Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Fontenay,ar gali pagelbėti,gali pažiūrėti per tą Hermes su kodu 40249107594,ką ten rašo nesuprantu? jis jau LT ar kas ten yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 15:44)
tiksliai gi man reikia faceituoto  drinks_cheers.gif

kam cia riuzavu sarvuociu  4u.gif

Klausyk motera....is kur tu trauki...visa ebay sian perziurejau, ir vokiska ir visoki kitoki...nieko neradau gero, ji tik priseda...ir ziurek randa... doh.gif
Atsakyti
Labas merguckai,visom jums linkejomai is sauletosios TURKIJOS!!!! Super leidziu laika,oras super,viesbutis-nesu tokioj prabangoj buvus,nerealu,nors turkijoj jau ne pirma ir ne antra karta.
TROLIUS aisku pasiemiau-susiverus sitokia apyranke vaikstau
user posted image

Dabar PASTABA-Erika,baik vesti Fontenayis doros kelio,neciokinkit mano grazuoliu sarviuku,otu,Fontenay,saunuole kad kol kas atsilaikai,nors kaip matau jau biski pradedi abejoti,ar verta man juos palikti-aciu tau ,kad nupirkai,ziurek man,nepasiduok provokacijoms doh.gif lotuliukas.gif

beje,Fontenay,kas tau pasidare,kad agato prisireike-jau visai kuckudu?

O norit as jus dar panervuosiu?tu rezervuotu dvieju akmenu kur sakiau,pries isvaziuodama neemiau,paziurejau-nebegrazus man jie,nu nera tokie patys paciausi,tai palikau,o kitam taska paemiau dar viena labradorita.....naujai atveze,tiesa,nauja kaina,nu bet patikekit,ji pamazius,neabejojau,kad jis jos vertas...

Atsakyti
Siulau taip, nueini i parduotuve susiveri pilna...ir ziuri kaip labiau patinka....ar labiau prigludusi, ar kai dar kiek tabaluoja...ir tada tikrai neapsisausi... mirksiukas.gif O taip sunku patart, vienoms patinka kiek laisvokos kad butu,kai pilnos jau, kitoms priglude...
[/quote]

Aciu uz patarima 4u.gif
Dar klausymukas gime- o Trollbeads apyrankei tikrai tinka ir Pandoros karoliukai?

Aciuks
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 16:03)
Fontenay,ar gali pagelbėti,gali pažiūrėti per tą Hermes su kodu 40249107594,ką ten rašo nesuprantu? jis jau LT ar kas ten yra?  g.gif

raso kad jau perduoda dukterinei pervezimo siuntu tarnybai, tai kai man atsirado tas uzrasas, tai LT jau jie 4u.gif , galbut buvo pas tave jau g.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 16:05)
Klausyk motera....is kur tu trauki...visa ebay sian perziurejau, ir vokiska ir visoki kitoki...nieko neradau gero, ji tik priseda...ir  ziurek randa... doh.gif

aaa netycia taip gaunas doh.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 14, 16:13)
Labas merguckai,visom jums linkejomai is sauletosios TURKIJOS!!!! Super leidziu beje,Fontenay,kas tau pasidare,kad agato prisireike-jau visai kuckudu?


kuckudu kuckudu, kuo daugiau ciokinu kitu fotkes, tuo toliau ant isprotejimo ribos doctor.gif

QUOTE(iriskaks @ 2010 09 14, 16:16)
Dar klausymukas gime- o Trollbeads apyrankei tikrai tinka ir Pandoros karoliukai?


tinka tinka, tik ne i tema visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 14, 16:13)
Labas merguckai,visom jums linkejomai is sauletosios TURKIJOS!!!! Super leidziu laika,oras super,viesbutis-nesu tokioj prabangoj buvus,nerealu,nors turkijoj jau ne pirma ir ne antra karta.
TROLIUS aisku pasiemiau-susiverus sitokia apyranke vaikstau



nu kaipfaina bigsmile.gif Gerai tau praleisti laiką thumbup.gif 4u.gif paieškok Trolių kur nors ax.gif mažumo kokių senienų rasi ax.gif
Atsakyti
O as dar noriu levandines prizmes ax.gif kazin jau man visai fau fau umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 16:23)
raso kad jau perduoda dukterinei pervezimo siuntu tarnybai, tai kai man atsirado tas uzrasas, tai LT jau jie 4u.gif , galbut buvo pas tave jau  g.gif
aaa netycia taip gaunas  doh.gif
kuckudu kuckudu, kuo daugiau ciokinu kitu fotkes, tuo toliau ant isprotejimo ribos  doctor.gif
tinka tinka, tik ne i tema visai  schmoll.gif


nu tai blyn,jie kiek laiko važinės jei manes vis neras? g.gif nebus taip kad išsiųs atgal? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 16:26)
nu tai blyn,jie kiek laiko važinės jei manes vis neras?  g.gif nebus taip kad išsiųs atgal?  unsure.gif

hmmm g.gif tu palik rasteli ant duru, kad skambintu tokiu ir tokiu telefonu...
Atsakyti
Noa juodasis sąrašas
1. Erilukaha
2. Labamba
3. Tik Drugelis
4. Rethmina
5. Yell
6. Sinuhas

Ir aš jus tiesiog grubiai kaimiškai lupsiu, dabar pagalvojau mastau.gif Jokių burtų, o tai žiūriu, džiaugiasi jos mat dry.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 08:27)
beje Tacita atostogauja Turkijos kurorte  vacation1.gif  vacation4.gif

Oi kaip nelaiku doh.gif Gi galėtų parvežt tų arelių turkiškų biggrin.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:40)
Mergai man prisireike AGATO  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje  blush2.gif ka dabar daryt g.gif

Koduokis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 16:29)
hmmm  g.gif  tu palik rasteli ant duru, kad skambintu tokiu ir tokiu telefonu...


sakai ? g.gif nu gal....
Papildyta:
Fontenay,o ten šiaip prie datos yra ir laikas,tai gal tuo laiku buvo? o kiek skiriasi laikas nuo vokiečių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 17:40)
sakai ?  g.gif nu gal....
Papildyta:
Fontenay,o ten šiaip prie datos yra ir laikas,tai gal tuo laiku buvo? o kiek skiriasi laikas nuo vokiečių?  g.gif


Valanda atgal mirksiukas.gif
Atsakyti