Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 14, 16:50)
Valanda atgal      mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 17:54)


nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 16:31)
Noa juodasis sąrašas
1. Erilukaha
2. Labamba
3. Tik Drugelis
4. Rethmina
5. Yell
6. Sinuhas



Ką aš tau padariau unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 17:07)
Ką aš tau padariau  unsure.gif  smile.gif

Ir dar temos neskaitai umn.gif A nū mikliai eini ir paskaitai, pereitos galą (paskutinį psl.) ir šitos pradžią, iki vakar vakaro. Kažkur apie 6-tą psl ...Tada žinosi umn.gif

Aš, mat, labai pedagogiška nail.gif Prieš lupdama paaiškinu, kodėl lupu, kad netyčia ne per smarkiai lupčiau... Arba aplamai, kad neprilupčiau ne to lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 rugsėjo 2010 - 17:12
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 18:08)
Aš, mat, labai pedagogiška nail.gif Prieš lupdama paaiškinu, kodėl lupu, kad netyčia ne per smarkiai lupčiau... Arba aplamai, kad neprilupčiau ne to lotuliukas.gif

O mes vaiku teisem pasiskusim... biggrin.gif Must negalima... liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugsėjo 2010 - 17:30
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 18:08)
Ir dar temos neskaitai umn.gif A nū mikliai eini ir paskaitai, pereitos galą (paskutinį psl.) ir šitos pradžią, iki vakar vakaro. Kažkur apie 6-tą psl ...Tada žinosi umn.gif


Nu gi fainas tas mašiniukas, matai ir aš įsirašiau jį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 18:30)
O mes vaiku teisem pasiskusim... biggrin.gif Must negalima... liezuvis.gif

Dar nemušiau, tai gąsdint galima gi bigsmile.gif O jau paskui vėlu bus irnesakyk.gif

QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 18:57)
Nu gi fainas tas mašiniukas, matai ir aš įsirašiau jį  biggrin.gif

Blogas! Blogas mašiniukas! laugh.gif
Šiaip gal ir nieko, snukį suraukus, bet pinigų tuomsyk neturiu irnesakyk.gif Jei turėčiau, tai jau ko gero jei bogu imčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 19:02)
Dar nemušiau, tai gąsdint galima gi bigsmile.gif  O jau paskui vėlu bus irnesakyk.gif
Blogas! Blogas mašiniukas! laugh.gif
Šiaip gal ir nieko, snukį suraukus, bet pinigų tuomsyk neturiu irnesakyk.gif Jei turėčiau, tai jau ko gero jei bogu imčiau lotuliukas.gif

Man po paskutinių kelių unikų irgi banktrotas nusimato, ale va lobį radau, tai toliau perku lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba vakara visoms 4u.gif

user posted image
Saulės ratas, gėlė ir penkiakampė žvaigždė. Tai - dienos simboliai, kuriuos ir vaizduoja šis karoliukas.
http://www.trollbead...41802(base_eur)

g.gif as matau daugiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 14, 19:10)
g.gif as matau daugiau blink.gif

Čia kokis tai komunistas rašė laugh.gif Kas galvoj, tas ir ant liežuvio laugh.gif O iš tikho, tai ten šešiakamphė, ui šešiakamphė, Dovydo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 14, 19:24)
O iš tikho, tai ten šešiakamphė, ui šešiakamphė, Dovydo bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Ne visiems pavyksta išmokti skaičiuoti ir kitos rankos pirštus, tai bent smagu, kad iki penkių pavyksta biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,parduodu juoda
odinuke 36 cm pigiau,i az

user posted image
Atsakyti