jam pasiūliau kainą o jis neatrašo,tai vėl kas nors nukarosins man jį doh.gif nu žiauriai man jis tiktų į mano apyrankę,tiesiog idealiai bigsmile.gif bet tas pardavėjas galėtų man ataskyti g.gif

Papildyta:
Merginos ,nu davai neimkit to jaspio,a... unsure.gif nu palauksiu ką atrašys tas pardavėjas ir jamsiu aš jį ( Erika,tikrai tikrai blush2.gif ),nes labai jau man jo reikia blush2.gif
vyras sako,nu bus tu akmenų - sakau tokio nebebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 22:20)
Praktiškai mes tiktume į Sveikatos skyrelį mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokiausi nerealiai lotuliukas.gif
Reiketu ne ranka kirst bet norus issioperuot....bet kur jie auga?...

Sveikutes 4u.gif
As vat laikinai reabilitacijoj biggrin.gif nieko neperku, nes pinigu ner....seile pavarvinu ir vsio.
ir galvoju kai tik pinigus gausiu--iskart einu i Mega arba i Ebay.. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 14 rugsėjo 2010 - 22:47
Olandas jau vokiškus kankolus pasidėjęs ant prekystalio mirksiukas.gif Welcome biggrin.gif
Va 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 15 rugsėjo 2010 - 06:04
Labas rytas
Geras rytas kuris prasideda juoko doze thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 21:12)
Va kaip atrodysim kai bus ketvirta stadija trolialiges... biggrin.gif :

gal jau yra tokiu? bigsmile.gif

QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 21:55)
Noriu fantazijos su ametistu  wub.gif

wub.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 22:31)
Nu tau akivaizdžiai jau ne pirma stadija, todėl taip ir kalbi. O vat pirmos stadijos žmogus nedasigalvos, ir liks, vargšas, be nieko. Graudu verysad.gif

Tik kad liga labai greit vystosi, pasakyčiau. Retai kas toj pirmoj stadijoj užsibūna doh.gif

Taip, mes ligonės. A ką daryc? Negali visi būt sveiki biggrin.gif

Nu bet mes nors gražuolės blush2.gif  ax.gif  laugh.gif

kaip teisingai pasakyta wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 21:20)
Praktiškai mes tiktume į Sveikatos skyrelį mastau.gif


lotuliukas.gif Nu jei ne Noa čia turbūt būtų gerokai nuobodžiau. Gerai nuotaiką iš ryto pakėlėt 4u.gif

QUOTE(Enita @ 2010 09 14, 21:23)
Merginos, žinokit jūs jau net man pradedat atrodyt išprotėjusios blink.gif Čia jums ligos stadija pasunkėjo ar man dar labiau palengvėjo? g.gif


o čia kiekvienas atvejis individualus žinok cool.gif


Vokiški troliai prekyboje bigsmile.gif Mimoza, forsuok užsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 23:18)
Jaspį aš aš imu - jau antrą dieną laukiu atsakymo  doh.gif pasiūliau kainą jam ir neatsako  doh.gif

nu jau zinai , arba mums tie patys kankolai patinka arba jau nebezinau frusty.gif dar neskaiciusi ka tu parasei, as irgi pasiulius savo kaina pardavejai, stebejau kelias dienas ta jaspi, kol apsisprendziau blush2.gif , ateinu paskaityt temukes ir se tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 15, 08:43)
Vokiški troliai prekyboje  bigsmile.gif Mimoza, forsuok užsakymą  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Jeigu iš Beadsensation, tada ir aš jungčiausi, tik norėčiau skandinaviškos plukės ax.gif Gal atplauktų greičiau už danišką laivą.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 15, 08:56)
nu jau zinai , arba mums tie patys kankolai patinka arba jau nebezinau frusty.gif dar neskaiciusi ka tu parasei, as irgi pasiulius savo kaina pardavejai, stebejau kelias dienas ta jaspi, kol apsisprendziau blush2.gif , ateinu paskaityt temukes ir se tau doh.gif

Laba ryta... 4u.gif

Nu blyn reiktu ji isimt bet kaip...jau neduoda taisyt... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 15, 08:58)
drinks_cheers.gif Jeigu iš Beadsensation, tada ir aš jungčiausi, tik norėčiau skandinaviškos plukės  ax.gif Gal atplauktų greičiau už danišką laivą.

Bet gi kainos nedidesnes pas ji.... g.gif
Atsakyti