Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 15:40)
Mergai man prisireike AGATO  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje  blush2.gif ka dabar daryt g.gif


Geažus tas akmenėlis. Manau reik pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:40)
Mergai man prisireike AGATO  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje  blush2.gif ka dabar daryt g.gif

Normalus noras thumbup.gif Aš irgi tokį norą turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 14, 14:55)
Geažus tas akmenėlis. Manau reik pirkti      mirksiukas.gif

nu bet sitiek mergom esu pirkus, ir ciupinejus, nu nereikejo man ju nei uz ka, o dabar besedint ir ziurint wacko.gif savo nauja vizija apyrankeje, is niekur nieko prireike butent agato fool.gif
kazin sitas grazus? g.gif kaip as apie juos nei bum bum blush2.gif
http://cgi.ebay.com/...=item53e377015d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 14 rugsėjo 2010 - 14:00
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 10:40)
Mergai man prisireike AGATO  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje  blush2.gif ka dabar daryt g.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Fontenay, as is taves pirkau, dabar tu is manes, savuosius lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2010 09 14, 15:19)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Fontenay, as is taves pirkau, dabar tu is manes, savuosius  lotuliukas.gif  tongue.gif

nanarvuok, parasiau i AZ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:58)
nu bet sitiek mergom esu pirkus, ir ciupinejus, nu nereikejo man ju nei uz ka, o dabar besedint ir ziurint wacko.gif savo nauja vizija apyrankeje, is niekur nieko prireike butent agato   fool.gif
kazin sitas grazus?  g.gif kaip as apie juos nei bum bum  blush2.gif
http://cgi.ebay.com/...=item53e377015d

Jie grazus visi,ziurint kokio atspalvio reikia. Pvz:man labiau patinka saltibarstiniai, jie ryskus, bet tie visokie dryziai , intarpai agatui priduoda savito grozio ir isskirtinumo. Taip, kad skonio reikalas ir kiekvienam pagal poreiki mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 14 rugsėjo 2010 - 14:25
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:58)
nu bet sitiek mergom esu pirkus, ir ciupinejus, nu nereikejo man ju nei uz ka, o dabar besedint ir ziurint wacko.gif savo nauja vizija apyrankeje, is niekur nieko prireike butent agato  fool.gif
kazin sitas grazus? 

Pirma nuspresk, kokio nori lygaus, ar facetuoto...o paskum...kokio atspalvio... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:40)
Mergai man prisireike AGATO  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje  blush2.gif ka dabar daryt g.gif

Ieskoti butent TO agato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 15:30)
Pirma nuspresk, kokio nori lygaus, ar facetuoto...o paskum...kokio atspalvio... mirksiukas.gif

tiksliai gi man reikia faceituoto drinks_cheers.gif

kam cia riuzavu sarvuociu 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item45f547d3a3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 14 rugsėjo 2010 - 14:45
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 15:44)
tiksliai gi man reikia faceituoto  drinks_cheers.gif

Nu kaip faina, kad kitos taip puikiai įvardija mūsų pačių norus friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 08:27)
:
nu va  pafotkinau savo Navaho sidabriuka, ir 3 Tacitai sarvuocius, nu nerealus  wub.gif jinai irgi dar nemacius gyvai
beje Tacita atostogauja Turkijos kurorte  vacation1.gif  vacation4.gif


nu o aš blyn dar negavau,nu bet aš neseniai tik namo grįžau g.gif
o jau pirkiniai - nai nai nai -aš dabar pasinešiau ant šarvuočių,nu nerealūs man jie doh.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 09:54)

Nu kikirikes sarvuocio to grazaus neemiau tikrai...nu bet kaip tu taip pramazinai...negaliu patiket...Atleist negalima...nugi buciau emus uzsimerkus...bet gi va galvoju pabusiu gera, uzleidziu...nes nebuvau spejus pabidint...bet kad taip pramazinai negaliu atleist...


atsiprašau... blush2.gif tikrai,daugiau taip nedarysiu blush2.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 10:34)
nu ***** iki siol manes sarvuociai irgi netrauke, nesuprantu kas cia daros ...
dar palaukit kikirike pasirodys savaji, kurio neemiau, palikau jau jai, jis toks i ruduma, nu turetu graziai ziuretis 


nu laukiu neuslaukiu - ačiū 4u.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:58)
nu bet sitiek mergom esu pirkus, ir ciupinejus, nu nereikejo man ju nei uz ka, o dabar besedint ir ziurint wacko.gif savo nauja vizija apyrankeje, is niekur nieko prireike butent agato 


uoj liga progresuoja lotuliukas.gif nu tai ką,kaip jau merginos sakė,pirma nuspresk kokio atspalvio ir ar nori facetuoto blush2.gif o aš turiu ir tokį ir tokį,va panervisiu blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 14, 15:55)
uoj liga progresuoja  lotuliukas.gif nu tai ką,kaip jau merginos sakė,pirma nuspresk kokio atspalvio ir ar nori facetuoto  blush2.gif o aš turiu ir tokį ir tokį,va panervisiu  blush2.gif


aciu, tau pavyko cry.gif vsio jungiu kompa, nebegaliu.... swoon.gif
Atsakyti